Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania 3-2k13 "Siła kwitnie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#81
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
wow! :) Ile nowych osób biorących udział w wyzwaniach! :)) super:)) postaram się w niedzielę nagrać swoje osiągi :)
 
hymmm Revo bez koszulki chyba nie dam rady.. :P co do spodenek to pomyślę :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#82
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
sheisbutterflay przecież nikomu nie chodzi o oglądanie cie bez koszulki tu wyłącznie rozchodzi się o sprawdzenie czy utrzymana jest ta prosta linia sam jak będę nagrywać 2 podejście to chyba też bez żeby było wszystko jasne że nie oszukuję. ;]
  • 0

#83
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
:P ja tam nie wiem:) założę coś takiego żeby było widać czy linia ciała jest prosta :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#84
Baltazar3

Baltazar3

    Never Say I Can't..

  • Użytkownik
  • 13 postów
Witajcie. W tym miesiącu będę miał debiut w wyzwaniach.. Czytając posty z działu wyzwań za luty myślałem o podciągnięciach lub tzw deseczce, moje przewidzenia okazały się prawdą, lecz tylko w połowie..
Jestem pod wrażeniem siły Konika i kilku innych..
Żałuję tego że tak późno tu trafiłem, lecz dobrze że są one co miesiąc i jeżeli w tym miesiącu nie osiągnę zadowalających wyników to postaram się ich osiągnąć w następnym miesiącu.
A teraz mam do was pytanie..
1. Czy jeżeli wykonam zestaw kilku podciągnięć(nachwytem, podchwytem, szeroko ręce-szerzej jak barki, plecami do drążka, bokiem) Czy to będzie punktowane premium jeżeli wykonam to wszystko razem na jednym filmiku(bez puszczania drążka)?
2. Czy nie będzie przeszkadzała Wam moja mała powierzchnia do ćwiczeń, aczkolwiek bardzo rozplanowana pod względem co gdzie i jak? Głównie mi tu chodzi o zagadnienie z jakiej strony ma być kamera, przód czy tył, czy może bok ?

A co do pozostałych to przydzielę niebawem repy dla najlepszych :)

Pozdro
  • 0
Nie musisz być wielki, aby zacząć.. Ale musisz zacząć, aby zostać wielkim.

#85
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

1. Czy jeżeli wykonam zestaw kilku podciągnięć(nachwytem, podchwytem, szeroko ręce-szerzej jak barki, plecami do drążka, bokiem) Czy to będzie punktowane premium jeżeli wykonam to wszystko razem na jednym filmiku(bez puszczania drążka)?
2. Czy nie będzie przeszkadzała Wam moja mała powierzchnia do ćwiczeń, aczkolwiek bardzo rozplanowana pod względem co gdzie i jak? Głównie mi tu chodzi o zagadnienie z jakiej strony ma być kamera, przód czy tył, czy może bok ?


1. Nie bedzie zadnych dodatkowych punktow. Najlepiej jak zrobisz jak najtrudniejszy wariant z jak najwieksza iloscia powtorzen, nachwyt, podchwyt czym chcesz.
2. Kamere ustaw najlepiej od przodu i tak zeby w miare ogarnela cale cialo, zeby bylo widac wykonywany ruch.
  • 0

#86
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
DrZation, ładny debiut, rep dla Ciebie:) Za brak koszulki nie musisz przepraszać, jest dobrze:)
  • 0

#87
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

sheisbutterflay przecież nikomu nie chodzi o oglądanie cie bez koszulki


Dziki mów za siebie. Jeśli miałbym kogokolwiek oglądać bez koszulki, to najchętniej Sonie;)

Baltazar, CiN już odpowiedział na Twoje pytania:)
  • 0

#88
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza


sheisbutterflay przecież nikomu nie chodzi o oglądanie cie bez koszulki


Dziki mów za siebie. Jeśli miałbym kogokolwiek oglądać bez koszulki, to najchętniej Sonie;)

Baltazar, CiN już odpowiedział na Twoje pytania:)


zahir uważaj bo żona przeczyta lol
  • 0

#89
drZation

drZation

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 42 postów
Impreza się rozkręca --- Korzystam z syndromu nowicjusza i zamierzam do końca trwania konkursu wyciągnąć jakiś dużo lepszy czas :D Dzięki za dobre słowa słowa, zmotywowało to mnie jeszcze do tego by spróbować powalczyć z wami na planki. ^^
  • 0

#90
SteaVe

SteaVe

    Train, eat, sleep.

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaSanok
Ok, to wrzucam i ja swojego planka bocznego - pierwszy raz robiony - będzie dłużej ;) no ale jak zwykle telepawka, eh jak tego nie lubię. Głowę jeszcze muszę dopracować, w sumie nie widzialem jak ją trzymałem dlatego może trochę krzywo.


  • 0

#91
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Podawajcie czas/ilość powtórzeń jaki wykręciliście - łatwiej to będzie podsumować.
I pokazujcie karteczki w taki sposób żeby coś było widać ;)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#92
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
SteaVe, naliczyłem 2:31. Podawajcie proszę czas ćwiczenia przy zgłaszaniu filmów. Tradycyjnie rp dla Ciebie:-)
  • 0

#93
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Świetnie bracia, repy dałem.
A tu ja dzisiaj wykręciłem czas w Planku bokiem :shy: 2,55 sek.

  • 0

#94
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Konik, piękny czas i do tego sporo statystów;) Co trenowali? Chyba karate, bo nie było maty.

Marqs, fajny film ale zupełnie nie łapie się w tematyce "Wyzwań" przerzuć proszę go do zakładki "moje umiejętności". Zachęcam Cię także do wzięcia udziału w "Wyzwaniach" w tym miesiącu mamy podciąganie, więc możesz ostro powalczyć o wygraną.

Repy poleciały:)
  • 0

#95
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC

Marqs, fajny film ale zupełnie nie łapie się w tematyce "Wyzwań" przerzuć proszę go do zakładki "moje umiejętności". Zachęcam Cię także do wzięcia udziału w "Wyzwaniach" w tym miesiącu mamy podciąganie, więc możesz ostro powalczyć o wygraną.

Repy poleciały


Jak go przenieść? Jeszcze do końca nie ogarniam tego forum :)

@zahir11, dzięki.
  • 0

#96
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów
Konik mała korekta - 2:56! Motywuje mnie to, że to tak jakbym przegrywał z własnym tatą :) Jutro postaram się wrzucić 3 min. Teraz wrzucam coś co jest moją słabą stroną :D Moglibyście się wypowiedzieć na temat techniki? - nie mam pojęcia czy dobrze się podciągam. Może tego nie widać, ale broda była zawsze nad drążkiem - oprócz ostatniego :P

Kategoria wytrzymałościowa: 7 powtórzeń.
  • 0

#97
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC
@Pietrucha, dobrze się podciągasz. Technika w miarę poprawna, nie kopiesz nogami ani się nie huśtasz. Na plus.

Jeżeli zależy Ci na ilości powtórzeń. Trening czyni mistrza, wiadomo :)
  • 0

#98
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Marqs - Bardzo ładnie ci idzie, ale wstawiaj pojedyńcze filmiki, będzie lepiej pasowało do Wyzwan i do oceny którzy oceniają .

Zahir - Tam na tej sali trenuję dorywczo, gdy na dworze już naprawdę u mnie na drązku nic nie mogę zrobić w tych warunkach pogodowych.
Tam trenują Ju Jitsu i czasami pokazuję im jak się podciągac, bo oni też to mają w swoim programie.

Pietrucha - zawsze czerpię ze sportu tego przyjemność i tak samo z biegiem czasu wychodzi, tym sportem się rozluźniam i odchodzę od codziennych obowiązków, a ty czysty podchwyt wykonałeś, ale wierzę że z czasem będziesz się rozwijał i nie tylko w podciąganiu, bo jak zapewne wiesz wszystkie mięśnie przeciwstawne pomagają w tym.
Repy przyznane, bo coraz to piękniej wykonywane są ćwiczenia.
  • 0

#99
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów

hymmm Revo bez koszulki chyba nie dam rady

są takie zabudowane biustonosze sportowe, generalnie chodzi o to by było widać brzuch/pas i wtedy jasne czy jest ciało w linii czy się gnie

co do spodenek to pomyślę :)

czy bez? jak dla mnie się nie krępuj ;-)
  • 0

#100
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Marqs, masz możliwość edycji i usunięcia swojego postu. Następnie film wklej do tematu moje umiejętności (znajdziesz w wyszukiwarce). Zachęcam Cię do udziału w "Wyzwaniach" w pierwszym poście masz opisane zasady. Przy tej ilości podciągnięć możesz powalczyć:)

Pietrucha, wrzucając film określ kategorię i podaj ilość podciągnięć. Naliczyłem 7, zaliczam do wytrzymałościowej. Rep dal Ciebie:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych