Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania 3-2k13 "Siła kwitnie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#221
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Gratulacje dla wszystkich! Wyzwania nabierają rozpędu i tak powinno być
  • 0
Dołączona grafika

#222
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Gratulacje dla wszystkich.Zahir dzięki za docenienie mojej próby.Bardzo fajnie się z Wami bawi i rywalizuje :) Tak dla odmiany wrzucam filmik z nickiem. :)


  • 0

#223
Cris-workout

Cris-workout

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 61 postów
Mile zaskoczony 3 miejsce TP :D
DZIĘKUJE BARDZO
  • 0

Pozdrawiam Krystian.

529233_10200681259700153_2075290237_n.jp

 

 

 


#224
darmed73

darmed73

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaZąbki
Dziękuję bardzo,jestem miło zaskoczony
  • 0
Szybkość w walce nie jest dobra bez siły ,która powinna iść z nią w parze.

#225
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Gratuluję wszystkim, ale wydaje mi się, że ktoś, ale nie jestem pewien kto, robił podciągnięcia nie przekraczające brodą drążka, chyba pan Marqs, ale nie mam pewności, jak trochę jeszcze poćwiczę to może będę mógł walczyć o najwyższe lokaty. :D
Czekam na kolejne wyzwania!


Tak, dlatego nie wszystkie powtórzenia zostały uwzględnione. Te które były poniżej drążka zostały odrzucone.

Faktycznie masz szanse na najwyższe lokaty w przyszłości. Już teraz byłeś bliski tego celu:)
  • 0

#226
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

zahir - Również gratulacje dla Ciebie za świetnie poprowadzone wyzwania w miesiącu Marzec.



Dziękuję za miłe słowa Mistrzu:)
  • 0

#227
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Szczerze liczylem na ranking do miejsca 10tego, dlatego nawet w ostatni dzien dodalem filmik z podciagania, zeby znalezc sie chociaz na X miejscu.
Mam nadzieje, ze jeszcze nie jest za pozno na zmiane zdania.


Na zmianę zdania absolutnie nie jest za późno. Z Twoim wynikiem jesteś blisko pudła a nie 10 miejsca:). Wobec tego po uwzględnieniu ewentualnych uwag zrobię ranking do 10 miejsca. Potrzebuję na to trochę czasu, by uwzględnić nie tylko ilość powtórzeń ale i technikę:)
  • 0

#228
SnakeSkin

SnakeSkin

    BasketBarzz :D

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWasilków
Fajnie, że poziom tutaj jest nie najniższy, co daje możliwość zaciętej rywalizacji :)
Będę nadal ćwiczył i mam nadzieję, że w miarę progresu uda mi się coś więcej osiągnąć :D
  • 0

#229
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Gratulacje dla wszystkich.Zahir dzięki za docenienie mojej próby.Bardzo fajnie się z Wami bawi i rywalizuje :) Tak dla odmiany wrzucam filmik z nickiem. :)




Zaliczam:)
  • 0

#230
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Super, ciesze sie ze zmiany zostana wprowadzone, jak wczesniej wspominalismy to przyciagnie wieksza ilosc uczestnikow. Chociaz nie powiem, jestem bardzo milo zaskoczony marcowymi wyzwaniami i iloscia ludzi przystepujacych.
Jeszcze raz dzieki za wspolna zabawe, rywalizacje i motywacje od innych uzytkownikow i szykujcie sie na kwietniowe wyzwania!
  • 0

#231
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Gratuluję wszystkim, którzy brali udział, a szczególnie tym, którzy walczyli ze sobą i dzięki Wyzwaniom poprawiali swoje życiowe osiągnięcia. Serdecznie też dziękuję za wzięcie udziału i gratuluję wspaniałych wyników naszym paniom. Liczba uczestniczek wzrosła o 100%! ;) Oby ten trend się utrzymał :)
Mam nadzieję, że kwietniowa edycja będzie się cieszyć przynajmniej taką samą frekwencją.

SIŁA!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#232
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Też mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma:)

Co do kobiet biorących udział w konkursie, to są niesamowite:) Nie dość, że piękne, to jeszcze ambitne i sprawniejsze nie tylko od normalnych śmiertelników ale nawet od większości z nas:)
  • 0

#233
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Zgodnie z obietnicą uzupełniłem listę zwycięzców marcowych "Wyzwań". Tam gdzie było to możliwe ranking zrobiłem do 10 miejsca:)

Jeszcze raz serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom. Czas spędzony z Wami w tym konkursie był inspirujący i niesamowicie energetyczny:)
  • 0

#234
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Chce-my kwie-tnio-we!! :)
  • 0

#235
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Zgodnie z obietnicą uzupełniłem listę zwycięzców marcowych "Wyzwań". Tam gdzie było to możliwe ranking zrobiłem do 10 miejsca:)

Jeszcze raz serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom. Czas spędzony z Wami w tym konkursie był inspirujący i niesamowicie energetyczny:)


Teraz dodatkowa praca przyda sie nad Rankingiem, do tego nowy przydzial punktow i uatualnienie.
  • 0

#236
Robert

Robert

    Overcoming Gravity

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Zahir, wielkie dzięki za sędziowanie i pracę, którą wykonałeś :).
  • 0

#237
Kubek

Kubek

    Never Say I Can't, Go BeastMode!

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • LokalizacjaZgierz
Gratulacje dla zwycięzców, oraz reszty uczestników :)

Teraz pozostaje czekać na kwietniowe wyzwania^^
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych