Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Seminaria:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Miło mi poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z profesjonalnymi instruktorami gimnastyki. Wspólnie chcemy zorganizować seminarium poświęcone metodyce treningu. Adam Kalman reprezentujący gimnastyków weźmie udział w dyskusji poświęconej Waszym oczekiwaniom od takiego seminarium. Planujemy zorganizowanie pierwszego stażu w centralnej Polsce (Łódź lub Warszawa). Będziemy wdzięczni użytkownikom z tych miast za informacje na temat sal treningowych wyposażonych w przyrządy gimnastyczne. Jeśli ktoś mógł by nam pomóc w ich ustaleniu i ewentualnie porozmawiać z właścicielem na temat wynajmu bardzo proszę o kontakt ze mną na priv.

Od dawna myśleliśmy o współpracy z instruktorami gimnastyki, cieszę się, że wreszcie udało nam się złapać kontakt z tej klasy fachowcami:)
  • 0

#2
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
Witam wszystkich użytkowników. Po rozmowie z Jackiem, bardzo owocnej zresztą, podjęliśmy się zorganizowania właśnie takiego seminarium dla osób, które są zainteresowane zdobyciem wiedzy technicznej, z zakresu treningu siłowego oraz sprawnościowego. Seminarium takie chcemy przeprowadzić w oparciu o Wasze oczekiwania, jaki zakres wiedzy i techniki chcielibyście uzyskać. Program będzie dostosowany do tego aby każdy z Was zdobył podstawy z zakresu biomechaniki, rozwoju ruchowego oraz systemu samodoskonalenia, które są podstawą do zdobycia uprawnień instruktora sportu, jak również, z racji specjalizacji, zapoznanie z treningiem gimnastycznym i akrobatycznym jako podstawą wszystkich sportów gdzie sprawność jest rzeczą kluczową.

Zapraszamy do dyskusji.
  • 0

#3
Tym3k

Tym3k

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 107 postów
Witam !
Bardzo ciekawa inicjatywa , seminarium będzie dla wszystkich czy będzie podzielone od poziomu zaawansowania?. Jeżeli chodzi o mnie to mam małą wiedzę na temat treningu i chętnie bym skorzystał z takiego seminarium , a interesuje mnie zdobycie siły funkcjonalnej.
Jeżeli chodzi o moją wiedzę to kieruje się Paul'em Wade i Pavel'em Tsatsouline + Użytkownicy forum :P
  • 0

#4
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
Oczywiście będzie podzielone i dostosowane do możliwości użytkowników, zrobimy sobie po prostu grupy profilowe, siła sprawność, gibkość itd... zależy tylko od Was
  • 0

#5
BartekM

BartekM

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Najlepiej załatwić Tęcze w Łodzi.
  • 0

#6
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
A czy jeśli to pierwsze seminarium zrobi dobre wrażenie (nie wątpię, że tak będzie :P), to będzie możliwość zorganizowania czegoś bardziej na południu Polski? Czy kolejne też byłyby w centrum? Rozumiem, że w centrum łatwiej i w sumie dobrze dla wszystkich, ale mimo to pytam. :)
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Można będzie też na południu. W tym ja jestem zainteresowany, bo mieszkam w Kielcach. Ale to sprawa przyszłościowa, więc zachęcam Cię do wzięcia udziału w tym seminarium w Łodzi.
  • 0

#8
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Chciałbym, tylko mieszkam koło Rzeszowa i do tego dopiero jutro 18 kończę. Chociaż może do terminu seminarium będę już miał prawko. :P W każdym razie spróbuję być. :)
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Cieszę się. Proszę Was o wypowiedzi na temat, kto jest zainteresowany udziałem w seminarium i jakie macie oczekiwania:)
  • 0

#10
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
Jeszcze ze swojej strony dodam, że takie seminaria dzielimy na etapy, teoria, rozgrzewka, trening właściwy. Na etapie rozgrzewki gimnastycznej zostanie omówiony cel takowej, podczas treningu właściwego zdobędziecie wiedzę ogólną wszystkich przyrządów, czyli wszystko to co pomoże Wam uniknąć błędów w przyszłości z elementami akrobatycznymi i siłowymi. Ze swojej strony służę radą i pomocą więc jeżeli ktoś ma pytania to śmiało :)
  • 0

#11
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Jestem zainteresowany.

Głównie zależy mi na rozwoju siły i dążeniu do wykonania trudnych ćwiczeń takich jak: pompki w staniu na rękach, podciągnięcia na jednej ręce, front lever, back lever, full plank(deska) oraz wiele ćwiczeń na kółkach gimnastycznych.
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Moim z kolei marzeniem jest krzyż gimnastyczny:)
  • 0

#13
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Adam
Jak długo interesujesz się gimnastyką i z jakiej dziedziny jesteś dobry
Ja myślę opanować wielką 6 Paula Wade, a także nauczyć się wytrzymywać w pozycji front lever i human flag :)

  • 0

#14
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Moim z kolei marzeniem jest krzyż gimnastyczny:)


Da się załatwić :) proces jest trudny i długi, ale jeżeli zrobisz go raz, taka siła zostaje na lata, są osoby, które robią go dalej w wieku 50, 60 lat :)
  • 0

#15
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Aha czy w teorii znajdziemy coś na temat odżywiania?
  • 0

#16
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Witam Adam
Jak długo interesujesz się gimnastyką i z jakiej dziedziny jesteś dobry
Ja myślę opanować wielką 6 Paula Wade, a także nauczyć się wytrzymywać w pozycji front lever i human flag :)


Cassi... jak długo się interesuję...? całe życie :)
front lever, flag...
Nie chcę ograniczać Ci marzeń, ale to są tak na prawdę ćwiczenia rozgrzewkowe :) Potem dopiero zaczyna się siła, będzie super jeżeli do nas dołączysz.
  • 0

#17
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Cele: muscle up (drążek i kółka), planche, pompki w staniu na rękach bez podparcia, może jakieś levery... :P
A podczas takich spotkań to ćwiczy się, czy tylko słucha i ogląda? :P I te podziały (rozgrzewka itd.) to w innych dniach poszczególne, czy jak?

  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#18
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Aha czy w teorii znajdziemy coś na temat odżywiania?


Co konkretnie Cię interesuje?
  • 0

#19
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość


Moim z kolei marzeniem jest krzyż gimnastyczny:)


Da się załatwić :) proces jest trudny i długi, ale jeżeli zrobisz go raz, taka siła zostaje na lata, są osoby, które robią go dalej w wieku 50, 60 lat :)


Zważywszy, że proces długi i trudny a ja w tym miesiącu kończę czterdziestkę, to pewnie nauczę się przy pięćdziesiątce i do sześćdziesiątki utrzymam formę;)

A na poważnie zgłaszam oficjalnie swój udział w seminarium. Powstrzymać mnie może tylko śmierć, śpiączka, trzęsienie ziemi itp.;)
  • 0

#20
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Czyli świetnie. Dołączyć chciałbym, ale wszystko zależy kiedy i gdzie? Szczególnie interesują mnie weekendy seminaria. Możliwe, że nawet w dni powszednie :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych