Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Planche zamiast pompek

planchetrening front lever progresje workout

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
jan0sik

jan0sik

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Czy zamiana pompek na progresje do full planche ma sens? Chcąc urozmaicić swoją rutynę, postanowiłem zamienić owe ćwiczenie, pozostając przy HSPU. Co o tym sądzicie? Czy można trenować front levera i planche jednego dnia?


  • 0

#2
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

Pompki i planche wymagają różnej siły (straight arm i bent arm). Rozumiem,że chcesz wywalić półpompki na jednej ręce? Jak wywalisz pompki to na tą siłę zostaną ci tylko dipy na drążku w planie. Zawsze możesz to połączyć np zamiast trzymać (adv) tuck planche robisz tuck planche pushups.

Możesz FL i planche tego samego dnia jeżeli dasz radę, bo z tego co pamiętam plan masz intensywny 6 razy w tygodniu. Pamiętaj, że kiedyś trzeba się regenerować :)

Ja mogę polecić plan z overcoming gravity - w skrócie: skill + 3 x push + 3 x pull + nogi robić 3-4 razy w tygodniu. Ale to trochę offtopic ;)


  • 0

but hey, it's just an advice, do what ever the f**k you want to do

http://gimnastycy.pl/forum/

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: planchetrening, front lever, progresje, workout

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych