Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dziennik HYBRYDO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
492 odpowiedzi w tym temacie

#41
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

dokładnie to z tym że podciągasz się raz-przytrzymujesz. podciągasz się drugi raz-opuszczasz do 90* przytrzymujesz. podciągasz się 3 raz-opuszczasz się do 120* i przyrzymujesz. To jes jedno frenchies.

 

Mniej więcej to jest to:

 


  • 0

#42
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

To miałem na myśli :)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#43
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

kolejny trening zaliczony :)

Dzisiejsze frenchies:

2

2

1

Cel na następny trening to 2/2/2 


  • 0

#44
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

nie miałem czasu napisać ale:

 

piątkowy trening się odbył. Czuję progres :) przez to że ''mądrzej'' ćwiczę barki prawie się nie odzywają. Progres w back lever jest. Umię już trzymać half kilka sekund i stradle kilka sekund. Na razie po praktykuję a może w maju wejdzie full :)


  • 1

#45
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

poniedziałkowy trening bez problemowy aż do momentu frenchies. Zrobię dwa i jestem wykończony. Fakt, robię je po mu ale to i tak mnie troszkę irytuje. Od następnyego treningu robię 5 serii zamiast 3. Będzie to wyglądało tak:

2/1/1/1/1    2 minutowe przerwy. Z czasem mam nadzieję że przeskoczę na 3 powtórzenia w serii i wtedy zacznę drabiny 3/2/1 :) 


  • 0

#46
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

dawno nie uzupełniałem ale to przez ilość nauki. Wtorkowy trening się odbył. Od tamtego czasu nic :) Niestety. Przez ten czas od czasu do czasu podchodziłem pobawić się do kółek i jest coraz lepiej. Back lever stradle już lajtowo, teraz tylko full :D Ostatnio zauważyłem że umię już muscle up z l-sit na kółkach. (podciagnięcie i przejście w poziomce i końcowa pozycja w poziomce) Jedyne nad czym muszę popracować nad dipem w l-sit :) Od maja nowy plan ułożony przez naprawdę ogarniętego człowieka także będzie ciąg dalszy progresu :D


  • 0

#47
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

trening zrobiony, jestem zadowolony chociąz mu wchodziły ciężko :D

Czuję progres przy frenchies mimo iż zrobiłem dzisiaj 2/1/1/1/1. Progres jest taki że w ostatniej serii nie udało mi się zrobić tylko ostatniego powtóozenia w drugim frenchies :) W piątek 2/2/1/1/1 napewno. Od początku kwietnia z dietą przytyłem 2 kilo a brzuch widać coraz bardziej . Taka maso-rzeźba :)


  • 0

#48
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

wtorkowy trening poszedł fajnie. Dzięki diecie nie czuję wiecznego przemęczenia i zakwasów więc jest bardzo dobrze. Od 1 maja startuje z nowym planem i będę go tu szerzej opisywał bo to co teraz tu wpisuję mija się troszke z ideą dzienniczka :)


  • 0

#49
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Trening w piątek i sobote poszedł nawet lepiej niż dobrze. W poniedziałek same progresy. Zrobiłem dwa frenchies w drugiej serii. back lever już prawie siada. W piątej serii muscle upów zrobiłem dwa więc jest bardzo dobrze. Teraz odpoczynek i jutro zabieram się za nagrywanie konfrontacji. Cel:

10 pull upów wąsko (pierwszy raz w życiu będę robił)

25 diamentów

1 min elbow lever


  • 0

#50
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

przymusowe 2 tygodnie przerwy ale już wracam ze zdwojoną siłą :)

Plan już jest. w piątek się pochwalę :)


  • 0

#51
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Czekam ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#52
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Nowy plan na str 1 :)


  • 0

#53
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Przy okazji polecam:

 

https://www.facebook...100006653658495

 

https://www.facebook...401?pnref=story

 

https://www.youtube....3a4ecb8FdSUx2rg


  • 0

#54
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Dzisiaj już śmiało mogę powiedzieć że umię back lever :) Teraz tylko udoskonalić do 15 sekund i wymieniamy go na planche w planie :)


  • 0

#55
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Pierwszy tydzień z nowym planem już prawie skończony. Ogólnie jestem zadowolony. Dlatego że są to jeszcze testy to treningi trwają 2 godziny a nie godzinę ale muszę wyczaić wszelki progresje, czas odpoczynków itp. siła maksymalna idzie bardzo elegancko :) gorzej jest z techniką. W ten dzień jest już mało sił na l-sit rope climbing ale też mam nadzieje że z czasem to przyjdzie :) jutro wytrzymałość. Sądząc po ilości odpoczynku między seriami, będzie zgon :)


  • 0

#56
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

wytrzymałość zaliczona. Już dawno nie było tak intensywnego treningu. Fragmenty ćwiczeń:

podciąganie 10/5 + 5 negatywów w drugiej serii

pompki 10/12/13/15 (pierwsze seria na kółkach, dwie kolejne 8 powt. na kółkach+4 i 5 na podłodze, ostatnia seria 5 na kółkach i 10 na podłodze)

dipy 8/8/6/5

W następnym tygodniu trzeba to pobić :)


  • 0

#57
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

dzisiaj pierwszy raz od miesiąca zrobione nogi. Do końca maja postaram się je robić 3 razy w tygodniu aby przygotować się na pistolety do konfrontacji :)

były:

pistolety-dużoooo, na podłodze i na podwyższeniu 

ghr

łydki

wskoki na podwyższenie

 

Po treningu pierwszy raz od miesiąca rozciąganie :) teraz upragnione 2 dni przerwy i wracam ze zdwojoną siłą :)


  • 0

#58
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

dzisiaj siła maksymalna. Przerwy 5 minut także trening troche trwał. 

Wszystko wykonywane idealnie technicznie. Dzisiaj w przeciwieństwie do poprzedniego trenigu elegancko siadały blg dips i MU ale tragicznie back lever.

Jeżeli chodzi o MU to dzisiaj siadło 2/2/2. Cel na następny trening to 3 w pierwszej serii. 

Po treningu wprawki do HS. Narazie nie próbuję stania na rękach wolnego. Do wakacji robię same wprawki gdy tylko będę miał wolny czas :)

Dzisiaj wpadł mi pomysł na kolejny plan który wdrożę od września. Będzie to na pewno typowa wytrzymałość. Chcę pierwszy raz w życiu spróbować setów. Może kiedyś uda mi się dojść do poziomu np. Piotrka Gorzeli :) 

Zaraz rozciąganie :)


  • 0

#59
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Rozgrzej nadgarstki i lokcie zawsze przed hs!

Trzymaj tak dalej

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#60
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Powadzi, ostatnio bolą mnie właśnie nadgarstki. To nie jest raczej od hs ponieważ robiłem wprawki na ziemi w podporze przodem bez żadnych wychyleń. Czy jest to kwestia rozgrzania czy jednak może być coś nie tak??


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych