Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Alkohol, papierosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

#21
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Osobiście nie zapaliłem nigdy (nie tam jakiś swięty, po prostu), nie piję, nie ćpam i myślę że lepiej na tym wychodzę, wolę treningi:) Każdy podejmuje swoją decyzje, czy czegoś spróbuje, czy nie, ale mnie osobiście martwią nie tylko papierosy i alkohol (w małych ilościch ok, ale jak kolega nie do końca wie gdzie jest, to chyba nie oto chodzi), ale również inne używki, marycha, nadmierne ilości kawy, narkotyki etc. W moim dawnym gimnazjum ponoć łatwiej o marychę niż o papierosy, gdzie ponoć już szczyle +/- 14 letni sprzedają.
  • 0

#22
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
dragon po prostu nie potrzebujesz tego wszystkiego ale powiedzmy sobie szczerze ile jest takich osób jak ty? Bardzo niewiele więc się ciesz a my z Tobą :)

Ja lubię sobie raz na jakiś czas wypić piwko i zapalić ze znajomymi w weekendowe wypady ale nie codziennie jak to niektórzy uzależnieni potrafią. Wszystko jest dla ludzi ale tych mądrych.
Wolę być uzależniony od treningów i chyba jestem :) dzięki nim czuję się nie tylko silny fizycznie ale również psychicznie! Pewnie nie jedna osoba z forum ma te same odczucia co ja ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#23
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja mam, ja! :D Jedyny nałóg to trening! :D
  • 0

#24
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Cieszę się, a jak! :)
  • 0

#25
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

[...]powiedzmy sobie szczerze ile jest takich osób jak ty? Bardzo niewiele więc się ciesz a my z Tobą :)

Dobrze, że tacy ludzie w ogóle jeszcze są bo czasami mam wrażenie, że jestem jedyny, który nie pali, nie nadużywa alkoholu, NIGDY nie próbował żadnych narkotyków i nie pije niczego innego od wody mineralnej. Zero herbat, kawy, ilość spożywania napojów typu coca cola, sprite itp. ograniczona do minimum, sporadycznie soki i inne napoje soko-podobne. Jedyny wyjątek stanowi FRUGO i czasem jakiś napój izotoniczny. :D


  • 1

#26
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Tacy ludzie musza byc zeby dawali przyklad innym ze mozna zyc bez uzywek ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#27
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów


[...]powiedzmy sobie szczerze ile jest takich osób jak ty? Bardzo niewiele więc się ciesz a my z Tobą :)

Dobrze, że tacy ludzie w ogóle jeszcze są bo czasami mam wrażenie, że jestem jedyny, który nie pali, nie nadużywa alkoholu, NIGDY nie próbował żadnych narkotyków i nie pije niczego innego od wody mineralnej. Zero herbat, kawy, ilość spożywania napojów typu coca cola, sprite itp. ograniczona do minimum, sporadycznie soki i inne napoje soko-podobne. Jedyny wyjątek stanowi FRUGO i czasem jakiś napój izotoniczny. :D



No i to jest to kurna!!!
To jest to!
Dokłądnie, jakies syfskie koka kole ( dobra czasem lykne, raz na 3 miechy ale to tyle. ) i to wszystok, najlepsza woda mineralna, a nawet nie wiesz jak woda jest dobra ( zwlaszcza jak wygulasz szklanke rano, przed czymkolwiek do jedzienia - dla ciała to niebo )
Woda rulez, wszystko inne to lipa :D
Ew. prawdziwe soki 100%, np. z granata są takie fajne, tylko 13 zl za pol litra :P
Tak więc popieram Cię BeF- wesprzyjmy ten wymierajacy gatunek madrych ludzi ;)
  • 0

#28
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
13zł za pół litra? Dziwny te sok ale ciekawe jak smakuje :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#29
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Ja tam wole soki domowej roboty mojej mamy:D
  • 0

#30
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Oj coca cola też, ale tylko oryginalna. ;) Ostatnio bez cukru. :D
  • 0

#31
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Ja wolę wodę - ale dobra, oryginalna COCA COLA jest w porządku dość jeszcze. Pomaga na trawienie na przykład ;p ale jak się za dużo pije no to wiadomo - zęby mają problem i nie tylko one :/
Nie wspominając o pepsi... może smakuje lepiej, a to ponieważ ma w sobie o wieeele więcej chemii. jak już to KOLE pijcie :P
PS: mały offtop się zrobił więc o koli może lepiej gdzie indziej :P
  • 0

#32
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nigdy nie zwracałem na to uwagi. Pepsi smaczniejsza. :D A kola na trawienie? :D
  • 0

#33
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja piję tylko wodę rano 1,5l miodem i cytryną przyrządzoną przed spaniem i samą w ciągu dnia, 2 kubki kawy, mleko
i od czasu do czasu herbaty owocowe, soki owocowe.

Papierosów nie palę od wakacji a paliłem długo i rzucałem ze 3 razy, a co alkoholu piję okazyjnie.
A to wszystko dzięki ćwiczeniom Kalistenicznym, mówię sobie, że jak zapalę pogorszy mi się forma i to jest prawda. Wcześniej to dużo dychałem i źle się z tym czułem a teraz? Nie wrócę do tego. A co do Pepsi wrzuć gwoździa zardzewiałego na noc do pepsi i wyciągnij go. I ja pepsi nazywam odrdzewiacz
  • 0

#34
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No mój kolega też tak to nazywa. A Ty znowu kupiłeś odrdzewiacz do picia? A mówię tak. :D Ja na szczęście nigdy nie paliłem, choć znajomi mówią, że prędzej czy później się skuszę.
  • 0

#35
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Mi też mówili że "nauczę" się, palić, pić kawe, alkohol, a na razie jakoś tylko mnie odrzuca.
  • 0

#36
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Mnie też i nie spróbuję tego mam nadzieję, że nigdy. Oby.
  • 0

#37
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Jezeli chodzi o kawe to zauwazylem ze jak sie trenuje to nawet nie jest ci to potrzebne bo twoj organizm czuje sie bardziej wypoczety i swiezy :)
Ja pracuje w biurze i jak wszyscy wiedza kawe z mlekiem to pije chyba z 70% osob i zawsze sie dziwia dlaczego ja nie pije ale jest mi to nie potrzebne bo trenuje :) juz lepszy od kawy jest powerade ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#38
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Heh, tam z prezesami szklaneczką powerade'a :D
  • 0

#39
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ja kawe pije prawie codziennie i sobie bardzo chwale. Jedyna roznica ze pije z mlekiem sojowym :) Swego czasu czytalem ze kawa przed sesja treningowa moze pozytywnie pobudzic organizm do dzialania, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Powerady i innego tego rodzaju napoje zawsze mnie odrzucaja. Sa mega za slodkie dla mnie.

Fajek nie palilem, a moja tolerancja na alkohol drastycznie zmniejsza sie z wiekiem :)

  • 0

#40
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Im starszy, tym mądrzejszy. :D Energetyzujące są bardzo słodkie :D A powerade'y raczej kwaśne. ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych