Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Paul Wade - Skazany na Trening(Convict conditioning)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#81
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, zrobił się naprawdę niezły off top. Wyhamujcie, bo będę musiał przenieść wątek;)
  • 0

#82
Tasior

Tasior

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Troszkę musiałam poszukać, bo gdzie nie zajrzałam, to pozycja była niedostępna, ale udało mi się zamówić :) Gdyby ktoś chciał: http://www.eksiegarn...karta,id,261994
  • 0

#83
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Bez problemu do dostania praktycznie w każdym Empiku.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#84
Tasior

Tasior

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Patrzyłam i nie było :(
  • 0

#85
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Patrzyłam i nie było :(

a nie można by było spytać kiedy będą albo w razie czego zamówić jak nie będzie ?
a w ilu empikch byłaś ?? :D
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#86
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
@Tasior
W tym linku http://aros.pl/?sztu...ing&dodaj=15979 możesz kupić tą książkę w dosyć niskiej cenie. Swoja drogą ta 'hurtownia-księgarnia' ma bardzo promocyjne ceny np w empiku za metro 2033 zapłaciłem 40zl, a tutaj jest za 29zl, około 10 zł różnicy na każdej książce.
Swoją drogą zamawiam od razu 2(Wade'a i metro 2034 :P), bo zapłace tylko raz za wysyłke.
Edytacja: 5zł jakaś poczta, a DHL 10zl. Przed chwilą zamówiłem i przewidywany czas realizacji to 6.11 tak więc 2 dni robocze DHLem:)
  • 0

#87
gwynbleidd

gwynbleidd

    Sky is the limit

  • Użytkownik
  • 245 postów
  • LokalizacjaPoznań
Przed chwilą zamówiłem z allegro. Czas na usystematyzowanie i uzupełnienie treningu.
Już nie mogę się doczekać...:-)
  • 0

#88
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Patrzyłam i nie było :(


W każdym empiku powinna być ksiązka Wade'a. W dziale "poradniki" a jak nie ma to trzeba pytać :)

  • 0

#89
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Troszkę musiałam poszukać, bo gdzie nie zajrzałam, to pozycja była niedostępna, ale udało mi się zamówić :) Gdyby ktoś chciał: http://www.eksiegarn...karta,id,261994


Czy to nie jest link reklamujący. Coś jest nie tak z tym Tasiorem. Nie piszę już z nami. Ja nie kupię w tej księgarni. Lepiej zamówić w miejscowej księgarni i nie płacić za przesyłkę. Prawda no chyba, że ktoś nie ma w pobliżu jej. Wtedy tylko wysyłka
  • 0

#90
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa


Patrzyłam i nie było :(


W każdym empiku powinna być ksiązka Wade'a. W dziale "poradniki" a jak nie ma to trzeba pytać :)


Jak nie ma to trzeba zamówić na stronie i odebrać w wybranym salonie empiku. I będzie wtedy nawet parę groszy taniej...
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#91
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Maile do P.Wade wraz z odpowiedziami:

Paul Wade Replied to my Email: About the OAHSPU and Prison Pushup
Paul Wade Replied to my Email #2: Busting Myths and backstory on Paul's Old Mentor
Paul Wade Replied to my Email #3: Nitpicking Details about the Master Steps
Email from Paul Wade: About his PR and OAHSPU stuff
Email from Paul Wade: Minor Details for Step 7 Pushups and OAHSPU
Paul Wade Email: On Leg Raise Misconceptions and Structural Balance
One Arm Pullup a Mass Builder? Paul Wade's take along with Extras
Email from Paul Wade: About his PR and OAHSPU stuff

Edit: Lekko zmodyfikowałem formę + dodałem nowych 5 linków
Edit: 2013-01-08 Dodałem link do wątku: Email from Paul Wade: About his PR and OAHSPU stuff

  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#92
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Dobra wstawka, dzięki! :P
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#93
smalek88

smalek88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
Hmm mam pytanie odnośnie tej książki kupiłem ją nie dawno i lektura ciekawa. Tylko zawsze tam piszą ,że ci dawni starzy Kalistenikę używali nienawidzili hantli i innych przyrządów , a także może nie w których latach ich nie było to ćwiczyli tylko swoim ciałem a na filmiku nie którzy używają kalistenikę nowoczesną bo jest trochę talerzy kamizelki obciążające (czy to troche nie łamanie zasad kalisteniki) zamiast ciałem ćwiczyć?
  • 0

#94
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Smalek, jedni używają złomu inni nie. Zasada jest taka, by zanim zacznie korzystać z zewnętrznego obciążenia opanować dobrze podstawy. Twoje mięśnie i stawy muszą być przygotowane do takich obciążeń. I w żadnym wypadku nie może być mowy o dodawania obciążenia kosztem techniki.
  • 0

#95
smalek88

smalek88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
zahir11 dzięki za wyjaśnienie..

A pytanie wykonując ćwiczeni Skazanego. to Dieta nie zawsze musi być? bo jeżeli chodzi o mnie masę mam, chce wyrzeźbić ciało a dieta mam kiepsko bo pracuej wiec np 2-3h jedząc male posilki nie daje rady..

Mam książkę i plan treningu Skazanego to kroki? np 3 serie po 50 jak zrobię przechodze na krok 2? dobrze robię
  • 0

#96
hotdog

hotdog

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 451 postów
Smalek robisz tak jak napisałeś, jak osiągniesz próg przejścia w 1 kroku to idziesz do drugiego ale polecam robić spokojnie i bez pośpiechu, technicznie.

Dieta to nie koniecznie musi być bardzo regularne spożywanie posiłków. Skoro tego nie możesz to przynajmniej zwracaj uwagę na co jesz, jak najmniej cukrów prostych, chipsów, napojów gazowanych, pustych kalorii, przesadnie tłustych potraw, włącz warzywa i owoce w diete, bo posiłkiem może być chociażby jabłko albo banan.
  • 0

#97
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

zahir11 dzięki za wyjaśnienie..

A pytanie wykonując ćwiczeni Skazanego. to Dieta nie zawsze musi być? bo jeżeli chodzi o mnie masę mam, chce wyrzeźbić ciało a dieta mam kiepsko bo pracuej wiec np 2-3h jedząc male posilki nie daje rady..

Mam książkę i plan treningu Skazanego to kroki? np 3 serie po 50 jak zrobię przechodze na krok 2? dobrze robię


Skoro masz książkę to ją przeczytaj dokładnie i ona odpowie Ci na wszystkie pytania. I ok skoro masz jak to nazwałeś masę a chcesz sie wyrzeźbić to bez diety nie da rady bo konieczna jest redukcja...
  • 0

#98
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
wszystko się opiera na dobrym odżywianiu. bez sensem jest branie się za trening, gdy na talerzu sam syf :)
  • 0

#99
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Myślę, że warto już zainteresować się odżywianiem. Nawet jak zaczynasz trening. Na odpowiednie odżywianie także potrzeba dostosować organizm.
  • 0

#100
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Mam książkę i plan treningu Skazanego to kroki? np 3 serie po 50 jak zrobię przechodze na krok 2? dobrze robię

tylko smaczek tkwi w tym, żeby najlepiej na pełnym luzi przejść i być świerzym i gotowym na następny poziom, bez męczenia się na poprzednim poziomie xD


wszystko się opiera na dobrym odżywianiu. bez sensem jest branie się za trening, gdy na talerzu sam syf :)

lecz lepiej jest robić coś dla zdrowia niż nic nie robić, tutaj akurat ćwiczyć/trenować, więc jest sens branie się za trening, gdy na talerzu sam syf - jak piszesz xD
niektórzy mają może problem z gotówką/z finansami a trenować można wszędzie i za free, to przecie kalistenika :cool:
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych