Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

hardstyle ABS

ABS mięśnie brzucha brzuch siła tsatsouline

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 postów

Mam takie pytanie na czym polega program na mięśnie brzucha Hardstyle abs pavla tsatsouline, wiem tylko że wykonuje się tam dwa ćwiczenia brzuszki jandy i wznosy nóg, ale czy może mi ktoś wytłumaczyć konkrety tego planu, z góry dziękuje :)


  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Kup książkę i przeczytaj.


  • 1

66668745.png


#3
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

video też spoko. Hardstyle breathing podoba mi się w tej książce/video, opisane zresztą przez Luko w artykule "kombinatoryka siły"


  • 0
Skazany na trening od 10.2012

#4
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 postów

a może jakieś konkrety ile powtórzeń, jakieś najważniejsze założenia treningu  itd. może Luko coś napisze On się chyba na tym najlepiej zna (swoją drogą to Luko ostatnio jest coś mało aktywny na forum) :)


  • 0

#5
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Dokladnie to co napisal Seth. Po to ktos sie meczy i wydaje jakas publikacje, aby potencjalny zainteresowany to nabyl.

Forum jest po to, aby dzielic sie spostrzezeniami, a nie udostepniac "platna wiedze" za darmo.
Zamykam.

Wyslane za pomoca TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ABS, mięśnie brzucha, brzuch, siła, tsatsouline

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych