Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

kilka pytań; handstand

hs chodzenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Soothsayer

Soothsayer

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Cześć, mam kilka pytań, postanowiłem wrzucić do jednego tematu.
Chodzenie na rękach/ stanie na rękach bez ściany- chciałbym opanować je szybko:
Chwycić się smarowania gwintów i codziennie 10 serii co 5-10 minut ćwiczenia równowagi w HS? Będzie najszybciej?

Dodam że jestem przyzwyczajony do częstych treningów, ćwiczę już z półtorej roku kalistenicznie od pół roku 6 razy w tygodniu i podstawowe ćwiczenia: dragon flag podciągnięcia nierówne przysiady na jednej nodze, MU HSPU dipy koreańskie ogarniam i robię wszystkich ok 10 powtórzeń na rekordzik

 

mam jeszcze pare pytan

 

Jak się nazywa ten bujany sposób wejścia na drążek z rękami dosyć wyprostowanymi?
 
Ps. Sorry za błedy w ględźbie; wkrótce je ogarnę ;) 
No i 3 pytanie: 
Chciałbym zabrać się do pompki jednorącz na drążku tylko nie mam pojęcia czy lepiej prowadzić łokieć na zewnątrz, przy głowie, jak przy zwykłych głębokich pompkach na drążku czy lepiej jak w pompkach klasycznych przy brzuchu?
Nie spodziewam się tego odwalać już teraz/ od jutra, tylko najpierw się trochę rozejrzeć, ciężko jakiś tutek znaleść. 
2 pytanko dotyczy techniki i nazwy pewnego ćwiczenia, wygląda mniej więcej tak:
Stoi się na głowie i stara się zgiąć w biodrach tak żeby stopami zbliżyć się do ziemii.
Plecy mają być przylepione do ściany? 

  • 0

#2
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Na jaką cholerę napisałeś 4 posty pod sobą? Dzięki, że na każde pytanie nie zakładałeś osobnego tematu. 

 

Zobacz podwieszony temat chyba w metodyce o staniu na rękach. Tam jest tego multum.


  • 2

#3
grzechu11

grzechu11

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 87 postów

Wejscie na drazek to Muscle up


  • 0

#4
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Piszesz tak chaotycznie i z tak dziwnym nazewnictwem, że nawet nie wiem co mam odpisać, na niektóre rzeczy.

Jedyne co wydaje mi się, że poprawnie wywnioskowałem to to, że te 'bujane' wejście to wspieranie wychwytem, tylko tam ręce są 100proc proste to nie wiem może Ci o zwykłe wspieranie chodzi (muscle up).


  • 0

#5
Soothsayer

Soothsayer

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Chillout, dokładnie to(wspieranie wychwytem), dzięki.

 

 

/czill;tylko przypadkiem nie pisz kolejnego postu pod tym, edytuj ten, tamte posklejalem


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hs, chodzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych