Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak wasze kobiety reagują na trening kalisteniki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#81
Lisciasty

Lisciasty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWrocław

Nie mogłem zrobić drugiego kroku w podciąganiach. Wlazłem pod stół, wskoczyłem na pozycję startową i zobaczyłem

minę kobity, niestety łapy mi puściły i spadłem na glebę. Trzeba ćwiczyć, kiedy zaśnie :>


  • 0

#82
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń

Eeee moja to w czasach kiedy nie mogłem przejść kroku drugiego i męczyłem 3 serie po 26 powtórzeń podciągań siedziała na stole pod którym się podciągałem i mnie motywowała. Pamiętam że działało.


  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#83
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Moja by wywracała oczami...

"Znowu coś wymyślasz..."

 

Najlepiej jak "pracuję" sam - nienawidzę jak mi się ktoś kręci (bo często robię coś na czas/ w danym czasie, a to cenne sekundy mijają na wyganianie), kortyzol mi się podnosi.

Żona też się cieszy, bo ma czas dla siebie.

 

Pochwały sylwetki i siły mile widziane, i motywujące!!

 

(tylko nie takie: WNIEŚ TO DO DOMU, BO PRZECIEŻ DŹWIGASZ KETTLE.)

 

Co do samej kalisteniki - oglądam masę filmików na YT i jak tak zerknie mi przez ramię, a potem zobaczy moje kilka podciągnięć, to wiecie - lepiej niech już nic nie mówi..


  • 1

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#84
Lisciasty

Lisciasty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWrocław

"Spadaj mała, bo mi kortyzol podnosisz" :P

 

Moja jest dumna, mimo że moje podciąganie to sapanie i walka, w żadnym razie nie naśmiewa się :]


  • 0

#85
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Widać u mnie trening fizyczny łączy się z treningiem charakteru ;)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#86
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

No co tu dużo mówić odpowiednia motywacja bardzo przenosi się do sukcesu ;)
Moja się już przyzwyczaiła do moich codziennych "wygibasów".


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#87
Lisciasty

Lisciasty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWrocław

Za wcześnie pochwaliłem kobitę, zaraza...

Natrafiłem dzisiaj na piękny sprzęt. Bloczek przymocowany do sufitu, drugi bloczek na ścianie, z opcją blokady.

Przez bloczki przewleczona lina, na końcu rozwidlona na 2 części i zakończona grubymi uszami z materiału, coś a'la kółka gimnastyczne,

tyle że miękkie. Chyłkiem boczkiem przyskoczyłem, ustawiłem wysokość i zacząłem sobie seryjkę podciągnięć pod drugi krok.

Długo nie pomachałem, bo kobita wylazła z porodówki i mnie przegoniła. A potem przyszły piguły i już w ogóle nie było warunków :/

Jak żyć, panie premierze :>


  • 0

#88
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Mieszkasz na oddziale położniczym!!??


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#89
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

Za wcześnie pochwaliłem kobitę, zaraza...

Natrafiłem dzisiaj na piękny sprzęt. Bloczek przymocowany do sufitu, drugi bloczek na ścianie, z opcją blokady.

Przez bloczki przewleczona lina, na końcu rozwidlona na 2 części i zakończona grubymi uszami z materiału, coś a'la kółka gimnastyczne,

tyle że miękkie. Chyłkiem boczkiem przyskoczyłem, ustawiłem wysokość i zacząłem sobie seryjkę podciągnięć pod drugi krok.

Długo nie pomachałem, bo kobita wylazła z porodówki i mnie przegoniła. A potem przyszły piguły i już w ogóle nie było warunków :/

Jak żyć, panie premierze :>

Te bloczki, wyciągi itp. to stawiam na ortopedię. Chwała że Kolega nie był chyłkiem, boczkiem :lol: przy psychiatrii bo by nam już nie zdał relacji :lol:  :lol:


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#90
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń

Dobrze, że kolegi nie wsadzili na wspomniany oddział psychiatryczny jak go nakryli na procederze. Tego jeszcze w szpitalu nie widzieli ;)


  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#91
Merki

Merki

    Adi

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa/ Gdańsk/ Lubań

A ja myślałem że na mnie dziwnie ludzie patrzyli jak w tramwaju zacząłem się podciągać jak widać każde miejsce na trening jest dobra :)


  • 0

#92
Lisciasty

Lisciasty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWrocław

Nieno, to nie był psychiatryk, tylko położnictwo :P Nie mieszkam tam, byliśmy próbować rodzić bo teściowej się

ubzdurało, że to już pora. Oczywiście nic z tego nie wyszło, a ja się nudziłem parę godzin, więc coś trzeba było robić ;P

Sprzęt mają idealny na trening. Drabinka drewniana na ścianie, to coś zwisające na którym sobie machałem podciągi,

jakieś piłki, krzesełka, stół. Stawiam kratę browara, że Paul Wade był pielęgniarzem na porodówce i w chwilach nudy

trenował i pisał te swoje grafomaństwa ;)


  • 1

#93
Merki

Merki

    Adi

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa/ Gdańsk/ Lubań

Zmiany nastąpiły nie mam dziewczyny i zmieniłem mieszkanie teraz współlokatorka mnie bije jak nie chce mi się ćwiczyć i chodzi ze mną na CF więc problemów z motywacją nie mam :D


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych