Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nabieranie Masy i spalanie tłuszczu

masa spalanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
suhustyle

suhustyle

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Siemka, ostatnio się zastanawiałem czy taki plan miałby sens, otóż przy 3 treningach w tygodniu, pon, śr, pt chciałem zrobić tak, że 

w pon, wt, śr. działałbym tylko pod mase, czyli wolne podciągania i dodatni bilans kaloryczny, zaś w czwartek, pt , sob i niedziele działałbym trening bardziej pod dynamiczność. dodałbym 3dni cardio, jakieś 20 minut biegania i z 10 minut takiego treningu na fatburning(w jednym treningu oczywiście :>)

 i postarał się o lekko ujemny bilans kaloryczny. Jestem takim lekkim ektomorfem i trenuję już z 5 mięsiąc(jeśli miałoby to jakieś znaczenie)

 

i pytanie jest takie, czy w zakresie miesiąca przy takich treningach mozna by oczekiwać na ładny kaloryfer i troche rosnące mięsnie :)


  • 0

#2
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Cardio negatywnie wpływa na budowanie masy. Jeżeli chcesz już tak zrobić to rób treningi głównie pod hipertrofie i ułóż sobie dopracowaną dietę i trzymaj się jej. Jak sobie wyobrażasz dodatki bilans kaloryczny przy jednoczesnym spalaniu kalorii?


  • 0

#3
suhustyle

suhustyle

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Cardio negatywnie wpływa na budowanie masy. Jeżeli chcesz już tak zrobić to rób treningi głównie pod hipertrofie i ułóż sobie dopracowaną dietę i trzymaj się jej. Jak sobie wyobrażasz dodatki bilans kaloryczny przy jednoczesnym spalaniu kalorii?

 

Hipertrofie, czyli te wolne podciągania etc. ? 

 

I właśnie napisałem, że przy spalaniu kalorii będzie ujemny bilans :)   a w tych pierwszych trzech dniach dodatni.

A z cardio mogę oczywiście raz na jakiś czas zrezygnować, poobserwuję co się dzieje.


  • 0

#4
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Nie liczy się suma kalorii z jednego dnia tylko jak już to z tygodnia, miesiąca i wtedy jeżeli wychodzi dodatnio to napewno wpadnie trochę mięcha. Nie można robić tak, że kilka dni na dodatnim bilansie kalorycznym, a kilka na ujemnym bo to tak nie działa, albo jedno albo drugie. Pomieszane w ten sposób nie da ci żadnych efektów. :)
  • 0

#5
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Zajrzyj do mojego dziennika planu "na masę". Nabrałem masy mięśniowej jednocześnie spalając tkankę tłuszczową. Wcale nie trzeba być na "dodatnim" bilansie kalorycznym, żeby nabrać trochę ciała. Jedz jak będziesz głodny i jedz prawdziwe jedzenie, a nie syf, trenuj ciężko to i tłuszcz się spali i mięśni przybędzie :) Takie jest moje zdanie.

Tu masz dziennik:
http://kalistenikapo...e-6#entry113344

Pozdrowionka,


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: masa, spalanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych