Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania grudzień 2014

wyzwania core wznosy krzesełko

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#21
dobromir

dobromir

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁUKÓW


  • 2

#22
dobromir

dobromir

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁUKÓW


  • 1

#23
dobromir

dobromir

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁUKÓW

mam nadzieje ,że choć pare do zaliczenia


  • 0

#24
Miszka

Miszka

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów

Ostatni filmik nie działa.

 

Ja niestety nie jestem w stanie wrzucić filmików z resztą ćwiczeń, szlifowałem wzniosy nóg na drążku przez grudzień, a gdy miałem zamiar nagrywać to dopadła mnie grypa żołądkowa czy coś takiego i nici z rekordów.


  • 0

#25
dobromir

dobromir

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁUKÓW
VID 20141231 231035:
  • 0

#26
sandalexx

sandalexx

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

2 osoby daly tylko filmik? kiepsko.


  • 0

#27
Miszka

Miszka

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów

Ano smutno, że rywalizacja zamarła.

 

Dobromir - gratuluję zwycięstwa a przede wszystkim znakomitej formy!


  • 0

#28
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaTurek

 

 

Wiem że już po 1 . ale pracowałem jako ochrona i skończyłem dopiero prace. Plus jest taki że zobaczyłem fajerwerki na rynku bo aktualnie tam stałem :) Mam nadzieje ze spojrzycie na mnie przychylniej : )


  • 1

#29
Dzieniu

Dzieniu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów

Chyba Vineber najlepiej wypadl według mnie ;]


  • 0

#30
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaTurek

Jeśli zaliczą mi filmiki to można powiedzieć że brzuch wygrałem techniką, a stanie na głowie hmm jakby ktoś chciał to moglby się przyczepić. Nogi wygrał zdecydowanie !! Ale nikt tu nie jest to przyczepiania się a ja wstawiłem filmiki nie w czasie także gratuluje wygranej "dobremu mirkowi" :D :)))


  • 0

#31
dobromir

dobromir

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁUKÓW

Vineber mam nadzieje .ze będziesz miał zaliczone bo wole przegrać w rywalizacji niż wygrać sam ze sobą . faktycznie mała frekfencja może przeniesienie na FB by przyniosła skutek tam więcej ludzi zagląda


  • 0

#32
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL
vineber
brzuch 2powt =3pkt, te w których sam możesz zauważyć, że poziomka ma faktycznie 90 stopni, technika owszem lepsza od mirka, płynne przejścia no ale cóż :D w większości zaczynasz od wysokiej poziomki co jest znacznym ułatwieniem
krzesełko 146 x 0,1= 14,6
głowa - nie weszłeś pressem do pozycji :P na filmiku, który nadesłałeś na początku miesiąca był ładny press a teraz podskoczyłeś :P + nie dotykasz stopami podłoża wgl, do tego sylwetka do d, no ale nie dodałem w tym miesiącu filmiku to nie będę sie przyczepiał., powtórzeń naliczyłem bodaj 11
dobry freestyle na początku :D
 
mirek
brzuch - zaliczam 2 powtórzenia, w których doszukałem się, że nogi są tylko mini minimalnie zgięte i poziomka jest dobra = 3
głowa - mogę napisać identycznie jak u vinebera, tyle że dotykałeś stopami przy powtórzeniach, jednak nadal nie mogę tego zaliczyć, samych powtórzeń tak dla siebie naliczyłem 14
krzesło 180x0,1 = 18
 
A więc:
1) mirek
2) vine
3) miszka
 
Gratuluje Panom, tylko szkoda tej frekwencji :( Co do nagród to poczekajcie na admina bo chyba pojechał na jakieś wakacje świąteczne bo nadal nie dostałem odpowiedzi co się stało z tamtym miesiącem. Wiem, że dzieniowi poręcze przyszły ale ludzie mają problemy coś z tymi książkami. Dlatego na razie czekam też z wyzwaniami na następny miesiąc. Gratuluję jeszcze raz !

  • 0

#33
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaTurek

Gratulacje wygranych !! to nas chillaut pojechał xd ... żartuje :) ... a więc czekam na następne wyzwania , co do freestyle to wcześniej nagrywałem filmik gdzie planche utrzymałem 4 sekundy ale gdy robiłem stanie na głowie to telefon się przewrócił .. ;p ... Co do książek to "NO WŁAŚNIE !!!! " :) jakie mamy możliwości żebyśmy zaproponowali konkurencje ? :) może jakiś freestyle na płaskim, drażku  i poręczach :) ? ?? ??  


  • 0

#34
dobromir

dobromir

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁUKÓW
Vineber ja Cie proszę nie cwaniakuj:) i nie podnoś poprzeczki i tak malo zawodników
  • 0

#35
Miszka

Miszka

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów

Czillaut - dzięki za organizację, czekam z niecierpliwością na styczniowe wyzwanie.


  • 0

#36
Dzieniu

Dzieniu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów

Ach szkoda ze nie moglem wziac udzialu w tym wyzwaniu ;)) Ale mysle ze za pare miesiecy znow zawitam ;p


  • 0

#37
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaTurek

styczeń ????? czekam czekam !!! 


  • 0

#38
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

No cholerka po adminie ani widu ani słychu także nie wiem na razie nie mogę zrobić oficjalnych wyzwań, zapewnić że będą nagrody itp. Możemy zrobić coś nieoficjalnego dla siebie jak chcecie.


  • 0

#39
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Można by zrobić normalne wyzwania styczniowe tak jak do tej pory, a nagrody za nie ogłosisz dopiero gdy w międzyczasie dogadasz się z adminem, zawsze to jakaś opcja.

 

W sumie można też poczekać na jego powrót. :)


  • 0

#40
Leito

Leito

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

Przecież nagrody nie są najważniejsze tutaj :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyzwania, core, wznosy, krzesełko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych