Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[Foto Temat] Kiedyś/Dziś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
951 odpowiedzi w tym temacie

#781
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Ooo, taki brzuch to konkret! Też jestem ciekaw jakie ćwiczenia wykonywałeś i w jakich seriach.


  • 0

#782
Hicks

Hicks

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 58 postów

Stronę wcześniej masz link do jego dziennika treningowego...


  • 0

#783
Nethresss

Nethresss

    Member

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaSzwecja
B miło się Was Panowie ogląda :D
  • 0

#784
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Po nogach:

 

XOpJ4Q3.jpg


  • 3

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#785
DamianCzarny

DamianCzarny

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Witajcie:)
Jestem Damian,w styczniu skończę 18 lat.Około 2 lata temu postanowiłem, że zacznę ćwiczyć.Zacząłem więc chodzić na siłownie w szkole (wiadomo jak to wyglądało-gimbus bez wiekszego pojecia o cwiczeniach).Po niecałym roku przestałem cwiczyc w ogole (ewentualnie kilka razy poszedlem na silownie z kolegami,i czasami sie podciagalem albo robilem inne cwiczenia,lecz nie mozna tego nazwac porządnym planem treningowym).Brak czasu, checi itd.Ale teraz od niedawna powiedziałem sobie dośc. Zaczynam znowu cwiczyc.I jakieś niecałe 3 miesiące temu zacząłem pełną parą przygode z kalisteniką.Chce podzielic sie z Wami swoim progressem (choc niewielkim ze wzgledu na zbyt krotki staż w kalistenice :) ) i wrzucic kiedyś po jakimś czasie kolejne zdjecia do porownania dzisiejszej formy. :)
(Zdjecia PRZED maja chyba jakies 6 miesiecy albo i wiecej ale tak jak mowilem-nie mialem zbytnio wiekszych stycznosci z treningiem ,wiec mysle, ze te zdjecia beda dobre,niestety aktualniejszych nie posiadam:/ )

 

 

Przed:

 

http://www.iv.pl/ima...65843793632.jpg

 

http://www.iv.pl/ima...23683975174.jpg

 

Aktualnie:

 

http://www.iv.pl/ima...24072184938.jpg

 

http://www.iv.pl/ima...86238582277.jpg


  • 5

#786
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Elegancko, jak na taki staż to mega, jak wygląda Twój trening, jedzenie, itp? Z takim progressem po roku będziesz bestiąxd


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#787
DamianCzarny

DamianCzarny

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Dzieki:)

Dieta w zupełnosci na luzie.Nie skupiam sie nad tym jakos specjalnie.Staram sie zjesc zdrowo i z duza iloscia bialka.

A co do treningu to cwicze 3-4 razy w tygodniu.Pon-(push)klata,triceps,barki,Śr-(pull)biceps,plecy,barki,Ptk-(push znowu)klata ,triceps,barki,troche tam muscle upuje(na razie probuje tylko ,umiem zrobic MU z wymachem nog),Niedz-(leg)Nogi.
Wsadzilem sobie 2 treningi klaty ,gdyż zawsze byla moja słaba strona.Chce rozbudowac gorna czesc klaty.Brzuch pracuje mi przy automatycznie,ale po kazdym treningu staram sie zrobic kilka cwiczen na niego.


  • 0

#788
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

O to bardzo podobnie jak ja, z tym że ja robię push 2 razy w tyg (poniedziałek i czwartek) i pull 2 razy w tyg (wtorek i piątek), a leg w sobotę :) Klatkę robisz 2x w tyg tak samo? Bo ja robię w poniedziałki 3 rodzaje pompek na kamizelce 30kg i zwykłe dipy bez obciążenia + diamentowe pompki, a w czwartek na kółkach gimnastycznych 3 ćwiczenia na klatkę + pompki diamentowe.


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#789
DamianCzarny

DamianCzarny

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Znaczy niektóre cwiczenia sie powtarzaja takie jak np. hspu ale w jednym dniu sie skupiam bardziej na pompkach, a w drugim na dipach.I zazwyczaj co trening zmieniam kolejnosc cwiczen w kolejce:).Niestety nie posiadam kamizelki,ale nie ukrywam ze przydalaby sie.Tym bardziej ze idzie zima i zostana mi same pompki jezeli chodzi o klate :/


  • 0

#790
KamilKonskie

KamilKonskie

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Aaa to jak wszyscy dodają to i ja :)
No to tak, zdj nr 1 jakoś jak zacząłem ćwiczyć od razu. Zdj nr 2 , 3 i to po prawo ostatnie to jakieś 2 tygodnie temu. A to po lewo w ostatnim to zanim zacząłem trenować. Kalistenike trenuję od trochę ponad 2 miesięcy. Ćwiczę według planu ze "Skazanego na trening" także wszystkie ćwiczenia robiłem od tych najłatwiejszych kroków, ponieważ doskwierał mi ból stawów chciałem się rozruszać i podoba mi się ogólnie ten plan :). Jeżeli chodzi o żywienie to po prostu nie jadam praktycznie wcale fast foodów(tylko  w jakiś sytuacjach bez wyjścia, więc moze ze dwa razy). Poza tym kaszka manna, owsianka, jajeczniczka, ryż itp ;). Mam 16 lat, więc diety jakoś trzymać nie mogę, bo wiadomo nie mam własnych dochodów. Waga 71 kg wzrost 181 cm. 3 treningi w tygodniu wg Paula Wade'a , 2 treningi boksu, ale czasami tam troche brzuchów pompeczki podciągnięcia dodatkowo jak mam czas ;).
 

Załączone pliki


  • 1

#791
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Git, po 1 roku - 1,5 roku będzie kosa już ;]


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#792
grzechu11

grzechu11

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 87 postów

Prawie rok roznicy, caly czas kalistenika.

Załączone pliki

  • Załączony plik  plecy.jpg   61,48 KB   260 Ilość pobrań
  • Załączony plik  plecy2.jpg   43,21 KB   302 Ilość pobrań
  • Załączony plik  plecy.jpg   45,81 KB   260 Ilość pobrań

  • 3

#793
kaczuś

kaczuś

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

Witajcie:)
Jestem Damian,w styczniu skończę 18 lat.Około 2 lata temu postanowiłem, że zacznę ćwiczyć.Zacząłem więc chodzić na siłownie w szkole (wiadomo jak to wyglądało-gimbus bez wiekszego pojecia o cwiczeniach).Po niecałym roku przestałem cwiczyc w ogole (ewentualnie kilka razy poszedlem na silownie z kolegami,i czasami sie podciagalem albo robilem inne cwiczenia,lecz nie mozna tego nazwac porządnym planem treningowym).Brak czasu, checi itd.Ale teraz od niedawna powiedziałem sobie dośc. Zaczynam znowu cwiczyc.I jakieś niecałe 3 miesiące temu zacząłem pełną parą przygode z kalisteniką.Chce podzielic sie z Wami swoim progressem (choc niewielkim ze wzgledu na zbyt krotki staż w kalistenice :) ) i wrzucic kiedyś po jakimś czasie kolejne zdjecia do porownania dzisiejszej formy. :)
(Zdjecia PRZED maja chyba jakies 6 miesiecy albo i wiecej ale tak jak mowilem-nie mialem zbytnio wiekszych stycznosci z treningiem ,wiec mysle, ze te zdjecia beda dobre,niestety aktualniejszych nie posiadam:/ )

 

 

Przed:

 

http://www.iv.pl/ima...65843793632.jpg

 

http://www.iv.pl/ima...23683975174.jpg

 

Aktualnie:

 

http://www.iv.pl/ima...24072184938.jpg

 

http://www.iv.pl/ima...86238582277.jpg

superancko!


  • 0

#794
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów
Trochę urosłem.

Załączone pliki


  • 1

#795
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

EJVwVmH.jpg

 

RJBjMb0.jpg


  • 5

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#796
KamilKonskie

KamilKonskie

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Nono plecy poszły do przodu.


  • 0

#797
blazej1504

blazej1504

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

To ja po paru latach ćwiczeń głownie na siłowni :) 

Załączone pliki


  • 0

#798
Wapstarzz

Wapstarzz

    Keep going !

  • Moderator
  • 196 postów
  • LokalizacjaBiałystok

No ładnie. Dobry brzuch. Pracuj siłowo a efekty będą lepsze


  • 0

#799
blazej1504

blazej1504

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Dzięki :) Siła to moje drugie imię :) ale trudno mi teraz przełamać pewną stagnację :) od dłuższego czasu nic się nie zmienia :)


  • 0

#800
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Fajna sylwetka, jeszcze potrenuj trochę pod siłę i będziesz niszczył ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych