Skocz do zawartości

Nasze strony:

Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Osiągnąć niemożliwe

iamtheweakone planche front lever maltese victorian cross hefesto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

iamtheweakone

iamtheweakone

Fanatyk

• Bywalec
  • 1004 postów
  • LokalizacjaSieradz
Dzięki, bo nawet o tym nie wiedziałem. xD Muszę poprawić to hefesto, mi osobiście się nie podoba jakoś specjalnie, ma być płynniej, dłużej i stałym tempem. Jest co korygować hahah. :D Ale fajnie ogólnie że udostępnili, szkoda że bez mojej wiedzy i podania instagrama. xD
  • 0

Pablo1

Pablo1

Advanced Member

• Administrator
  • 3421 postów

A to ciekawe że wykorzystali Twoje nagranie bez podania źródła i spytania o zgodę :P

• 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.

iamtheweakone

iamtheweakone

Fanatyk

• Bywalec
  • 1004 postów
  • LokalizacjaSieradz
Popatrzyłem na inne ich posty i z każdym tak robią, ale to tylko kilka tysięcy wyświetleń, więc nie ma o co robić szumu. :P
  • 0

iamtheweakone

iamtheweakone

Fanatyk

• Bywalec
  • 1004 postów
  • LokalizacjaSieradz

36 sekundowe hefesto w formie która nawet mnie się podoba i teraz mogę z dumą powiedzieć że posiadam jedno z najsilniejszych, o ile nie najsilniejsze (mowa o zwykłym nie z back levera) hefe na świecie. :)

https://www.instagra.../p/Bjzl1LdlKEZ/

Dziś wróciłem także do full planche, sety typu 5 sek. straddle planche i przejście do fulla na 5 sekund. Ból nadgarstka po fullu nadal jest, ale dzięki kinesiotape (sam kleiłem, ma się tą wiedzę :D) jest nawet do wytrzymania więc do zawodów poprawię sobie siłę w fullu na co najmniej 10 sekund, fajnie będzie pokazać ładnego fulla na zawodach mimo że to nic specjalnego. Ktoś będzie w Trzebnicy 23 czerwca? Jakby co to pisać tutaj bądź na pw. ;)

Porobiłem sobie także taki mały powrót do entrady, dawno nie robiłem większej ilości powtórzeń, dzisiaj zrobiłem 10 serii po 2 powtórzenia, potem wzmacniające ćwiczenia pod entradę. Ogólnie jestem zadowolony z dzisiejszego dnia, froncik standardowo, progress w pullupach, a w środę ostro katuję toucha i pullupy trochę mniej serii niż dziś.

• 0

iamtheweakone

iamtheweakone

Fanatyk

• Bywalec
  • 1004 postów
  • LokalizacjaSieradz

Nowy filmik, niezła siła xd - https://www.instagra.../p/Bj-aGDhlAOg/ Będzie coraz lepiej, do zawodów jeszcze trochę się poprawię. :D

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iamtheweakone, planche, front lever, maltese, victorian cross, hefesto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych