Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania 3-2k13 "Siła kwitnie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#41
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Ładnie panowie - Repy poleciały.
A szczególnie zaciekawił mnie teraz plank, bo nigdy w życiu na czas nie robiłem.
 
Dzisiaj pierwszy raz w życiu próbowałem Planka na czas, a co wyszło, to nie wiem.???


  • 0

#42
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Wyszedł bardzo ładny plank bokiem i przy okazji wykręciłeś niezły czas:-) Momentami głowa nie była w poziomie le to szczegół:-) Zasłużyłeś na repa:-)

Przy okazji mam prośbę, byś zgłaszając filmik podawał czas trwania ćwiczenia. To ułatwia późniejsze podliczenie wyników, bo wystarcy sprawdzić czas raz.
  • 0

#43
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Super robota konik, niestety wyczerpalem limit przyznawania mocy, dam jutro :).
Takze do tej pory zastanawialem sie dlaczego niektorzy uzytkownicy uzywaja stoperow / telefonow.
Nie uzywajcie tego! To tylko dekoncentruje i przeszkadza, nie widzisz czasu to psychika Ci mowi, za malo.. jeszcze wytrzymam troche! :), a potem odliczasz sobie ogladajac wlasny filmik i cyk! wrzucasz czas na forum ile sie udalo :)
  • 0

#44
gwynbleidd

gwynbleidd

    Sky is the limit

  • Użytkownik
  • 245 postów
  • LokalizacjaPoznań
Czad Konik! Rapy poleciały.
CiN a ja mam odwrotnie ze stoperem… jak nie używam to liczę podświadomie i to dużo szybciej niż biegną sekundy, psychika podpowiada mi że już wystarczy. A jak mam stoper to widzę, że jest kicha… że już kiedyś zrobiłem więcej, to teraz też dam radę… że jeszcze 10sec i jeszcze 10… itd i robię więcej niż bez tego.
  • 0

#45
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Dzięki wam.
Ją jak mam stoper pod nosem, to mi nic nie idzie i zawsze jestem gorszy. Próbowałem to wiele razy.
  • 0

#46
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów
Mój debiut w wyzwaniach. Chciałbym usłyszeć od Was uwagi na temat techniki ćwiczenia, abym pod koniec miesiąca wykonał je w 100% poprawnie :)

Plank bokiem - 2:50
  • 0

#47
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dlaczego wytrzymałeś aż tyle? Jest w porządku. Czekam na 3 minuty.! ;)
  • 0

#48
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Pietrucha - Bardzo dobrze - masz Repa.
  • 0

#49
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk


Side plank 1:38
  • 0

#50
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów
Wow takie osoby mnie chwalą, to wiele dla mnie znaczy :) Krzysiek Twoje pytanie było dla mnie najlepszym komplementem. Myślę, że przede wszystkim brak stopera - pozwala skoncentrować się na ćwiczeniu a nie jego rezultatach oraz mocno, naprawdę mocno zaciśnięte zęby :) Szkoda, że dziś zacząłem, zostały mi 2 tygodnie... kto wie może nawet będzie 4 min? :D
  • 0

#51
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
krzysiek20ino to tylko nick :D Ale skoro Wy możecie, to ja też. :D
  • 0

#52
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Pietrucha, debiut w wielkim stylu:) Gratuluję!!!

Wiewióreq, bardzo ładnie.

Repy dla Was obu:)
  • 0

#53
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów
Wszyscy bardzo ładnie, w ogóle tan plank nie jest taki prosty na jakiego się wydaje :)
Hmm, nie chcę się kompromitować jeśli chodzi o ilość powtórzeń w podciąganiu, ale z drugiej strony czuję, że mogę zrobić coś jeszcze, więc zadam następujące pytanie: czy w kategorii wytrzymałościowej jest możliwe po prostu wiszenie z brodą nad drążkiem? :D
  • 0

#54
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Moje 2:30 w planku bokiem:


...i to nie jest moje ostatnie słowo ]:->
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#55
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A w plankach Was nie bolą barki?
  • 0

#56
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Ja po skończonym planku bocznym czuję cały bok i dolne plecy. Ale dopiero w tym miesiącu dodałem to ćwiczenie do swoich obwodów.
  • 0

#57
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
I ja też dodam jak najbardziej!
  • 0

#58
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
No, barki jak najbardziej. Ja jeszcze biodro czułem po tym dłuższym planku.
Ja je robię + jeszcze mostki bokiem (czyli takie wznosy ciała do planka bokiem) jako ćwiczenie grzbietu w zastępstwie mostków. Na barki jeszcze można robić skręty z planka do planka bokiem.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#59
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Pietrucha, wiszenie odpada, bo to zupełnie inne ćwiczenie:( ale na razie jesteś mistrzzem w planku, więc utrzymaj tylko ten wynik do końca a będzie super:)

Michał, niezły czas. Rep poleciał:)
  • 0

#60
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

No, barki jak najbardziej. Ja jeszcze biodro czułem po tym dłuższym planku.

jak się nie robi gimanstyki siłowej i pobiegnie bardzo przygotowanym w maratonie to po około 28km poczuje się też biodro czy skośne mięśnie brzucha :P

wszyscy macie już po repie :P
też wrzuce planka bokiem


polecam zrobienie planka tyłem - na piętach i przedramionach - brzuchem do góry - może będzie w wyzwaniach ten rodzaj plank :P
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych