Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Eksplozja nadchodzi!

paul wade skazany na trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Wapstarzz

Wapstarzz

    Keep going !

  • Moderator
  • 196 postów
  • LokalizacjaBiałystok

http://www.amazon.co...S43Z6BRMIZTMXNJ

 

 

 


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Zapewne znów Wade będzie wychwalał umiejętności Kavadlo. Wydaje mi się, że zostaną tam zawarte m. in. techniki z książek Ala, ale mimo wszystko chętnie ją przeczytam. Ciekawe kiedy będzie u nas w Empiku?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Monstrum2

Monstrum2

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

Powiedzcie mi to jako świeżakowi totalnemu. Cała wiedza miała być zawarta w Skazany na trening. A Paul Wade wydał dwójkę, C-mass i teraz to. Czy to komercja, czy rzeczywiście wiedza?


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

W zasadzie jest to 3 tom "Skazanego na trening" o ile się nie mylę. Pierwszy tom przedstawia podstawowe ćwiczenia, których możesz się trzymać i nie musisz dokupywać innych książek autorstwa Wade'a. Polecałbym kupić jakieś książki Tsatsouline'a, ale jeżeli nie szkoda Ci kasy to możesz się wyposażyć w inne książki Wade'a - w każdej znajdziesz coś wartościowego, ale nie jest to 200 stron bezcennej wiedzy kalistenicznej.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#5
_Rafał_

_Rafał_

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów

Czy ktoś już "miał w rękach" tę pozycję? Ciekaw jestem propozycji progresji.


  • 0

#6
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Pierwsza część buduje naprawdę dużą siłę, ćwiczenia z części drugiej to takie wisienki na torciku.


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#7
_Rafał_

_Rafał_

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów

Pozycję już pochłonąłem i po przeczytaniu uważam, że pozycja jest godnym uzupełnieniem całej wiedzy dotyczącej serii skazanego na trening. W moim przeczuciu zdecydowanie najmniej więzienna pozycja. Swoją drogą ciekawe co będzie 4 częścią skazanego? A może tym razem pozycja sumująca wszystkie poprzednie? Kompendium?

 

Nie jestem specjalistą w eksplozywności ale wszystkie zaproponowane progresje mają sens, podobnie liczba powtórzeń do wykonania na sesji. Nic rewolucyjnego nie pojawia się w książce (przynajmniej dla mnie). Wszystko potraktowane jako trening umiejętności w połączeniu z siłą. W związku z tym nie ma liczby powtórzeń jako progresji! Dla fanów resetów jest też specjalny rozdział. Oczywiście bez szału ale widać wpływ popularności raczkowania.

 

Rozpoczynam przygodę od perfekcji w pierwszych krokach - bez zmian po to by przygotować stawy do trochę bardziej wzmożonej pracy. 

 

Dla tych co już czytali, a jakie są Wasze wrażenia?


  • 0

#8
Pawel Gie

Pawel Gie

    fizjoterapeuta

  • Użytkownik
  • 61 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Zastanawiaqm się czy kupić tą książkę. Poprzednie części "Skazanego" uważam za całkiem przydatne, chociaż niektóre propozycje autora uważam że są od czapy (chociażby ćwiczenia do połowy zakresu ruchów, pompki na jednej ręce ze złączonymi nogami i ręką ustawioną pod mostkiem, czy pistolety gdzie druga noga jest oparta na piłce). Natomiast jako ogólny przewodnik może być. Generalnie jestem ciekaw, jakie ćwiczenia tym razem zaproponuje Wade wraz z poszczególnymi progresjami, ale znając jego poprzednie książki sam będę musiał sobie ułozyć plan treningowy pod te ćwiczenia.


  • 0

Blog o kalistenice i zdrowym stylu życia.

http://pawelgie.blogspot.com






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paul wade, skazany na trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych