Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Redukcja ~ QQsped

redukcja spalanie kalorie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
QQsped

QQsped

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 59 postów

Witam! Jako dodatkową formę motywacji  do redukcji postanowiłem założyć dziennik :)

Plan:

-Zrzucić fat do poziomu umożliwiającego pokazania na plaży kaloryfera (Ok 4-5 kg) wzrost 177

15.05.2013

waga: 67.3

Kalorie: 

Tłusz(g) Węglo(g) Białk(g)   Kcal

118,79; 237,65; 120,23; 2500

Aktywność: Lekki trening w domu (bic+plecy+brzuch)~(200 kalc), Rower (50 km 3 h)~(1400kalc[?]) i pseudo street workout (15min)~(50 kalc)

Generalnie jestem zadowolony, ale w diecie mam za dużo tłuszczu muszę się go pozbyć :)

 

16.05.2013

Waga:66,6 (chyba kwestia tego że miałem całkiem pusty żołądek- zobaczymy co będzie jutro)

Kalorie: 

Tłusz(g) Węglo(g) Białk(g) Kcal

66     155,35   89,03  1791

Ocena: Chyba za mało kalc ;) najgorsze jest to że wracając z roweru dopadła mnie ochota na sprite... no i wiadomo co się stało ;)

Aktywność: 45 min nudzenia się na W-F'ie (70 kalc), Rower 56 km (3h5min~teren od ostrego cross country po asfalty) (1400kalc); workout(30 min) 200kalc.

17.05.2013

Waga:66,2 (WTF?)

Kalorie: (?)

Aktywność: będzie z 15 min roweru( 70 kalc) jakieś aeroby (200 kalc)

Ocena: Nie ma czasu na sport, bo grill klasowy ;)


  • 0

#2
Skb

Skb

    go hard or go home!

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Powodzenia, chłopaku. :)

 

Patrząc po wzroście i wadze to dużo tego fatu pewnie nie ma, więc dobry plan + determinacja i do wakacji pewnie dasz radę.

 

P.S. Nie zapominaj o nogach, bo to zastrzyk testosteronu, który pomaga w budowie także innych partii ciała.


  • 0

"the starry heavens above me and the moral law within me."
 
"New life" - mój dziennik


#3
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Z kości na ości, ja też więc witaj w klubie :D


  • 0

#4
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Tak na plażę przed sezonem to może rutyny bar brothers? :)


  • 0
Skazany na trening od 10.2012

#5
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Wiesz, są lepsze treningi :P


  • 0

#6
QQsped

QQsped

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 59 postów

Nom, fat'u nie ma aż tak dużo, problem w tym że nie ma go na nogach, na rękach też niewiele... najwięcej musiało przyjść na brzuch :/ 


  • 0

#7
QQsped

QQsped

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 59 postów

16.05.2013

Waga:66,6 (chyba kwestia tego że miałem całkiem pusty żołądek- zobaczymy co będzie jutro)

Kalorie: (?)

Aktywność: 45 min nudzenia się na W-F'ie (70 kalc), (?)


  • 0

#8
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów

Powodzenia i wytrwałości życzę!

Przy takiej wadzę jaką masz zakładając że są tam mięśnie kaloryfer powinieneś mieć już widoczny. Robisz jakiś program na brzuch typu ABS, ABS2  ? A6W ? Routyny madbarz? 

Jeśli masz w domu metr krawiecki polecam zmierzyć się dokładnie i jak najwięcej parametrów badać co zwiększy Twoją motywację w ramach postępów które będziesz widział. 

Możesz z tego kalkulatora skorzystać jeśli nie masz wagi badającej %BF http://potreningu.pl...ulatory/tluszcz, pomimo że to szacunkowe wartości różnica między analizatorem tt a tym wzorem wynosi u mnie około maksymalnie 1% . 

Co do ważenia polecam robić to rzadziej i zawsze o tej samej porze to jest na przykład zawsze po kolacji, przed śniadaniem etc.


  • 0

#9
QQsped

QQsped

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 59 postów

Body fat mam na poziomie 17% według tej strony ;)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: redukcja, spalanie, kalorie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych