Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Miesiąc raczkowania

raczkowanie crawling test obalamy mity

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

ja też w pracy crawling:) tylko drzwi zamykam na ten czas hehe


  • 0

#62
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Witam. Chciałem przeprosić za brak podsumowania ale pewne zawirowania życiowe tak sprawiły, no cóż nie ma co się tu tłumaczyć : d

W każdym bądź razie sprawa ma się tak:

Miesiąc został UKOŃCZONY. Jednak testy niestety zrobiłem dopiero 29.06, niektóre jeszcze później.

Przez ten miesiąc generalnie było to samo co pisałem, mieszanki leo i lizarda, którego udało mi się zrobić max 6:30 bez przerwy.

 

Testy:
 

żołnierskie 1x52,5kg ->>> 52,5kg

47,5kg 5,5,5,5,4 ->>>>5x5

podciąganie 18x --> 14x

1x 37,5kg ->>> 32,5kg

dipy na kółkach z odkręceniem 21x ->>> 25x

MU kólka 8x -->>> 7x

100m zmiennym na basenie 1:52 - nie robilem

wytrzymanie 2:50 w push up sally up challenge ->>>> wytrzymałem całe

 

Wnioski każdy sobie może wyciągnąć, generalnie myśle tak:

wytrzymałość na plus to na pewno

siła utrzymanie ew lekkie spadki

spadek siły chwytu tu wyraźnie czuje przy podciąganiu jak i mu

te dipy na kółkach ciekawa niespodzianka, myślę że lizard zrobił tu robotę : )

 

Do tego nie robiłem tu dokładnych testów ale przysiad spadł sporo i martwy trochę (tu myślę głównie przez ten chwyt).

 

BW minus 1kg (67), myśle że samego tłuszczu bo rzeźba wyraźnie się poprawiła :)


  • 1

#63
Ambu

Ambu

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 201 postów

Szczerze mówiąc trochę rozczarowanie. Myślę, że nie tylko ja spodziewałem się znacznych przyrostów siłowych.

Wnioski racja, każdy wyciągnie sam, ale mój wniosek, że chyba jednak nie warto robić z tego głównego treningu. Jako uzupełnienie - jasne. Większa wytrzymałość, siła psychiczna, kontrola nad ciałem - to na pewno są niebywałe zalety, ale alternatywą dla treningu siłowego to raczej jednak nie jest ;/.


  • 0

#64
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Fakt-rewelacji nie ma ale ten czas na lizardzie masz moim zdaniem rewelacyjny! Ja przyznam szczerze odpuściłem ostatnio crawling bo muszę nadgarstki naprawiać ale wspominam go miło i być może wrócę


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: raczkowanie, crawling, test, obalamy mity

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych