Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pistolety bez wzrostu masy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Zalecenie by ćwiczyć nogi przed bicepsem miało przemówić w zrozumiały sposób do prostych ludzi ćwiczących tylko biceps (bo wiadomo że tyo najważniejszy mięsień ciała ;)). Czy będziesz ćwiczył nogi przed czy po to nie ma znaczenia. Ważne żeby ćwiczyć mięśnie większe bo daje to bodziec do wzrostu poprzez stymulacje wydzielania hormonów.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#22
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Kano, nie obawiał bym się wzrostu masy przy treningu plyo, bo nie jest to sposób na masę, tylko siłę eksplozywną. Skoczkowie wzwyż którzy bardzo często wykonują ten trening nie mają grubych ud, lecz niesamowicie silne. To samo dotyczy skoczków narciarskich.

A co do wielu powtórzeń w serii, to zgadzam się, że jest to dobry sposób. Podskoczy wytrzymałość ale nie masa.
  • 0

#23
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Jak najbardziej. Te duże partie uwalniają więcej testosteronu, więc teoretycznie organizm lepiej reaguje na trening. Dlatego dobrze jest wrzucić 1 serie przed treningiem innej partii (oczywiście z dużą rozwagą!).

Jak dla mnie tutaj dobrze mogą się sprawować pistolety, bo są dość ciężkie, dobrze działają na nogi a i nie zamęczają człowieka na resztę treningu.

Ogólnie warto zaprzyjaźnić się z tymi cięższymi ćwiczeniami a wszelakie machania dla dzieci zostawić innym.

Lektura już się nie raz tutaj pojawiała ale warto to przeczytać:
http://www.body-fact...read.php?t=7862
  • 0

#24
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Zalecenie by ćwiczyć nogi przed bicepsem miało przemówić w zrozumiały sposób do prostych ludzi ćwiczących tylko biceps (bo wiadomo że tyo najważniejszy mięsień ciała ;)). Czy będziesz ćwiczył nogi przed czy po to nie ma znaczenia. Ważne żeby ćwiczyć mięśnie większe bo daje to bodziec do wzrostu poprzez stymulacje wydzielania hormonów.

dla mnie prawie każdy mięsień jest ważny prócz klaty i bicepsa, nie wiem czemu :P nie skupiam się jedynie na tych mięśniach :)
a po za tym i tak rosną i rozwijają się wszystkie mięśnie w ciele jednocześnie i jest ok,


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#25
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Hannibal mam nadzieje ze zauważyłeś emotikona ;-)
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#26
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Hannibal mam nadzieje ze zauważyłeś emotikona ;-)

tak zauważyłem, nie trudno nie zauważyć ;)

ja tylko napisałem, że nie zależy mi specjalnie na bicepsie a jest wielki :P
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#27
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Ćwiczysz ciężko nogi - wydziela się "teściu" (testostosteron) i to pomaga w rozwoju innym mięśniom.
Nie ćwiczysz ciężko nóg, wyrzut teścia jest mniejszy i mniej korzysta się na treningu.

Może robienie nóg na początku każdego treningu jest nieco zboczone, to jednak warto te nogi porządnie przećwiczyć z raz w tygodniu przynajmniej.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych