Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan do oceny

plan

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Szymon2432

Szymon2432

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam, przeglądam forum dość długo, ale dopiero dzisiaj postanowiłem dołączyć do społeczności, bez Was nic nie ruszy :D

  1. 19 lat
  2. Samiec
  3. 183 cm, 86kg (15% BF)
  4. Aktywność przez ostatnie dwa lata: piłka nożna regularnie, ćwiczenia z masą ciała z dużymi przerwami (motywacja.... :) )
  5. Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości: kilka razy pęknięte nadgarstki, łokcie czasami bolą
  6. Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? Tak
  7. Cel treningowy siła, sylwetka, pozycje statyczne
  8. Czas jaki możesz poświęcić na treningi: 24H na dobę
  9. Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz: kcal, węglowodanów, białka, tłuszczy, produktów niezdrowych: Z tym będzie ciężko, mieszkam z rodzicami, jem tyle żeby się najeść, obiady zdrowe (mieszkam na wsi), produktów niezdrowych brak (sporadycznie świńska pepsi)
  10. Plan treningowy:

Poniedziałek:
-Progresja pompek w staniu na rękach (5x5)
-Wznosy nóg (10x5 Na ziemi bo drążek za niski)

Wtorek:
-Interwały (100m sprint 100m marsz / 15 minut)

Środa:
-Mostki (5x5)
-Progresja podciągnięć (5x5)

Czwartek:
-Interwały (100m sprint 100m marsz / 15 minut)

Piątek:
-Progresja pompek (5x5)
-Wznosy nóg (10x5)
-Pistolety (5x5)

Sobota:
-Wolne

Niedziela:
-5 km biegu na kondychę

  1. Na jakiej podstawie stworzyłeś/aś plan (link do artykułu, tytuł książki itp): Skazany na trening, Nagi wojownik, Forum, Piguła wiedzy.
    Co o tym myślicie?

  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

 

  1. Cel treningowy siła, sylwetka, pozycje statyczne

 

 

Nie da się osiągnąć wszystkiego trenując amatorsko.

 

A nie lepiej połączyć to wszystko w obwód na początku?  Strasznie nieczytelnie przedstawiłeś swój plan. Pistolety 5x5 oznaczają, że robisz wg systemu 5x5 i jestes na np 5x1, czy jednak oznaczają, że robisz 5 idealnych pistoletów w 5 seriach?

Progresja do podciągnięć 5x5 oznacza, że już opanowałeś 1 powtórzenie idealnie technicznie i dążysz do 5x5? Czy robisz jednak jakiś krok w progresji? 


  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
Szymon2432

Szymon2432

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Rzeczywiście, namieszałem, sylwetkę dorzuciłem, ponieważ trochę przeszkadza ten tłuszczyk, 5kg mniej by się przydało, dlatego mam interwały (gdzies tu ktoś pisał, że to się przydaje na palenie). Pistoletów zrobię 5 idealnych, 5 serii, nie wiem jak utrudnić to ćwiczenie, co myślisz o obciążeniu?
Jeśli chodzi i podciągnięcia, to idealnych nadchwytem w 1 serii zrobię 4 powtórzenia, potem 3 itd.

EDIT:

Coś poprawiłem, jest lepiej?

Poniedziałek:
-Progresja pompek w staniu na rękach (5x5 pike push-ups, jest coś w stylu 5,5,4,3,2)
-Wznosy nóg (10x5, 10 bo podobno to lepiej na objętość mięśni, a to się przyda na brzuszku trochę, może opona zejdzie ta mała xD)

-Progresja podciągnięć (5x5, jak mówiłem jestem na poziomie: 4,3,2,1,1)

-Mostki (5x5 tu pełne mostki 5,5,5,4,4)

-Pistolety (5x5)

Wtorek:
-Wolne

Środa:
-Mostki (5x5)
-Progresja podciągnięć (5x5)

-Progresja pompek (5x5)

-Wznosy nóg (10x5)

Czwartek:
-Wolne

Piątek:

-Progresja pompek w staniu na rękach (5x5)

-Progresja podciągnięć (5x5)
-Wznosy nóg (10x5)
-Pistolety (5x5)

-Mostki (5x5)

Sobota:
-Wolne

Niedziela:
-5 km biegu na kondychę


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych