Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mark Lauren - Siła bez Siłki - Interwały

mark lauren mark lauren siła bez siłki siła interwały

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Generał Mateusz

Generał Mateusz

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam, mam problem z zrozumieniem tego co tutaj jest napisane...

Serie Interwałowe:

- 3 serie kazdego cwiczenia

- od 6 do 12 powtórzeń w serii

- 3 minutowe interwały dla każdej serii. zaczynając ćwiczyć, włącz stoper. Pracuj do odmowy, albo do 12 powtórzenia (co nastąpi pierwsze), a potem odpoczywaj do końca interwału. Pierwsza rseria zaczyna się kiedy zegar pokazuje zero (wykonaj od 6 do 12 powtórzeń), druga - kiedy zegar pokazuje trzy minuty, trzecia - kiedy pokazuje sześć minut, a pierwsza seria natępnego ćwiczenia rozpoczyna się kiedy zegar pokaże 9 minut...

 

Kompletnie tego nie rozumiem, wszystko ze sobą się gryzie. Możecie mi to jakoś łopatologicznie wytłumaczyć?


  • 0

#2
Boski

Boski

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 320 postów

Na zrobienie ćwiczenia i rest masz 3 minuty - włączasz timer na 3 minuty, robisz ćwiczenie a resztę czasu odpoczywasz (np ćwiczenie a zajmuje 30s to odpoczywasz do 3 minut czyli 2 min 30s) i tak 3 razy jedno ćwiczenie 12 powtórzeń w serii lub mniej jak nie dasz rady. Po 3 takich seriach robisz kolejne ćwiczenie. Tadam! ;)


  • 1
“Absorb what is useful, Discard what is not, Add what is uniquely your own.”

-Bruce Lee


#3
Generał Mateusz

Generał Mateusz

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Tak to rozumiałem, ale to się wydaje zbyt łatwe, ale dziękuję za odpowiedź.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mark lauren, mark, lauren, siła bez siłki, siła, interwały

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych