Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Podsumowanie Seminarium w Gdańsku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#81
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów
Od wczoraj się zbieram żeby napisać ale nic, mi nie wchodzi do głowy , za każdym razem gdy napisze ponad 5-6 linijek usuwam cały tekst :).
Więc ujmę to prosto " BYŁO Z********E" dziekuję wszystkim których miałem okazję poznać ale szczególnie chce podziękować Adamowi Kalmanowi i Zahirowi11 dzięki którym mogliśmy się spotkać i wspólnie przetrwać ból, pot i dobrze się bawić :). No i dzięki Zahirowi nie umarłem gdzieś z zimna i wyczerpania na dworcu w Gdańsku :D.

Pozdrawiam ! :)
  • 0

#82
Guest_wicus3x_*

Guest_wicus3x_*
  • Gość
Filmy są, ale czy opłaca się wstawiać wszystkie ? Bardzo dużo jest takich po prostu ukazujących jak ktoś ćwiczy. Myślę, że wstawimy gotowy ( przerobiony ) materiał filmowy, gdzie ukażemy w 5 minutowym filmiku mniej więcej co działo się na seminarium. Będzie to moim zdaniem lepsza opcja, ponieważ bardziej zainteresuje ludzi,którzy jeszcze nie byli, oraz ukażemy najważniejsze techniki, które były pokazywane w skróconej wersji ( nie bedzie trzeba szukać w godzinach filmow jakiegoś ćwiczenia ).
  • 0

#83
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
To widzę, że mam czego żałować - no ale o tym już wiedziałem od początku. :(
Niestety ja nie dałem rady uczestniczyć, ale to jest ostatni raz kiedy sobie odmówiłem wspólnego treningu z Wami. Teraz z niecierpliwością wyczekuję kolejnej okazji... Ktoś tam wspominał o Łodzi. Miejmy nadzieję, że uda się wszystko załatwić. Trzymam kciuki. :)

Mrówek instruktorem gimnastyki... Widać, że się dużo pozmieniało od naszego ostatniego spotkania. No ale z drugiej strony już dawno się nie widzieliśmy.
Dobrze, że ktoś od nas był i godnie nas reprezentował. :D

U mnie kilka spraw związanych z pracą i życiem prywatnym się trochę pokomplikowało, przez co ostatnio miałem bardzo mało czasu. Zresztą widać to po mojej obecności na tym forum... Z treningiem również trochę przystopowałem ale teraz wracam do zabawy. :)


EDIT: O tak! Nie mogę się już doczekać filmu. :)
  • 0

#84
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Masz rację Bef wracaj do zabawy. Bez ciebie forum trochę podupadło :):)
Także jestem ciekawy co tam chłopaki wykręcą z tego filmiku :)
  • 0

#85
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Bez ciebie forum trochę podupadło :):)

Oj, bez przesady... Jest tu masa wartościowych osób, które idealnie mnie zastępują. Oczywiście Ty również się do nich zaliczasz. :)

Ale dzięki ogromne, takie opinie są bardzo motywujące. :D
  • 0

#86
Guest_wicus3x_*

Guest_wicus3x_*
  • Gość
Można dać znać, to wyślę na PW wszystkie filmiki.
  • 0

#87
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No pewnie Karol. To ma być tylko trailer. ;)
  • 0

#88
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, po trzech dobach wysyłania udało się:) Krótki nie obrobiony filmik ale zawsze coś:)


  • 0

#89
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Zahir dziekuje za udostepnienie wideo:) i klaniam sie nisko;) na ciebie mozna zawsze liczyc.Zdjecia bardzo fajne !
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#90
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Yeaaa.

Fajnie ;), ja tez ostatnio bylem na takim obiekcie niestety nikt nie dawal mi cennych wskazowek, juz obiecalem sobie, ze przylece specjalnie na jeden z takich zjazdow.

A dla ciekawskich strona Gymnastic Centre w ktorym trenowalem:
http://www.mkgym.co.uk/
  • 0

#91
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
fajne video, szkoda, że takie krótkie

lecz wszyscy tak chwalą te seminarium, a mi się coś nie podoba, są np jedne obręcze i trzeba czekać na swoją kolejkę, wiem, przez 5h może wiele się wydarzyć :)
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#92
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Julo, dzięki za miłe słowa:)

Hanni, obręczy było więcej. Poza tym przez te 5 godzin każdy miał możliwość poćwiczenia na czym tylko chciał. Z większą intensywnością nie bardzo się dało, bo organizm ma swoje ograniczenia. Ja do dziś czuję tamten trening;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych