Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

"16 Year Old Incredible Body Transformation" Co myślicie? :)

chrisbarviking 16 years old transformation motywacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Pewnie, ze tak. Tylko kto "normalny" nagrywa swoje pierwsze podciagniecie.

Ja. Nagrałem swoje pierwsze HSPU i dalej będę nagrywał hahahaha! A tego typka widziałem też, przemiana jest ale nie jest to dla mnie jakaś mega inspiracja bo wolę korzystać z rad doświadczonych instruktorów, którzy są dla mnie prawdziwymi autorytetami (obecnie Ido Portal)


  • 0

#22
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

 

Ja. Nagrałem swoje pierwsze HSPU i dalej będę nagrywał hahahaha! A tego typka widziałem też, przemiana jest ale nie jest to dla mnie jakaś mega inspiracja bo wolę korzystać z rad doświadczonych instruktorów, którzy są dla mnie prawdziwymi autorytetami (obecnie Ido Portal)

Dzięki nagrania możesz wychwycić błąd w Twojej technice, np. np. uginasz plecy przy pompkach itd i też może to być dla Ciebie pamiątka i Twoich dzieci, pochwalisz się synowi że HSPU zrobiłeś to padnie z wrażenia ;d


  • 0

#23
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Dzięki nagrania możesz wychwycić błąd w Twojej technice, np. np. uginasz plecy przy pompkach itd i też może to być dla Ciebie pamiątka i Twoich dzieci, pochwalisz się synowi że HSPU zrobiłeś to padnie z wrażenia ;d

Mam córkę :D  Ale już się chwaliłem hahaha!


  • 0

#24
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Nie wiem jak niektorzy robia tak szybko postepy.. jednak genetyka ma duzo do tego. N poczatku nie moglem ani razy sie podciagnac podchwytem teraz robie 10 razy silowo szerokim nachwytem a trenuje 7 miesiecy ( 3 miesiace bardziej przygotowaecze, brak wiedzy itd. ). A ten gosciu po roku robi juz prawiebpompke w staniu na rekach bez sciany gdzie ja sie mecze ze sciana. Nie wien czy im jakis koks od SW uklada plany pod ich cele czy co. Ale szacun dla goscia :D
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chrisbarviking, 16 years old, transformation, motywacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych