Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak budowac czysta sile?!

sila masa rzezba stagnacja obciazenie silownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Remix

Remix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów

Czesc Wam Ludzie!!! POMOZCIE..!!! Moim celem jest glownie sila..! Robie np 8 cwiczen na dana partie w danym dniu po 2 razy... kazde cwiczenie okolo 6 do 12 powtorzen... kazda partia miesniowa raz w tyg.. Ale brakuje mi juz miejsca w plecaku na cegly... za male obciazenie.. teraz pytanie.. czy isc na silownie czy moze kupic sprzet typu sand bag albo weighted vest??!!

Dodam tez ze probuje zdobyc troche masy mam 190 wzrostu i okolo 75 kg bedzie.. dawno sie nei wazylem.. Czy taki trening jak robie pozwoli mi na zwiekszenie masy? Ja mysle ze tak... lecz bedzie to czysta masa miesniowa ktora bedzie wchodzila bardzo powoli.. zgadzacie sie z tym?

Nie biore zadnych odzywek, wspomagaczy... i nie wezme..! staram sie dbac o diete.. jednak nie skupiam zbyt duzej uwagi na liczeniu kalorii a raczej slucham mojego organizmu...!


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Pigułka:

http://kalistenikapo...cznej-mądrości/

 

 

a w szczególności punkt 9. Tam masz wszystkie odpowiedzi.

 

Dodatkowo w tytule napisałeś "jak budować czystą siłę", a w treści postu piszesz, że chcesz nabierać masy. Rybki albo akwarium. Trening na czystą siłę to maksymalna intensywność przy ilości powtórzeń 1-5, a nie 6-12. 

 

Czy trening pozwoli Ci na zwiększenie masy mięśniowej? Tak. Ale czy będzie ona rosła efektywnie? Nie.

 

Budowa masy mięśniowej = dieta + trening + regeneracja. Nie ma jednego czynnika, spowalniają efekty.

 

Dużo czytania przed Tobą, jeśli poważnie myślisz o treningach.


  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sila, masa, rzezba, stagnacja, obciazenie, silownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych