Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pomoc z jedzeniem !

węglowodany białka dieta pomoc

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Scag

Scag

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam, chciałbym prosić o małą radę co do odżywiania. Nie ograniczam się do dokładnej diety, ale staram się liczyć kalorie i jeść konkretne produkty zapewniające odpowiednie składniki. Lecz, nie tutaj po to jestem. Chciałem się dowiedzieć jak wpływają węglowodany gdy dostarczamy ich za dużo do organizmu? Ma to jakieś negatywne skutki? Powinienem dostarczać codziennie około 425g węglowodanów, lecz często wychodzi mi to poza normę. Czasami nawet jest różnica o ponad 100g. Staram się tą różnicę zmniejszać, aczkolwiek może nie powinienem? Jak bardzo węglowodany są ważne.

Pozdrawiam.


  • 0

#2
ziel

ziel

    Far Beyond Driven

  • Użytkownik
  • 120 postów

 Powinienem dostarczać codziennie około 425g węglowodanów

:o ile Ty ważysz?


  • 0

#3
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Powinienem dostarczać codziennie około 425g węglowodanów

 

:huh: A skad o tym wiesz, ze tyle akurat?


  • 0

#4
Scag

Scag

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Obliczyłem któregoś dnia na jakieś stronce. Waże jakieś 69/70 kg na 185cm wzrostu. Ogólnie przez rok 2014 udało mi się przytyć 9kg. Byłem na granicy z niedowagą ;) Dziś staram się podliczać kalorie i iść z masą do przodu. Oczywiście ćwiczę 3 razy w tygodniu, więc trochę więcej tych kalorii potrzebuje. 


  • 0

#5
blazej1504

blazej1504

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Zbyt duża ilość węglowodanów spożywanych regularnie może prowadzić do wzrostu ilości tkanki tłuszczowej. Jeżeli już jesz ich dużo staraj się żeby były to węglowodany złożone (ryż, kasza), a nie proste (biały cukier, słodycze itd).


  • 1

#6
Scag

Scag

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Troszke tkanki tłuszczowej by mi się też w sumie przydało. Rok temu mój poziom tkanki tłuszczowej wynosił 4.7%. Teraz jest może o 1% większy. Ale słodycze i tak muszę ograniczyć i więcej spożywać tych węglowodanów złożonych. Dzięki za odpowiedź ;) 


  • 0

#7
blazej1504

blazej1504

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Tkanka tłuszczowa do niczego Ci się nie przyda, chyba że planujesz kilkudniową głodówkę :) Nie idź w tłuszcz rośnij w siłę i mięśnie. Pozdro :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: węglowodany, białka, dieta, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych