Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Seminaria:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#41
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Ja również witam serdecznie. Ogromnie się cieszę, że ktoś z Twoim doświadczeniem i wiedzą zgodził się z nami współpracować.
Na seminarium oczywiście się wybiorę, a przynajmniej zrobię wszystko aby w nim uczestniczyć. Pogłębienie wiedzy oraz wymiana doświadczeń z profesjonalistą to sprawa, która nie może mnie ominąć. :)
  • 0

#42
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Cześć Adaś. :D No mnie to wiesz co interesuje. ;) Polecam Ci mój dziennik sprawdzić: http://kalistenikapo...zny-reaktywacja Witaj na forum. ;)
  • 0

#43
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
Odnośnie programu seminarium to myślę, że mogę skorzystać z tej listy
http://www.gimnastyc...je/program-gdw/

Oczywiście będą małe modyfikacje, ponieważ nie jesteście osobami, które muszą się uczyć przewrotu w przód :)

Z drugiej strony, celem seminarium będzie pokazanie technik oraz sposobów pracy z ciałem, który zagwarantuje rozwój i efekty a wyeliminuje stagnację. Biorąc pod uwagę wszystkie swoje doświadczenia, kluczem do tego jest, jakże często pomijana i lekceważona, a mająca strategiczne znaczenie rozgrzewka.

Przyjęło się, zwłaszcza w miejscach gdzie jest dużo metalu i luster :D, że wystarczy pomachać parę razy rękami w przód, w tył, pokręcić nadgarstkami i jedziemy 100 na klatę.
Znając sposoby adaptacji organizmu do nagłego wysiłku, możemy spodziewać się 1 efektu, przyrostu masy mięśniowej, przy równoległym spadku sprawności, szybkości i gibkości.
Postaramy się wytłumaczyć i przekazać podstawowe zasady, dzięki którym trening nie będzie nudny, a na efekty nie trzeba czekać latami. :)
  • 0

#44
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
"zajęcia na szarfie dla kobiet (elementy techniczne, siłowe i gibkościowe, podstawowe wiązania)" - brzmi bardzo interesująco... :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#45
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

"zajęcia na szarfie dla kobiet (elementy techniczne, siłowe i gibkościowe, podstawowe wiązania)" - brzmi bardzo interesująco... :)


Jak będzie więcej kobiet zainteresowanych gibkością i związywaniem :D, będziemy wiązać :)

  • 0

#46
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Z chęcią bym się pojawił, ale odległość+brak czasu. Tak czy inaczej, życzę dużo potu i przypływu wiedzy. Co ja bym oczekiwał? Jak najwięcej treningu i pomocy w zdobywaniu wiedzy praktycznej, właśnie jak nie dopuścić do zastoju postępu. Przydałaby mi się lekcja, jak jeść SZYBKO i zdrowo, ale to chyba nie tutaj. :D
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#47
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Kiedy planujecie to seminarium? Chętnie bym dołączył, ale mam taką pracę taką ,
żę muszę znać termin z mniej więcej miesięcznym wyprzedzeniem, nawet jeśli będzie ono w weekend.


Tak jak pisze Robert
Jeśli chcemy mieć więcej chętnych na seminarium musimy znać dokładny termin i miejsce z wyprzedzeniem miesięcznym.
Super, aby Seminaria odbyły się w Styczniu lub Lutym?
  • 0

#48
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Rowniez zglaszam swoja obecnosc na takim seminarium :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#49
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ja też chętnie wezmę w nich udział tym bardziej, że obydwie lokalizacje mi pasują :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#50
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie ustaliłem z Adamem że pierwsze jednodniowe seminarium zorganizujemy w Gdańsku w połowie stycznia. Koszt uczestnictwa szacujemy na 50zł. Seminarium będzie obejmowało 5 godzin treningowych z opieką instruktorską, na profesjonalnej sali, wyposażonej we wszystkie przyrządy gimnastyczne. Proszę o informacje, kto z Was byłby zainteresowany udziałem. Jeśli uda nam się zebrać komplet na ten staż, to następny planujemy w Łodzi w drugiej połowie lutego.
  • 0

#51
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Panowie ustaliłem z Adamem że pierwsze jednodniowe seminarium zorganizujemy w Gdańsku w połowie stycznia. Koszt uczestnictwa szacujemy na 50zł. Seminarium będzie obejmowało 5 godzin treningowych z opieką instruktorską, na profesjonalnej sali, wyposażonej we wszystkie przyrządy gimnastyczne. Proszę o informacje, kto z Was byłby zainteresowany udziałem. Jeśli uda nam się zebrać komplet na ten staż, to następny planujemy w Łodzi w drugiej połowie lutego.


Ok, miałbym więc takiego posta, że jeżeli chciałbyś wziąć udział w seminarium, możesz potwierdzić to tutaj, na forum oraz prosiłbym o wysłanie maila na adres gimnastyka.gdansk@gmail.com z tytułem "Seminarium styczeń", proszę podać imię i nazwisko oraz liczbę osób.

Zbiorę taką listę i będę na bieżąco informował o stanie. Potem przekaże następne szczegóły osobom zainteresowanym.


  • 0

#52
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
ohh nie:( nie dam rady ...:( z Wałbrzycha do Gdańska pociągiem 10h... musiałabym wziąć wolne w piątek i poniedziałek.. a z tym ciężko:( odpadam:((
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#53
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

ohh nie:( nie dam rady ...:( z Wałbrzycha do Gdańska pociągiem 10h... musiałabym wziąć wolne w piątek i poniedziałek.. a z tym ciężko:( odpadam:((


Spokojnie, poczekaj na Łódź, liczymy się z tym, że nie wszyscy będą mogli dojechać, ale jeżeli ktoś jest z północy, to będzie łatwiej. Będzie mógł się podzielić wiedzą i doświadczeniami, co, mam nadzieje pomoże innym osobom w podjęciu decyzji kiedy już będziemy robić coś większego w Łodzi.
Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby wrażenia były ponad oczekiwania :)
  • 0

#54
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
nie dołuj.. bardzo bym chciała być:(
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#55
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
A ja mam nadzieję, że zorganizujecie też coś w podkarpackim. :)
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#56
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

A ja mam nadzieję, że zorganizujecie też coś w podkarpackim. :)


Oczywiście, że się da :)
Będą chętni, będziemy organizować. Dlatego na początku chcemy zrobić takiego pilota w Gdańsku, po pierwsze, żeby rozkręcić takie eventy których w Polsce niestety brak, po drugie, że gimnastyka jest dla każdego sportu czymś więcej niż tylko nazwą, która kojarzy się z przedszkolem i hula-hop :D

Świadomość już w Polsce rośnie, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeżeli się aktywnie włączycie, nie ma wtedy problemu z niczym.
  • 0

#57
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Do Gdańska nie dam rady, ale jakby było na Podkarpaciu lub gdzieś bliżej niż na drugim końcu Polski, to jestem bardzo zainteresowany. :D
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#58
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Adam, możesz mnie wpisać na listę uczestników:)
  • 0

#59
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Mnie też :)
  • 0
Dołączona grafika

#60
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Oczywiście i mnie wpisz jadę na Seminaria :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych