Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[Foto Temat] Kiedyś/Dziś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
951 odpowiedzi w tym temacie

#81
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Jest petarda :D Rep.
  • 0

#82
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
takie tam fajne ;)
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#83
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
niestety nie robiłem wcześniej fotek, ale na pewno wrzucę kolejną za jakieś 2-3 miesiące jak już będzie zauważalny progres;)
To po 2 miesiącach systematycznego biegania w tym od miesiąca biegam codziennie. Dystanse zawsze minimum 7-8km w porywach do 15 i więcej. Wcześniej miałem płaski brzuch i klata była tak chuda że było widać większość żeber, nogi były chude jak patyki...
jeszcze nie ćwiczę kali, ale najprawdopodobniej zacznę w tym tygodniu!

ps. zdjęcie bez napinki:D
  • 0

#84
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Jakaś taka mina skwaszona? Sylwetka się nie podoba? :D Na zachętę rep.;) Nie zmarnuj tego. Zawsze chciałem zaczynać od takiej sylwetki. ;)
  • 0

#85
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Jakoś tak wyszło ;P Sylwetka mi się tak średnio podoba, bo wiem, że stać mnie na więcej ;)
  • 1

#86
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Także pracuj kolego. ;) Do dzieła. :D
  • 0

#87
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
benfredo proponuję kalistenikę, Twoje bieganie i wytrwałość:) masa się zrobi od mięśni i wszystko będzie super widać :D nie masz zbędnych kg :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#88
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
benfredo sam od takiej sylwetki zaczynąłem , kalistenika działa cuda wiec nie ma lipy tylko pompuj i podciagaj ! za 3 miesiace bedzie z Ciebie bestia :D
  • 0

#89
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Benfredo, jest dobrze. Nie zrobisz imponującej masy ale zrobisz imponująca sylwetkę. Z Twoją rzeźbą każdy dorzucony kilogram to będzie mega efekt!!! A takie staruchy jak ja muszą się męczyć żeby zrzucić tłuszcz:( Rep poleciał:)

Hanni, do Ciebie też poleciał rep ale przy tej temperaturze zakładaj proszę ubranie;) Stawy łatwo przeziębić a w kalistenice trzeba bardzo dbać o stawy.
  • 0

#90
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dokładnie. Pamiętaj, Twoim przyjacielem jest tutaj ciepło. ;)
  • 0

#91
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Mój aparat ożył po wielu próbach , wiec wrzuce do porownania listopadowe postepy do porownania z sierpniem :) . Za jakis czas pewnie cos pstrykne :D
  • 0

#92
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mateusz, czekamy:)
  • 0

#93
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
Sam bym wstawil swoje zdjęcia jak teraz wyglądam, ale coś mi nie idzie. Mógłby mi ktoś pokrótce opisać jak wstawić fotki do postu :P
  • 0

#94
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Na końcu edytora tekstu (tam gdzie wpisujesz tekst) Masz załączniki, klikasz wybierz plik. Jak Ci się załaduje to następnie wstaw do posta i gotowe. ;)
  • 0

#95
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
OK. dzięki za pomoc :)
A więc wstawiam swoje suche kości, a za miesiąc/ 2 zobaczymy efekty :)
[attachment=159]

[attachment=160]

Od poniedziałku ćwicze zgodnie z harmonogramem takim jaki jest w skazany :)
Nie śmiejcie sie z mojej napinku :P
  • 0

#96
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
To Ty się napiąłeś? ;) Zobaczymy jak będzie za dwa miesiące. Trzymam kciuki.
  • 0

#97
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Kalwar, nie jest źle. Przy Twojej budowie będziesz miał niesamowitą rzeźbę a każdy zdobyty gram mięśnia będzie fantastycznie wyeksponowany:) 
Oczywiście rep poleciał:)
  • 0

#98
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dlatego chciałem zawsze być szczupły. Ważne byś miał motywację i dążył do celu. Każdy ma inną budowę. ;) Śmieją się Ci, którzy mają wbite na wszystko i na wszystkich. Robisz to przede wszystkim dla siebie. Opiniami "hejterów" się nie przejmuj, ale konstruktywnymi jak najbardziej. Pracuj nad sobą ,a będą efekty. Cieszą nawet minimalne.
  • 0

#99
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
Dzięki. Dziewucha mi tak nie mówi jak wy, tylko mówi po co będziesz ćwiczył nie masz co robić z czasem.. :P
To widzimy się w tym temacie za 2 miesiące. Pozdro :)
  • 0

#100
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Jestem ogromnie ciekaw Twoich postępów... Jednak pamiętaj, że efekty wizualne powinny być tylko "skutkiem ubocznym" naszego treningu. Najważniejsze są: zdrowie, siła, sprawność i sama przyjemność płynąca z treningu. :)

Powodzenia

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych