Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Alkohol, papierosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

#41
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Może kawa pomaga dlatego, że podnosi ciśnienie krwi i przyspiesza pracę serca, więc organizm jest na większych obrotach.
  • 0

#42
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
http://fitness.sport...k_czy_nie_.html Dlatego panowie. ;)
  • 0

#43
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ktoś może pił Yerba mate podobne ma działanie do kawy. Dzisiaj zakupiłem sobie próbkę tego zioła Pajarito Yerba Mate.
Co o tym sądzicie?
  • 0

#44
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ja pije czasem Yerbe. Ale na mnie generalnie ani zadna Yerba, ani kawa, ani zadne energetyki nie dziala i mnie w ogole nie pobudzaja. Ale kawa i Yerba jest akurat dobra :)
  • 0

#45
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Nie pal! Palenie pogorsza krążenie krwi i spowalnia proces regeneracji. Co gorsza, hamuje też produkcję kolagenu i spowalnia tym samym gojenie się ścięgien i wiązadeł. źródło trening wspinaczkowy Horsta
  • 0

#46
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Widzę że w tej książce Horsta to ciekawe rzeczy piszą nie tylko o treningu. Nie miałem pojęcia że palenie wpływa na gojenie się ścięgien i wiązadeł. Coraz bardziej ciekawi mnie ta książka
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#47
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Widzę że w tej książce Horsta to ciekawe rzeczy piszą nie tylko o treningu. Nie miałem pojęcia że palenie wpływa na gojenie się ścięgien i wiązadeł. Coraz bardziej ciekawi mnie ta książka


Kabum
Mogę ci powiedzieć, że ta książka jest bestsellerem wśród treningu wspinaczkowym tak jak dla nas Skazany jest bestsellerem.
  • 0

#48
wolves2

wolves2

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
Ostatnio dość ciężko mi odmówić alkoholu :@ muszę się z tym ogarnąć bo do niczego dobrego to nie prowadzi : D
  • 0

#49
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Wolves2, jeśli ciężko Ci odmówić, to naprawdę nie jest ciekawie:( To jeden z sygnałów alarmowych!!!
  • 0

#50
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Ostatnio dość ciężko mi odmówić alkoholu :@ muszę się z tym ogarnąć bo do niczego dobrego to nie prowadzi : D


Moim zdaniem jeśli nie umiesz odmówić, a zapewne są to koledzy. Dobrze znaleźć kogoś,namówić do wspólnych treningów. Dokładnie nie wiem jaką masz sytuację ;) A z alkoholem i innymi używkami jest ciężko wyjść tym dłużej to gorzej już jest.
Więc wszystko z umiarem trzeba robić. Zapewne wiesz ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ppreOE2rK_o

  • 0

#51
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Z drugiej strony sa tez wakacje i jak kazdy wie jest to czas kiedy spedza sie czesciej wieczory ze znajomymi co wiaze sie z piwkowaniem wiec nie trzeba sie tak bardzo tym przejmowac. Sygnal alarmowy powinien byc jak naprawde czesto pijesz wtedy warto jest sie troche ogarnac i zastanowic nad tym co jest dla ciebie wazniejsze!
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#52
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Sygnał alarmowy jest nie tylko wtedy, gdy pijesz często, lecz również jeśli picie staje się rytuałem (nawet małe ilości ale co dzień), gdy piciem rozwiązujesz swoje problemy (np. picie na stres), gdy bez picia nie potrafisz zaistnieć w towarzystwie, gdy nie kontrolujesz ilości picia (czyli nawet jeśli pijesz raz na tydzień lub rzadziej ale jeśli już to do upadłego bo nie potrafisz sobie odmówić). itp. Jest wiele wskaźników mówiących że pije się ryzykownie, ja wymieniłem tu tylko niektóre.
  • 0

#53
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Piję jak mam ochotę i okazję, zapalę jak mam ochotę i okazję, przyćpam jak mam ochotę i okazję. Tyle w temacie.
  • 0
Shut up and get moving.

#54
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Jak dla mnie wszytko jest dla ludzi. I z wszystkiego trzeba korzystać z umiarem. Od czasu do czasu czy od okazji do okazji według mnie należy wypić. Zawsze to dobrze odstresowuje po prostu jesteśmy ludźmi i trzeba sie czasem odchamić ;)Nie ma co popadać w skrajności.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#55
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Nie było moim zamiarem popadanie w skrajności. Sam za kołnierz nie wylewam;) Nie mniej jednak moim zdaniem przy piciu zawsze trzeba zachować rewolucyjną czujność. O ćpaniu się nie wypowiadam, bo trzymam się od tego z daleka.
  • 0

#56
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
No zawsze okazji może być coraz więcej ;d i więcej, trzeba być czujnym...
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#57
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
A jak się zdarzy brak okazji?? To dopiero OKAZJA!!

(czarny humor!)

Generalnie z umiarem, ale jednak nie wszystko!
  • 0

#58
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Kano też o tym słyszałem, że brak okazji to też okazja. Więc trzeba uważać ;)
  • 0

#59
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Przypuszczam że nawet zawodowcy gdy nie są przed zawodami to sobie od czasu do czasu chlupną dla rozluźnienia ;P
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#60
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Przypuszczam że nawet zawodowcy gdy nie są przed zawodami to sobie od czasu do czasu chlupną dla rozluźnienia ;P


Szczególnie nas piłkarze nożni :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych