Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Podsumowanie Seminarium w Gdańsku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#1
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Naprawdę było warto ;) Dowiedzieliśmy się wielu ważnych rzeczy oraz nabyliśmy doświadczenia z wieloma przyrządami gimnastycznymi.
Było chyba 19 osób. Fotograf robił dużo zdjęć i film nagrywał, więc pewnie niedługo się ukaże. Jak uczestnicy wrócą już do domu to pewnie opiszą wrażenia.
Jutro na 100% beda zakwasy ;)
  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
No to opowiadajcie :D
  • 0

66668745.png


#3
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Super, czekamy na filmy i zdjęcia. Piszcie też wasze odczucia i wrażenia po tym seminarium :)
  • 0

#4
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Ja nie stawiłem się na pierwszym seminarium z różnych powodów, ale kolejnego na pewno nie opuszczę. Z niecierpliwością czekam na relacje.

Wysłane z Tapatalk2
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#5
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Wiewioreq dajesz, dajesz wszystko co wiesz...:):):)
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#6
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
Dziękuje wszystkim uczestnikom za udział, szkoda ze było tak mało czasu, żeby dokładnie wszystko przejść, wytłumaczyć i poprobowac, ale, mam nadzieje każdy kto był, wyniósł z seminarium informacje nt pracy na najbliższe 2-3 mc, na czym się skupić i co pociągnąć, resztę dopiszą osoby które były.
Mam nadzieje ze pozytywnie :)
  • 0

#7
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Najpierw była rozgrzewka i to dość solidna trwająca około pół godziny.
Później podzieliliśmy się na 3 grupy: pierwsza grupa - batut, ćwiczenia wprowadzające i potem robienie salt. Druga grupa - fasttrack i też później były salta. Trzecia grupa poręcze oraz taka deska do chodzenia z utrzymaniem równowagi. Co około 20 minut zmiana była.
Następnie ćwiczenie handstandów, a potem kazdy próbował ćwiczeń na kółkach gimnastycznych, które prowadzący prezentował.
Potem troche teorii i prowadzacy odpowiadał na pytania zadawane. Na koniec obwód siłowy - 17 stacji po 30 sekund.
  • 0

#8
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Haha jeszcze rok samodzielnych ćwiczeń i będę miał odwagę dołączyć ;-)

Wysłane z Tapatalk2
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#9
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Najpierw była rozgrzewka i to dość solidna trwająca około pół godziny.
Później podzieliliśmy się na 3 grupy: pierwsza grupa - batut, ćwiczenia wprowadzające i potem robienie salt. Druga grupa - fasttrack i też później były salta. Trzecia grupa poręcze oraz taka deska do chodzenia z utrzymaniem równowagi. Co około 20 minut zmiana była.
Następnie ćwiczenie handstandów, a potem kazdy próbował ćwiczeń na kółkach gimnastycznych, które prowadzący prezentował.
Potem troche teorii i prowadzacy odpowiadał na pytania zadawane. Na koniec obwód siłowy - 17 stacji po 30 sekund.


Ciekawie :D przypominają mi się ćwiczenia na studiach :D czekam na filmy i zdjęcia :) Napisz dokładniej jak wyglądała rozgrzewka, jakie ćwiczenia serie itp :)
  • 0

#10
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Salta mnie przerażają ... :) znaczy na myśl, że ja miałabym je zrobić.. :) ale u innych wyglądają super! :) może kiedyś... :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#11
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Saltem lądowało się w gąbkach więc nie ma strachu, więcej zabawy :) Bardzo się cieszę, że takie seminarium się odbyło i mogliśmy wziąć w nim udział. Jak dla mnie to był ogóle pierwszy kontakt z tego rodzaju salą i wyposażeniem. Kółka gimnastyczne podwieszone w domu to jednak zupełnie inna bajka. W przyszłości jestem jak najbardziej za dwu dniowymi seminariami :)
  • 0
Dołączona grafika

#12
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
też jestem za dwudniowymi seminariami :) a może jakiś tygodniowy "obóz sportowy" na wakacje ?:) może być w Gdańsku :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#13
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Myślę, że jeszcze będzie dużo okazji do wspólnego trenowania :)
Mi z całego seminarium najbardziej spodobał się batut :) tak jak Adam mówił, człowiek skacząc automatycznie się uśmiecha.
  • 0

#14
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Fakt, skakałeś na niej przy każdej możliwej okazji :P
  • 0
Dołączona grafika

#15
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja zachęcam jeszcze więcej osób na przyszłe Seminaria. Dzięki nimi uzupełniłem swoją wiedzę w przeciągu 1 dnia, a której bez seminarium nie osiągnąłbym tego. Zachęcam na przyszłość jeszcze więcej osób. Niedługo na forum pewnie chłopaki wstawią filmik z treningu na forum i grupowe zdjęcia z Adamem Kalmanem :)
Dzisiaj czuję palce u rąk, pośladki, plecy.

Naprawdę Warto.
  • 0

#16
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
I nikt mi teraz nie powie, że nie ma znaczenia szerokość kółek. Dla mnie mają ogromne. Wszystko mnie boli! Sonia - były kobiety i na prawdę sobie wspaniale radziły ze saltami. ;) Jedna nawet z forum, której w ogóle nie wiedziałem, że istnieje. ;) Ogólnie na "+"
Szkoda, że nie było nic o rozciąganiu.
A! I uwierzcie, że nie podołalibyście dwudniowym seminariom, jeśli byłyby prowadzone w takim tempie jak wczoraj. A obóz jak najbardziej. ;)
  • 0

#17
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
Krzysiek, rozciąganie to kolejny temat rzeka, napisano o tym tyle książek, że nawet 2 dni to za mało, żeby omówić chociaż podstawy. Do dyspozycji było 5h, więc wolałem już tego nie wkładać do programu, żeby jeszcze bardziej nie rozdrabniać i tak już sporo okrojonego materiału, który koncentrował się tylko na treningu siłowo-sprawnościowym.

Ale następnym razem.... :)
  • 0

#18
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
To już tam mało ważne. ;) Nie radziłem sobie z batutem. :D Pod koniec opanowałem nawet fast track. :D Po prostu nie jestem przyzwyczajony z prostych nóg się odbijać. :D Na następne seminarium mam nadzieję, że pojadę. ;) I tak rozgrzewka wymiotła. :D I nawet mnie mięśnie nie bolały, po których ledwo co się podnosiłem. :D Muszę sobie ją jakoś poskładać w domku. :D
  • 0

#19
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów
Tak, jak mówiłem, jeżeli są jeszcze jakieś pytania, to teraz właśnie można je zadawać, na sali było mało czasu, tam trzeba było działać.
Teraz można pogadać, więc jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji to śmiało, postaram się odpowiadać na bieżąco.
  • 0

#20
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Adam miałem problem z siłowym staniem na rękach na kółkach czyli ćwiczenie z poziomki na kółkach do stania na rękach zaczepionymi nogami.
Możesz podać łatwiejszy wariant do wykonania ćwiczenia. Dla mnie na kółkach jest trudniej.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych