2x10p= 20
725 + 20 = 745 troszkę dołożę od siebię :p
Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!Zaloguj się Zarejestruj się
Cała Polska pompuje razem
Started by
Lemur
, May 26 2012 22:53 PM
#21
Posted 07 June 2012 - 23:10 PM
#22
Posted 07 June 2012 - 23:14 PM
7x20=140
745+140=885 troche mało ale nie chciało mi się
745+140=885 troche mało ale nie chciało mi się
#23
Posted 06 July 2012 - 21:09 PM
15 Pompeczek
885+15=900
885+15=900
#24
Posted 06 July 2012 - 21:21 PM
+4 (mój sukces, nie smiac sie bo pogryze )
904
904
#25
Posted 06 July 2012 - 22:15 PM
5x5 = 25
929 !!!
929 !!!
#26
Posted 06 July 2012 - 23:59 PM
Dzisiaj 35 pompek + jak zwykle 185 pompek przy ścianie, ale tych nie liczę.
Ogółem: 964
Ogółem: 964
Shut up and get moving.
#27
Posted 09 July 2012 - 13:49 PM
7.07.2012
50 pompeczek w seriach
8.07.2012
50 pompeczek w seriach
964+100=1064
50 pompeczek w seriach
8.07.2012
50 pompeczek w seriach
964+100=1064
#28
Posted 09 July 2012 - 19:07 PM
50 roznych pompek
1064+50 = 1114
#29
Posted 09 July 2012 - 21:19 PM
20 x 2 Pompek pełnych
1114+40=1154
1114+40=1154
#30
Posted 10 July 2012 - 12:33 PM
16 i 15 pompek na 2 seriach
1154+31=1185 pompek
http://wikary.pl/?63477 dawać dawać, to go rozjedziemy
PS: Ciekawe czy to prawda jest
1154+31=1185 pompek
http://wikary.pl/?63477 dawać dawać, to go rozjedziemy
PS: Ciekawe czy to prawda jest
#31
Posted 10 July 2012 - 12:46 PM
#32
Posted 10 July 2012 - 23:11 PM
Dzisiaj 61 pompek
1185+61=1246
1185+61=1246
#33
Posted 11 July 2012 - 12:59 PM
NO właśnie coś tak myślałem, że to nieprawdahttp://www.recordholders.org/en/list/pushups.html
Taaaa
#34
Posted 11 July 2012 - 20:51 PM
1246+62=1308
Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.
#35
Posted 11 July 2012 - 21:58 PM
1308+43=1351
#36
Posted 11 July 2012 - 22:04 PM
58 pompek pełnych
1351 + 58 = 1409
1351 + 58 = 1409
#37
Posted 14 July 2012 - 14:45 PM
To teraz moja kolej:)
11.07.2012
49 pompek
12.07.2012
50 pompek
13.07.2012
50 pompek
łącznie 149
149+1409=1558
11.07.2012
49 pompek
12.07.2012
50 pompek
13.07.2012
50 pompek
łącznie 149
149+1409=1558
#38
Posted 15 July 2012 - 22:45 PM
14.07.2012
56 pompek(6,7,8,9,10,11,5)
15.07.2012
56 pompek(6,7,8,9,10,11,5)
112+1558=1670
56 pompek(6,7,8,9,10,11,5)
15.07.2012
56 pompek(6,7,8,9,10,11,5)
112+1558=1670
#39
Posted 20 August 2012 - 10:42 AM
Coś temat zamarł więc go odgrzeję.
2012.08.18
32 pompki wąskie
1670 + 32 = 1702
2012.08.18
32 pompki wąskie
1670 + 32 = 1702
#40
Posted 26 August 2012 - 11:27 AM
1702 + 40 + 40 + 30 = 1812
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users