Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Seminaria:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#21
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Cele: muscle up (drążek i kółka), planche, pompki w staniu na rękach bez podparcia, może jakieś levery... :P
A podczas takich spotkań to ćwiczy się, czy tylko słucha i ogląda? :P I te podziały (rozgrzewka itd.) to w innych dniach poszczególne, czy jak?


W skrócie ujmę to tak...
Ćwiczy się i jeżeli dasz rade wyjść sam z sali o własnych siłach w pierwszym dniu, to potem czeka Cię 2 dzień, tylko że 2x taki co pierwszy
planche, czyli waga przodem na planszy, pompki w staniu na rekach pomijam bo to są podstawy, wagi na kółkach i drążku, dużo innych...
Nie zrobimy masakrycznej siły od razu, ale sama zasada i technika zostanie wytłumaczona tak że będziesz sam mógł trenować i doskonalić te elementy, wiec zapraszam :)

ogólnie dla wszystkich osób, które chcą zdobyć wiecej siły, tutaj jest troche tego co bedzie na seminarium:


  • 0

#22
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Cassi, biorąc pod uwagę, że większość z nas pracuje albo się uczy myślimy w zasadzie tylko o weekendowych seminariach.
  • 0

#23
Tym3k

Tym3k

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 107 postów
Czyli Seminaria będą w różnych częściach Polski , za każdym razem gdzieś indziej? :P
moim celem teraz jest opanowanie skazanego , a potem wyznaczę sobie trudniejsze !
  • 0

#24
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów


Aha czy w teorii znajdziemy coś na temat odżywiania?


Co konkretnie Cię interesuje?


Interesuję mnie zdrowe odżywianie. Jest na forum spora część osób która nie pojęcia jak się odżywiać.
  • 0

#25
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ja się piszę obowiązkowo!
Mnie poza samą praktyką interesuje metodyka i teoria treningu - powtórzenia, serie, częstotliwość ćwiczeń, rozwijanie siły itd. Ewentualnie trochę akrobatyki jeśli się uda :)
  • 0
Dołączona grafika

#26
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ilu chętnych potrzebujemy na zorganizowanie seminari?
  • 0

#27
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów



Aha czy w teorii znajdziemy coś na temat odżywiania?


Co konkretnie Cię interesuje?


Interesuję mnie zdrowe odżywianie. Jest na forum spora część osób która nie pojęcia jak się odżywiać.


nie wiem czy Administrator forum mnie nie wyrzuci za link, ale na stronie GDW ( http://www.gimnastycy.pl ) powstał właśnie taki dział jak żywienie, trzeba się tylko zarejestrować żeby go przeglądać.
Od razu uprzedzam, że tam nie bedzie skonstruowane Twoje menu na sniadanie obiad i kolacje, tam jest wytłumaczona zasada, a co masz zrobić to musisz sam dojść, wszystkie poradniki typu jedz to, albo to, mozna o dupę rozbić, działa dla jednego, nie działa dla drugiego... Dlatego ważne jest zrozumienie procesu, a nie dostawanie gotowych rozwiązań
  • 0

#28
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Dzięki. Także jestem tego zdania :) 
Mi pasuję oczywiście Łódź i Warszawa :) Seminarii
  • 0

#29
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Czyli Seminaria będą w różnych częściach Polski , za każdym razem gdzieś indziej? :P
moim celem teraz jest opanowanie skazanego , a potem wyznaczę sobie trudniejsze !


Tym3K, seminaria w różnych częściach Polski będą, jeśli wyjdzie nam to pierwsze w Łodzi lub Warszawie.
  • 0

#30
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów

W skrócie ujmę to tak...
Ćwiczy się i jeżeli dasz rade wyjść sam z sali o własnych siłach w pierwszym dniu, to potem czeka Cię 2 dzień, tylko że 2x taki co pierwszy


Zachęcające. :D

planche, czyli waga przodem na planszy, pompki w staniu na rekach pomijam bo to są podstawy, wagi na kółkach i drążku, dużo innych...


Dla niektórych to cele życiowe. :P O planche to ja nawet jeszcze nie marzę.

Nie zrobimy masakrycznej siły od razu, ale sama zasada i technika zostanie wytłumaczona tak że będziesz sam mógł trenować i doskonalić te elementy.


O to mi właśnie chodzi. :) Jeśli będzie czas, transport i kasa, to postaram się być.
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#31
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Świetna rzecz, chętnie wezmę udział. Mnie interesują przedewszystkim skuteczne i proste metody na osiąganie potężnej siły oraz doświadczenie trenera jak takiej siły uczyć innych ludzi :)
  • 0

#32
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Świetna rzecz, chętnie wezmę udział. Mnie interesują przedewszystkim skuteczne i proste metody na osiąganie potężnej siły oraz doświadczenie trenera jak takiej siły uczyć innych ludzi :)


Siłę jaką dzięki gimnastyce można zdobyć opublikowałem (wideo) w poprzednim poście, sprawność...
hm... dla każdego znaczy to co innego, ale jeżeli na sprawność popatrzymy przez pryzmat poruszania się w powietrzu, to można i taką :)



zależy od tego, czym będzie dysponowała sala na której będziemy.
  • 0

#33
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
pytanie czy będę?:) retoryczne! :) pytanie powinno brzmieć kiedy? :) jako początkująca chciałabym wzmocnić siłę rąk :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#34
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

pytanie czy będę?:) retoryczne! :) pytanie powinno brzmieć kiedy? :) jako początkująca chciałabym wzmocnić siłę rąk :)


sheisbutterfly, seminarium to nie trening rąk, nóg czy brzucha, to pomoc w treningu, tak żeby wszystko było jasne tip top, nikt po seminarium nie wyjedzie silniejszy, ale mogę zagwarantować, ze bardzo zmęczony, zmotywowany i z dużą wiedzą :)


  • 0

#35
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
jasne:) rozumiem:) weekend to za mało:) ale z taką zdobytą wiedzą moje ćwiczenia będą bardziej efektywne co oznacza siłę rąk, którą zdobędę szybciej :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#36
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

zależy od tego, czym będzie dysponowała sala na której będziemy.


Jak dla mnie wystarczą maty, drążek ewentualnie kółka, poręcze. Trampolina nie dla mnie.
I to na Seminariach powinno być w 100%
  • 0

#37
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów



zależy od tego, czym będzie dysponowała sala na której będziemy.


Jak dla mnie wystarczą maty, drążek ewentualnie kółka, poręcze. Trampolina nie dla mnie.
I to na Seminariach powinno być w 100%


Trampolina niestety, bardzo by się przydała, nie ma lepszej drogi czy metody uczenia sie panowania nad ciałem niż stan w którym chociaż przez 2s można się uwolnić od grawitacji, oczywiście, chodzi tylko o nabycie umiejętności akrobatycznych, do siły potrzeba przyrządów, jak sie uda zebrać odpowiednią ilość osób oraz ich oczekiwania, będziemy szukać odpowiedniej sali
  • 0

#38
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
A jak to jest z ceną takich zajęć? Chociaż tak mniej więcej. I ile by to trwało? Ile dni, czy pod rząd i ile godzin dziennie. Oczywiście też tak około. :P
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#39
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

A jak to jest z ceną takich zajęć? Chociaż tak mniej więcej. I ile by to trwało? Ile dni, czy pod rząd i ile godzin dziennie. Oczywiście też tak około. :P


Cena w dużej mierze zależy od kosztu sali oraz lokalizacji jak również ilości uczestników, nie potrafię teraz podać konkretnej kwoty.
Co do planowania, to będzie to spotkanie weekendowe obejmujące 10-12h zajęć, 5-6h dzienie (sb + ndz), głównie trening
  • 0

#40
Robert

Robert

    Overcoming Gravity

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Kiedy planujecie to seminarium? Chętnie bym dołączył, ale mam taką pracę taką ,
żę muszę znać termin z mniej więcej miesięcznym wyprzedzeniem, nawet jeśli będzie ono w weekend.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych