Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania 2-2K13 "Silne nogi"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
99 odpowiedzi w tym temacie

#41
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Vanthomas, naprawdę mi zaimponowałeś!!! Ja dopiero uczę się tego ćwiczenia:) Rep poleciał:)
  • 0

#42
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
vanthomas rep leci. Postaram się coś nagrać,ale nigdy nie wykonywałem tego ćwiczenia nie wiem jak mi pójdzie. :D
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#43
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Rep poleciał ale i tak postaram się pobić Twój czas :P
  • 0
Dołączona grafika

#44
vanthomas

vanthomas

    Nieustający w zdobywaniu celów

  • Użytkownik
  • 173 postów
Dzięki panowie czekam na wasze odpowiedzi, w tym ćwiczeniu chcę powalczyć, nogi jeszcze nie te do przysiadów :P
  • 0

#45
vanthomas

vanthomas

    Nieustający w zdobywaniu celów

  • Użytkownik
  • 173 postów
Podbijam do 60 sekund i czekam na nas rozruszajcie się coś, cichutko w tych wyzwaniach jest dotychczas :rolleyes:


  • 0

#46
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Kurcze, wymęczyłem się bo pierwszą próbę 60 sekund zrobiłem z krzywymi plecami, drugą źle kamerę ułożyłem, trzecią - podczas które komórka padła w trakcie filmu :D



Ale jest, 25 sekund. Nie biję na głowę, ale może później podbiję jak odpocznę :)


@EDIT: Podbiłem już do 39-40 będąc w lepszej pozycji (bo powyżej jeszcze nie jest to idealne), ale nie ma sensu wrzucać. Mam jeszcze troszkę czasu, muszę pokonać vanthomasa :D

@EDIT2 Jestem po dziesiętnej próbie, przed chwilą zakończyłem moje 53 sekundy w pięknym stylu uderzając twarzą w stół z powodu opadu siły (świetnie nadawałoby się do jakiegoś FAIL WORKOUT). Zbliżam się vanthomasie.
  • 0

#47
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • LokalizacjaSłupsk
Moje 24 powótrzenia - 25 spalone, straciłem równowagę


Myślę, że zrobię jeszcze jedną próbę cały tydzień ćwiczyłem nogi + sprinty więc nie jest to 100%

Póki nie obejrzałem tego filmiku to nie wiedziałem, że nie prostuje nogi na końcu :s
  • 0

#48
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Vanthomas, Wattie, repy dla Was:-) Bartek, dla Ciebie też:-) Cieszę się że do nas dołączyłeś. Nie zapomnij tylko w następnym filmiku dodać kartki;) I bardziej wyprostuj nogi:-)
  • 0

#49
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Konkurencja wytrzymałościowa
Krok 10
35 powtórzeń
  • 0

#50
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Satetsu widzę, że nie próżnowałeś i walczysz do samego końca :D Mega szacun! Również do końca miesiąca coś dorzucę od siebie :cool:
  • 0

#51
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • LokalizacjaSłupsk
36 powtórzeń

  • 0

#52
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Satetsu, jak zwykle pięknie:) Wattie, noga za bardzo zgięta ale w wytrzymałościowej moim zdaniem ujdzie. Szacun za podjęcie walki i taki wynik. Widać jak walczyłeś z samym sobą i w imponującym stylu pokonałeś własne słabości. Repy dla Was obu:)

P.S. Ja swój film też już nagrałem, może jutro uda mi się go wrzucić:)
  • 0

#53
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
kręcone było smartphonem, myślałem, że mi nie stanie, lecz wpadłem na pomysł, aby podeprzeć poduszką i jakoś stał prosto ;)

w HD 1080p możecie obejrzeć :)

Pistolets / wytrzymałościowa / krok 10 / 41
jak robiłem, to naliczyłem 42, potem obejrzałem i naliczyłem 41, sam nie wiem ile w końcu wyszło ;)
to była lewa noga

http://www.youtube.com/watch?v=W2h9LDE3qZY


Pistolets / techniczne / krok 10 / 10
po obejrzeniu zauważyłem, że noga nie prostuje się, być może w podświadomości miałem zamiar robić tak jak z podciąganiem się, żeby unikać pełnego wyprostu, jak wyszło tak wyszło
a pośladkami do podłogi nie dałem rady dotknąć

to była prawa noga
http://www.youtube.com/watch?v=R0qVDBBtiRw
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#54
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Wspaniale panowie, punkty reputacji dla was.
Mam dobra motywacje i widze ile jestem za wami, bo poki co mecze sie z podstawowymi przysiadami, ah ten typowy trening na silowni sprzed lat...

Satetsu - mam nadzieje, ze wszystko w porzadku z noga.
  • 0

#55
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • LokalizacjaSłupsk
Pewnie go trochę zakwasiło :D
  • 0

#56
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Bardzo mi się podobają ilości przysiadów które wykonujecie - Repy wstawiłem.
  • 0

#57
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Zrobiło się ciepło, to Hanni przez przekorę wszedł do domu i założył bluzę:D Rep dla Ciebie Hanni:)

Dorzucam swój skromny udział:)

przysiady/techniczna/210



Ze względu na moje kolano nie jestem w stanie zrobić pistoletu:(

Moja mina po wykonaniu tych wszystkich przysiadów bezcenna;) z żoną płakaliśmy ze śmiechu:D
  • 0

#58
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Dorzucam swoje pistolety w wersji technicznej (robiłem na obie nogi, nie wiem czy metoda, którą wybrałem się kwalifikuje) - 15 powtórzeń
Do tego powtórka elbov lever - 35 sekund





W opór powtórzeń Zahir!
  • 0
Dołączona grafika

#59
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Wspaniala robota panowie, niestety wyczerpalem repy, dam jutro.

@zahir - biedna kobieta, stala prawie 19 minut z kamera :P, 210 - przesadziles..
  • 0

#60
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
dzisiaj zrobiłem 33 ale straciłem potem równowagę :/ jutro spróbuje jeszcze raz, bo wiem, że jestem wstanie przebić Hannibala :P

ps. ptp filmik wybaczcie, że bokiem...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych