Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Sandbag przywieszony do pasa obciążeniowego

sandbag pas obciążeniowy ciężary

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Jako że na razie nie mam ani sandbaga, ani pasa obciążeniowego, to zastanawiam się ciągle nad możliwościami tego sprzętu. Do pasa nie będę mógł podpiąć więcej niż 20-30kg (zależy ile mi na niego wejdzie talerzy, a mam dość dużo niskiego ciężaru). Nowych, większych talerzy nie chciałbym kupować, bo inaczej niż jako obciążenie ich nie wykorzystam. I tu pojawia się sandbag, który nie tylko jest bardzo ciężki (max widziałem 70kg kupny, a samoróbka jeszcze więcej), ale także bardzo funkcjonalny. 

 

I teraz mam pytanie do ludzi, którzy są jakoś zorientowani w temacie sandbagów. Czy dałoby radę podpiąć takiego sandbaga pod pas obciążeniowy i robić z nim np: dipsy? Próbował ktoś coś takiego? 

 


  • 0

#2
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
Ze zapytam, z jakim obciazeniem sie teraz podciagasz czy robisz dipy?
  • 0

#3
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisałem że nie mam pasa, więc nie robię z żadnym (niedługo zacznę stopniowo dodawać). Wiem, jaki to ciężar mieć na sobie 20kg, ale zawszę, gdy się do czegoś zabieram, planuję długoterminowo. Stąd moje pytanie o możliwość przywieszenia sandbaga do tych dipsów, zamiast inwestowania w dodatkowe talerze.  


  • 0

#4
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Dżizas, skąd się takie pytania biorą? -,-

 

Możliwość dopinania jakiegokolwiek ciężaru zależy od Twojej kreatywności, jak masz zwykły pas i talerze obciążeniowe to jest najłatwiej, jak będziesz miał sandbaga to coś wykombinujesz i też podepniesz.

 

Ja nie mam ani pasa, ani talerzy i przywiązywałem sobie na pasie parcianym po prostu kettla.


  • 0

66668745.png


#5
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
dokladnie, pokombinuj troche bo w kali na prawde nie trzeba specjalnego sprzetu zeby cokolwiek robic. Ja podpinalem hantel do takiego grubego paska i tez dzialalo
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sandbag, pas obciążeniowy, ciężary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych