Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

połączenie kalisteniki z siłownią z priorytetem na siłownie

siłownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
blebuszek

blebuszek

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Cześć! Od ponad 2 lat trenuje na siłowni, uwielbiam to i nie wyobrażam sobie, aby z tego zrezygnować, jednak ostatnio zainteresowałem się kalisteniką i postanowiłem tego spróbować, jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać żeby nie zaniedbać treningu na siłowni. Treningi mam 5 razy w tygodnmiu od poniedziałku do piątku bardzo intensywne. proszę o pomoc i pozdrawiam :)


  • 0

#2
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów

Najpier postaw sobie cel,co chcesz osiągnać? jeśli będzie to masa to odpuść sobie kali.


  • 0

#3
blebuszek

blebuszek

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Waże 75 kg przy 180cm jestem  2 tygodnie po redukcji takze tłuszczu jest malutko i coprawda ide teraz z masą ale powolutku i mysle ze nawet jak nabiore do wiosny te 5 kg tłuszczu to nie bedzie to jakąś wielką przeszkodą :)


  • 0

#4
blebuszek

blebuszek

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

poza tym wżeby uprawiać aklistenike nie trzeba być jakimś chudym juz bez przesady wiadomo ze im mniej tłuszczu tym lepiej ale obewcenie mam koło 8-9 bF max także prosze mnie nie zniechecać bo  widziałem typów naprawde sporych uprawiających kalistenikę na wysokim poziomie także moje pytanie jak najbardziej aktualne :)


  • 0

#5
Rokusho

Rokusho

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 53 postów

Chodzi o to że kali ciężko będzie chyba wsadzić w intensywny trening masowy gdzie organizm przez hipertrofie będzie ciągle się rozrastał i potrzebował regeneracji itp. Jeśli twój cel jest to nieśmiertelna "masa"(wygląd)  to nie widzę potrzeby włączania kali, no chyba że chciałbyś zdobyć chociaż trochę sprawności i robić np. human flag poza wyglądem, ale ja osobiście nie wiem jak to w plan twój włożyć, bo cel masowy myślę że gryzie się z trikami kalistenicznymi(chociaż jest paru kulturystów którzy potrafią stać przynajmniej na rękach), ale ja nigdy masowo nie ćwiczyłem, więc wiesz...


  • 0

Silniejszy bądź szybszy, krew rozmarz, pot wytrzyj.

 


#6
hepatil

hepatil

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 371 postów

 Treningi mam 5 razy w tygodnmiu od poniedziałku do piątku bardzo intensywne.

przy takim rozkladzie "zajec" , dodawanie jeszcze kali mija sie z celem wedlug mnie...

 

ja lacze kali z silka , ale mam treningi 3x w tyg.

 

cwiczenia ze sztanga jakie wykonuje ( nie wszystkie na jednej sesji , tylko wybieram jedno danego dnia ) - martwy , siady , wyciskanie ( lawa pozioma/nad glowe )

 

a z kali to , jako ze jestem swiezak w temacie - cisne wedlug skazanego

 

do tego porzadne zarcie ( miecho i warzywa ) oraz duzo snu


  • 0

#7
blebuszek

blebuszek

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

no chyba że chciałbyś zdobyć chociaż trochę sprawności i robić np. human flag poza wyglądem

Tak dokładnie o to mi chodzi, chcę zwiększyć sprawność i opanować podstawowe "triki"  ale chyba skończy się na tym że wsadzę do planu maksymalną ilość podciągnięć dipsów pompek na poręczach rekach i typowych ćwiczeń kalistenicznych bo nie wiedze narazie sensowniejszego sposobu :(


  • 0

#8
Rilran

Rilran

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 65 postów

Tak dokładnie o to mi chodzi, chcę zwiększyć sprawność i opanować podstawowe "triki"  ale chyba skończy się na tym że wsadzę do planu maksymalną ilość podciągnięć dipsów pompek na poręczach rekach i typowych ćwiczeń kalistenicznych bo nie wiedze narazie sensowniejszego sposobu :(

 

Jak wsadzisz to do swojego treningu, gdzie ćwiczysz 5 razy w tygodniu, w którym robisz mase, to bardzo szybko niestety natkniesz się na ściane. Nie życzę Ci źle, ale organizm potrzebuje czasu na regeneracje. Pamietaj ze to podczas regeneracji miesnie rosna.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siłownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych