Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak wasze kobiety reagują na trening kalisteniki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#21
drZation

drZation

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 42 postów
Po co komu kobieta, którą można wygrać ? W każdej chwili ktoś może być lepszy od Ciebie i Ci ją odbić. ;D Wolałbym czystą satysfakcję z wygranego pojedynku. :D
  • 0

#22
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Moja dziewczyna.. hm... chyba się ucieszyła ;)... bo obecnie trenuje kalistenike, a jak zamieszkamy razem (coraz bliżej) to będziemy trenować razem :) Zresztą mimo, że wcześniej od Niej rozpocząłem trening, to ona się tutaj bardziej udziela (sheisbutterfly) ;) i tak jak napisała czarny kot każdy w związku musi mieć coś tylko dla siebie :)
  • 0
"May my enemies live long so they can see me progress"

#23
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Pewnie, że się ucieszyłam! jak można się nie cieszyć??.. nie rozumiem tego. Myślę, że związki, w których się ogranicza kogoś, przytłacza i narzuca coś.. jest się natrętnym, zazdrosnym są toksyczne i im szybciej się z nich uwolni tym lepiej. Po to jest się z kimś aby frunąć razem, jeszcze wyżej, niż samemu.
 
@Bakers fajny pomysł ale zrobiłabym poprawkę na to, że nie walczysz z kolesiem o dziewczynę, tylko z nią ;) a wygraną jest satysfakcja :P
  • 1
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#24
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Zawsze robię to na co mam ochotę. Moją pasją jest sprawność fizyczna i jeśli kobiety z którymi się spotykam nie są w stanie tego pojąć, to z radością na twarzy pokazuje im drzwi którymi mogą wyjść. Jeśli chodzi o moje zasady kiedy ćwiczę to nie uznaje kompromisów. Co jest genialnym paradoksem bo laseczki na to lecą jeszcze bardziej ;]
  • 0

#25
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
O jakich kompromisach i paradoksach mówisz ?
  • 0

#26
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
To razem to trochę z czasem się wypacza. Ubaw mam jak widzę pary w tych samych kurtkach, butach..bo wszystko razem. On dyma 3 godziny na ciężarach a ona czeka na rowerku czy czyta gazety. Oczywiście przejaskrawiam :) Po nastu latach razem chyba bym zwariowała jakbym nie miała czegoś swojego :) Takiej chwili by nie usłyszeć nic na temat domu, pracy..zwyczajnie odciąć się od codzienności :)
Sport powinni zapisywać profilaktycznie na PMS i żyłoby się łagodniej :P :P
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#27
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów

O jakich kompromisach i paradoksach mówisz ?


Kiedy ćwiczę lub robię cokolwiek innego jestem pochłonięty na maksa. Telefon jest wyłączony. I nie ważne że teraz ona chce się spotkać, teraz nagle chce coś robić. Nie i koniec. Mam swoje priorytety. Kocham kobiety i są bardzo ważnym dodatkiem w moim życiu, jednak nie są całym moim życiem, co poniektórzy taką zasadę uwielbiają stosować w swoich relacjach z laleczkami. Gdy wezmy przykład trenujesz, a ona nagle dzwoni bo ma okres i nie ma komu się wyzalić i jeśli wtedy rzucasz wszystko i lecisz do niej, to pamiętaj nie jesteś jej facetem tylko pieskiem. Więc potem nie dziw się że Ci powie, że Cię już nie kocha. Paradoks polega na tym, że zanim facet spotyka kobietę, to jest naprawdę sobą - ma cele, ma pasje, po prostu żyje, jest twardy i nie idzie na kompromisy które powodują że się zle czuje. Gdy spotyka rzekomo kobietę swojego życia (jak można taką spotkać mając ich ledwo kilka przez całe życie!) nagle robi się miękki niczym ptasie mleczko. Już nic go nie interesuje i nagle jedyne co jest najlepsze w jego życiu to właśnie kobieta. Buu droga do rozstania najszybsza.
Wysyłałeś kwiaty, płakałeś, błagałeś. Wiesz co ona o Tobie pomyślała? Że jesteś ofermą i zachowujesz się jak dziecko. Nie potrafiłeś przyjąć rozstania na klatę, to nie jesteś w stanie zapewnić jej bezpieczeństwa (psychologia ewolucyjna, polecam poczytać). Po drugie faceci od razu przyklejają łatkę 'moja własność'. Widziałem już furiatów którzy chcieli innych bić, szarpali się, grozili i wyzywali, bo powiedziałem w klubie jego dziewczynie 'Cześć'. Nikt nie należy do Ciebie. Słabo na nią działałeś to Cię olała. Wyciągnij wnioski i żyj dalej man. Tylko na litość nigdy więcej błagania i poniewierania się przed kobietą. Przed jakimś kumplem też byś to zrobił, gdyby Ci powiedział że już nie jesteście kumplami? Kobiety to nie boginie, to normalni ludzi, jak Ty czy ja. Więc przestań wierzyć w te bajki opowiadane przez innych.
  • 0

#28
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Czarny kocie jeśli ktoś tak lubi i czuje się w tym dobrze to jego sprawa :) myślę, że ważne w związku jest to żeby była przyjaźń, a wspólne spełnianie pasji (jeśli ktoś oczywiście lubi) jest oka. Nie wyobrażam sobie jechać sama w góry, na narty itp. Zgadzam się, że trzeba mieć jednak poczucie wolności i czas tylko dla siebie, nie być z kimś na siłę, bo dzieci, bo przyzwyczajenie, bo nie poradzi sobie jak odejdę.. Poradzi sobie szybciej niż myślisz. Trzeba być z kimś tylko dlatego, że się tego na prawdę chce. Inaczej życie może zamienić się w piekło.
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#29
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
lucluca zgadzam się z tobą i miałem to na uwadze cały czas nawet za nim się z nią poznałem jednak powiedz mi dlaczego zachowałem się inaczej ? Ona sama mówiła że zachowuje się jak dziecko i że myślała że przyjmę to z godnością natomiast ja powiedziałem jej że też mam uczucia i że nie może tak po prostu odejść i takie tam inne odwołania do rozumu że się jej nie opłaca bo już tyle czasu razem byliśmy i się fajnie układało w moim przekonaniu choć wiem że takie gadanie na kobiety nie działa. Więc powiedz mi czy to że zachowałem się inaczej świadczy o mojej niskiej wartości ? Czy może za szybko się zakochuję ?
  • 0

#30
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
DzikiCK nie masz niskiej wartości. To całkowicie normalna reakcja. Postaraj się z tym pogodzić, skup się na sobie. Rób to na co masz ochotę :) ćwicz będziesz miał boskie ciało i nim się obejrzysz albo Twoja była wróci, albo znajdziesz jeszcze lepszą ;) Wiem, że łatwo mówić, tylko pamiętaj, że ciągnięcie czegoś na silę nie ma sensu.. Będzie dobrze zobaczysz ;)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#31
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
"ja powiedziałem jej że też mam uczucia i że nie może tak po prostu odejść i takie tam inne odwołania do rozumu że się jej nie opłaca bo już tyle czasu razem byliśmy i się fajnie układało w moim przekonaniu choć wiem że takie gadanie na kobiety nie działa. Więc powiedz mi czy to że zachowałem się inaczej świadczy o mojej niskiej wartości ? Czy może za szybko się zakochuję ?"
Każdy ma uczucia, a wśród jej uczuć nie było miejsca na uczucia do Ciebie - to jest proste. Że nie może odejść? Ależ może, każdy jest wolny i każdy może robić co chce. Co jest jeszcze lepsze, nie ma powodu dla których ludzie musieliby się z czegokolwiek tłumaczyć. Jeśli mi dana kobieta nie pasuje, to jej to po prostu mówię, a nie tłumaczę dlaczego tak jest. Do rozumu nigdy nie dotrzesz, bo gdyby to tak działało, to ostrzeżenia na paczkach papierosów by skutkowały, jednak nie skutkują.
Kobieta Cię zostawiła? Umarłeś? Cofnąłeś się do okresu embrionalnego? Straciłeś pracę? Nie! Więc skończ lamentować i dorośnij.
Nie kontrolujesz swoich emocji, nie panujesz nad nimi w ogóle. Więc oprócz ćwiczenia energii fizycznej zajmij się także energią psychiczną bo ona wymaga takiego samego treningu jak ciało.
  • 0

#32
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Co do uczuć muszę się zgodzić. Więc jak proponujesz ćwiczyć energię psychiczną ? Medytacja o to chodzi ? A w ogóle jest jakiś dział na forum poświęcony temu zagadnieniu ? Bo jeśli nie to moim zdaniem powinien szybko powstać.
  • 0

#33
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Medytacja nic Ci nie da. Najpierw uwierz w siebie i przestań bać się wolności, realizuj się sam. Reszta przyjdzie sama nawet nie będziesz wiedział kiedy.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#34
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Kontroluj swoje emocje po prostu. Pamiętaj że one są zawsze w Tobie a nie po za Tobą. Obserwuj siebie i bądź świadomy tego co czujesz i co robisz. To najprostszy sposób, jednak nie taki łatwy. Medytacja jest ok ale to nie do końca jest rozwiązanie. Raczej staraj się stawać i szukać w swoim życiu trudnych sytuacji i uczyć się panować nad emocjami w trakcie tych wydarzeń.
  • 0

#35
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Każdy ma uczucia, a wśród jej uczuć nie było miejsca na uczucia do Ciebie - to jest proste.

lecz nie każda/y potrafi wyrazić swoich uczuć - i są takie kobiety
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#36
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
kobiety wyrażają uczucia inaczej niż mężczyzni
  • 0

#37
drZation

drZation

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 42 postów
Nie ma co myśleć i filozofować na tym, po jakimś czasie wszystko wraca do normy. :D I użalanie się nad tym nie ma najmniejszego sensu. I trzeba pamiętać, że każdy człowiek inaczej wyraża uczucia.
  • 0

#38
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Po pierwsze ostatnie dwie strony tematu to off top :-)
Po drugie moja kobieta jest zadowolona ze cwicze i sama wspiera mnie w tym bardzo
Po trzecie lucluca masz racje ale tez jej nie masz, tak samo jak w treningu kazdy czlowiek jest inny tak samo w zyciu kazdy zareaguje inaczej na kobiete. Tez jestem zdania zeby inwestowac w siebie jak najwiecej (madry po szkodzie) i dazyc do swoich pasji, ale nieraz zycie przynosi takie niespodzianki, ze nie jestes w stanie tego kontrolowac.
  • 0

#39
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Ja miałam się znów w temacie odezwać.

Mój mąż twierdzi, że mogłabym już przestać ćwiczyć. Ostatnio sama wrzuciłam rower na dach a do tej pory musiałam go prosić o pomoc. Się skończyło. Nie interesuje się jak mi idzie w treningach. W żaden sposób nie wspiera mnie...choć w sumie i nie przeszkadza :P Od miesięcy staje okoniem i nie chce zrobić konkursiku na planka. Ja się chciałam poskarżyć :)
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#40
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Ja miałam się znów w temacie odezwać.

Mój mąż twierdzi, że mogłabym już przestać ćwiczyć. Ostatnio sama wrzuciłam rower na dach a do tej pory musiałam go prosić o pomoc. Się skończyło. Nie interesuje się jak mi idzie w treningach. W żaden sposób nie wspiera mnie...choć w sumie i nie przeszkadza :P Od miesięcy staje okoniem i nie chce zrobić konkursiku na planka. Ja się chciałam poskarżyć :)


Moze cwiczenia staja sie obsesja i chce Cie miec wiecej dla siebie? :]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych