Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skazany, stanie na rękach

stanie na rękach skazany siła

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bask33

Bask33

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam, stosuję program treningowy według Skazanego, i mam problem w przejściu ostatniego progu w kroku 3 stania na rękach, mianowicie doszedłem do momentu, w którym nie mogę wytrzymać w staniu więcej niż 1 min, próbowałem "smarowania gwintów" przez 2 tyg, następnie spróbowałem ponownie i nie mogłem ustać dłużej niż 1min 5 sek. Proszę o pomoc i porady, może stosować "smarowanie" dłużej albo jakieś znacie jakieś inne metody ? Z góry dzięki za pomoc :)


  • 0

#2
Boluś

Boluś

    Real muthafuckin G's

  • Użytkownik
  • 84 postów
  • LokalizacjaChełm
Ja maksymalnie stałem 1,5 minuty i wiecej nie moglem więc zaczalem robic polpompki w staniu na rekach i aktualnie robie pelne.Polecam tak zrobic.
  • 0

#3
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Ja też dałem se spokój z tymi 2 minutami i już robię pełne hspu (do których doszedłem nawiasem mówiąc smarowaniem gwintów w 5 tygodni). To jest jeden z tych kosmicznych progów ze Skazanego, który dla mnie i paru innych osób nie ma większego sensu. Pamiętam, że też byłem niepocieszony że te 2 minuty są nieosiągalne. Moja rada- daj se spokój z tym progiem, 20 sekund wystarcza żeby przejść dalej. Dla mnie taki próg wg mej aktualnej wiedzy i doświadczenia jest raczej pod free HS zrobiony czy też pod stanie na jednej ręce. Natomiast 2 tygodnie smarowania gwintów pod to stanie to mogło być za krótko, to jest plan na dłuższą metę


  • 0

#4
Piano079

Piano079

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 270 postów
Minuta spokojnie wystarczy żeby iść dalej. Ja bym na Twoim miejscu natomiast dołożył jeszcze jedno ćwiczenie. Wchodzenie nogami po ścianie, popierając się rękami oczywiście. Jak już jesteś w pozycji HS brzuchem do ściany wytrzymaj chwilę, po czym zejdź. Świetne ćwiczenie pomagające w dojściu do HSPU.
  • 0

#5
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Ja też doszedłem do coś ok. 1,5 minuty i dałem sobie spokój, teraz przechodze z progu pompek wąskich do pompek z jedną ręką na piłce.


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#6
Bask33

Bask33

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Tak zrobię, dzięki za odpowiedzi :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stanie na rękach, skazany, siła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych