Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

" Pamiętaj więc, skąd spadłeś, nawróć się i pierwsze czyny podejmij ! " Jezus Chrystus

MOTYWACJA CHRZEŚCIJAŃSKA

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
Jarowic

Jarowic

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 159 postów

Słusznie Ceglaasty, zakończmy tą dyskusję ;) Nie chcę mi się kłócić z kimś kto nie jest w stanie samodzielnie myśleć. Zacznij sam używać rozumu i przestań słuchać ślepo innych jak dziecko prowadzone za rączkę to będzie można pogadać. Ale najpierw naucz się myśleć - sam ;)

 

Co do zakładu Pascala to zgadzam się z Czillautem, to jest dziwne podejście. To jest biznesowe podejście do wiary, trochę nie na miejscu moim zdaniem ;P


  • 0

#22
Cyriusz

Cyriusz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
Abstrahując od meritum, jak zacofanym trzeba być żeby wyznawać prawo krwi.
"Mordowaliście". Przecież to nawet nie średniowiecze.
  • 0

#23
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

A tak z zapytaniem do was o film który jest głównym celem tego tematu ( niezbyt mi się to udało XD ).

Jakieś opinie ? Ogólnie warto obejrzeć wszystkie jego filmy poświęcone adwentowi ponieważ jest wiele ciekawych tematów i ogólnie ciekawostek poruszanych.


  • 0

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MOTYWACJA, CHRZEŚCIJAŃSKA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych