Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kilka pytań odnośnie planu "Skazany na trening"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41
p1uk

p1uk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • LokalizacjaBiałystok

I ten dietetyk polecił ci żeberka ? Płatki i owoce są dobre na śniadanie wtedy kiedy zapotrzebowanie na węgle jest większe, a nie tłuszcze i białko z szynki i majonezu :) Jednym jest ciężko przytyć innym schudnąć, 5 posiłków dziennie a nie 3 nawet bardzo tłuste bo to nic nie da (organizm po prostu wydali nadmiar a resztę przerobi) i o odpowiedniej kaloryczności, z dobranym treningiem na siłę, plus uwarzać na aeroby żeby tętno nie przekraczało 120 i da się to zrobić, jak pisze cassi potrwa to długo ale na pewno efekty będą. Jak nie możesz jeść 5 posiłków dziennie to można je zawsze zastąpić Gainerem.

Nie. Te żeberka to mój pomysł. Myślałem, że jak będę pakował w siebie tyle tłuszczu, to coś przytyję. Niestety, to tak nie działa. Gainera nie będę brał. Sztuczny chemiczny shit. A jem w zasadzie co chcę, bo i tak waga mi się nie zmiania.

Są też badania na metabolizm. Tylko, że kosztują 500 zł. Wynik badania to wydruk na kilkanaście stron, w którym są informacje na temat nadmiaru, niedoboru różnych rzeczy w organizmie, co można jeść, czego nie można, jakie rzeczy kiedy jeść itd. Podobno są ludzie, którzy tyją od warzyw. Jest to bardzo rzadki typ metaboliczny, ale może akurat mój :D
  • 0

#42
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
No to raczej logiczne że to tak nie działa, a co do chemicznego shitu którym nazywasz gainer to nie wszystkie takie są można na rynku znaleźć naprawdę dobry produkt. Przyznam się że sam nie korzystam, za to znam wiele osób co własnie tym nadrabiają posiłki. Spowodowane to jest zalataniem, pracą szkołą itd i są zadowoleni z efektów. Modyfikuj próbuj coś z dieta, zapewne jesteś ektomorfikiem wiec ciężka misja przed tobą :)
  • 0

#43
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
P1uk - zanim zanegujesz sensowność wszystkich podanych przez nas porad spróbuj choć jednej i bądź wytrwały. Powodzenia.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#44
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Są też badania na metabolizm. Tylko, że kosztują 500 zł.


A badałeś sobie tarczycę?
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#45
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Ja ogólnie jestem za nie używaniem gajnerów. Nie mam czasu na normany zdrowy SPOKOJNY posiłek? Znaczy że coś z tym moim życiem jest nie tak.
Mi przygotowanie pełnego posiłku na cały dzień zajmuje 15min z rana. Czy to dużo że nie da się tyle czasu znaleźć?
Gainer to mniej więcej takie proszki na chorobę. Nie leczą przyczyny tylko skutek.

Sam kiedyś wcinałem tych odżywek garściami. Po rezygnacji z siłowni dałem sobie z nimi spokój. Czy coś się zmieniło? Nie zauważyłem. Może to że czuję się bardziej spokojnie i bardziej polubiłem wszystkie swoje wady.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych