Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czy mięsień może urosnąć na deficycie ? [wydzielone]

dieta rekompozycja bilans deficyt

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#141
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Najczęściej w weekend piją piwko albo palą maryśkę, które tłumią niesamowicie hormony wzrostu. 

Merfi (lub ktoś inny) posiadasz jakieś godne zapoznania się źródła w których będę mógł poczytać więcej szczególnie o wpływie THC na organizm pod względem tłumienia hormonu wzrostu? O alkoholu też może być chociaż bardziej interesuje mnie to o THC.

 

Jacek z kanału wjazd na chate ćwiczy sporty wodne i ma kozak forme, ćwiczył na siłowni a teraz i z masą ciała.

Jacek ma kozak forme? Technikę też. Polecam wybrać kogoś innego do naśladowania niż takich pływaków zanim sam źle na tym wyjdziesz albo co gorsza nabawisz się kontuzji :)

4:20


  • 0

#142
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Podciąganie też robi jak kozak. Nic tylko zazdrościć tych półruchów 😂😂😂 Wszyscy Oni w ogóle pięknie wyglądają na tych drążkach. Jak typowi kulturyści właśnie 😎 Nie ma co. Kozaki jakich mało.
  • 0

#143
Whizzkid

Whizzkid

    Pomału do przodu!

  • Użytkownik
  • 162 postów

Nie wiem czy to jakaś specjalna prowokacja czy co no ale odpowiem. 
proszę obejrzeć to, chłopak w filmiku wyżej dopiero zaczynał, sylwetke teraz ma serio dobrą na taki staż. Wystarczy obejrzeć inne filmy. Na wcześniejsze pytania raczej nie odpowiadam, bo wywołuje to tylko zbędną 'gówno burze', która kończyć się nie będzie, bo i wy i ja nie damy za wygraną. 
Pozdro. 


  • 0

#144
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

@Whizzkid

Nie prowokacja, nic z tych rzeczy. Podlinkowałem tamten wcześniejszy film bo zrobili z siebie pośmiewisko wielkie "koksy" z magicznego osiedla. Osobiście cieszy mnie, że pojawił się filmik gdzie w końcu jakoś to wszystko wygląda. Tylko, że taki powinien być już ten pierwszy. Jacek był bardzo sfrustrowany po poprzednim filmie bo odpowiadał na każdy komentarz krytykujący jego podciąganie to się chłopak zmotywował i teraz robi to tak jak powinno to wyglądać. Gusta guściki. Mi jego sylwetka w żaden sposób nie imponuje a to, że nauczył się techniki to też nic fenomenalnego. Bardzo dobrze. Ja mu nie wróg tylko, że chłop nie ma 13 lat i zanim się coś zrobi można się dowiedzieć chociaż czegokolwiek na temat techniki chyba, że ktoś lubi błazenade. Zresztą jeżeli w tym się nie obraca to 'koksy" zanim nagrali ten upokarzający film mogli mu tę sprawę jasno przedstawić (chociaż sami wtedy chyba nie mieli zbyt dużego pojęcia o tym). Więc po co taki challange - udawany? Kura tam po części dobrze napisał. Robią "dobrą robotę" (po części bo ciśnięcie na soku, wmawianie jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz długi czas mówiąc, że wszystko naturalnie oraz sprzedawanie biednym ludziom bajerów i supli to niekoniecznie coś dobrego) ale dają zły przykład bo technika leży. 


  • 0

#145
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Merfi (lub ktoś inny) posiadasz jakieś godne zapoznania się źródła w których będę mógł poczytać więcej szczególnie o wpływie THC na organizm pod względem tłumienia hormonu wzrostu? O alkoholu też może być chociaż bardziej interesuje mnie to o THC.

Tutaj masz o THC trochę:

https://www.ncbi.nlm.../pubmed/6090909

 

O alkoholu też znajdziesz bez problemu jak poszukasz. Zarówno jedno jak i drugie to są rzeczy trujące dla organizmu (z punktu widzenia organizmu) więc nic dziwnego, że zaburzają pewne procesy. Alkohol jest w pierwszej kolejności przez organizm metabolizowany i wywalany. Wszystkie inne procesy są w tym czasie "wstrzymane" - nawet trawienie. Tu też wystarczy odrobina zdrowego rozsądku aby skumać, że w takim razie budowanie mięśni czy trening nie idą w parze z nim :) Z dwojga złego uważam, że trawka jest lepsza niż alko ale nie ma co się oszukiwać, że jest neutralna dla ludzkiego organizmu :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, rekompozycja, bilans, deficyt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych