Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Seminaria:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#121
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Zahir ja mysle ze jeszcze bedziemy mieli okazje sie poznac:) choc sam bylem niemal pewny ze zamienimy razem kilka slow na pierwszym seminarium!
W sobote bede z wami myslami:) i licze na twoja umiejetnosc opisu przebiegu seminarium Zahir:) jak i to ze podzielisz sie ze mna i innymi uzytkownikami zdobyta wiedza, co bym mogl poukladac sobie wlasciwy trening pod katem gimnastyki sportowej.

Adam mam nadzieje ze nie tylko na nastepnym seminarium bede mogl zaczerpnac wiedzy a bedac w Gdansku juz nie przepuszcze okazji odwiedzenia waszego klubu:)
Ci co moga niech sie nie wahaja bo seminaria z gimnastyki sportowej nie odbywaja sie czesto jak i wiedza ktora posiadaja zawodnicy - teoretyczna i praktyczna moze to sie przyczynic do duzego postepu w czasie !

Pozostaje wiec zyczyc Wam rewelacyjnej soboty, jak i porowadzacym tak i uczestnikom.
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#122
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Julo, obiecuję podzielić się wszystkim czego się dowiem i opisać jak tylko umiem. Ja również zachęcam wszystkich do osobistego udziału w seminarium.
  • 0

#123
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
No więc jutro o 9:00 spotykamy się na wspólnym seminarium/treningu :)
Mam nadzieje ze wszyscy szybko i w porę dojadą, bo pogoda w Pomorskim, akurat dziś, zrobiła się typowo zimowa, śnieg pada cały dzień, ładnie jak na powitanie, ale kulawo na drodze.

Do miłego zobaczenia, niech żałują Ci których nie będzie :)
  • 0

#124
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
no to powodzenia jutro :)

może ktoś by nagrał video krótkometrażowy ze seminarium
oraz zdjęć po robi :)
fajnie by było to obejrzeć :D
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#125
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
heh, Hanni wyjal mi to z ust, postanowilem wejsc na chwile na forum przed treningiem i przypomniec o uwiecznieniu tego wydarzenia, czekamy na multimedialne pliki z niecierpliwoscia!

Bawcie sie dobrze!! :D
  • 0

#126
spruce

spruce

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 48 postów
Witajcie

Nie będę ukrywał że czytam z wielkim zainteresowaniem o Waszych opiniach nt. seminarium. Super że są takie osoby jak Pan Adam Kalman które chcą rozpropagować gimanstykę!!!
Niestety nie jest tak wszędzie. Pozwoliłem sobie zadzwonić na katowicki AWF czy jest jakaś szansa na tego typu zajęcia, seminaria jakie się odbyło. Po kilku odbiciach telefonicznych (w ramach AWF) dotarłem jedynie do informacji że jak na razie nie ma na to szans i nie planuje się czegoś takiego. Oczywiście wyjątkiem są zajęcia z dziećmi ale dorośli już raczej nie mają na co liczyć. Podsumowując - trochę więc zazdroszczę i mam nadzieję że może coś się kiedyś zmieni w myśleniu AWFu, bądź też takie osoby jak Pan Kalman kiedyś na śląsku zagoszczą.
(jak na razie - ze względów czasowych - nie mam niestety szans na żadne dalsze wyjazdy)

Pozdrawiam
  • 0

#127
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
O tym też była mowa. Niestety, zajęcia z gimnastyki dla dorosłych, choćby w ramach rekreacji, ciągle nie wchodzą w grę. Wszyscy nastawieni są na trenowanie dzieciaków z których wyrosnąć mają przyszli zawodnicy.
  • 0
Dołączona grafika

#128
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Spruce w Poznaniu kolega takze dzwonil w tej samej sprawie juz jakis czas temu i jak powiedzial ile ma lat to go wysmiano, wiec docenmy Adama Kalmana ze poswieca czas nie tylko zawodnikom:) !
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#129
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Spruce, w Katowicach na AWF studiuje Mrówek. Świetny instruktor i wspaniały facet. Może uda Ci się go namówić na wspólne treningi:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych