Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Road to V-sit, planche, handstand itp :V Czyli 13 latek robi streetworkout :D start 04.05.2017r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#41
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Jak byś chciał to na pewno byś coś wymyślił.


  • 0

#42
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

A no tak średnio mi się chce tym chwalić


  • 0

#43
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Mlody obczai to:

https://m.facebook.c...618725785118741

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#44
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Jak wchodzę, to jest napisane " wątek jest pusty" poweidz co napisać na "Szukaj na facebooku " to znajdę 


  • 0

#45
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Poprawiłem link.
Sprawdz teraz czy dziala.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#46
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Tylko nie rob pompek jak oni, bo zle to robia.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#47
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

To nie robi na mnie wrażenia. łatwo jest przy wadze 20 kg zrobić pompkę z klaśnięciem, albo się podciągać. Sam w wieku 6 lat umiałem 10 "pompek" Takie coś na mnie robi o wiele większe wrażenie 


  • 0

#48
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

To nie robi na mnie wrażenia. łatwo jest przy wadze 20 kg zrobić pompkę z klaśnięciem, albo się podciągać. Sam w wieku 6 lat umiałem 10 "pompek" Takie coś na mnie robi o wiele większe wrażenie

W 3'12 źle robi te ćwiczenie, zeby ćwiczył nad plecami i nogami i ogólna stabilizacja calego korpusu, to by nie mial problemu z odłożeniem tej sztangi i by go to nie bujalo.

I takie pucowanie plażowych mięśnii dla publiki jest jakas paranoja, napinać jak najmocniej aby bylo jak najwiecej widać.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#49
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Taaaa taki typowy plażowicz, a ćwiczy jak baba na malutkich ciężarach, żeby bicek lepiej podpompować. Ten wyciąg go w górę wyrywa.. tyle ma siły 😂😂😂 Jak to robi na tobie wrażenie to gratuluje 🙈🖒 Pokaż lepiej te swoje podciąganie i pompki bo jestem coraz bardziej ciekaw..
  • 0

#50
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Widać było. Ja na siłce u kuzyna zawsze mocowałem łokcie i nigdy ich nie odrywałem. Jedynie biceps pracował


  • 0

#51
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Pompki i przysiady jutro wstawie. Na mnie robi wrażenie jego sylwetka.


  • 0

#52
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Ale ten na mnie zrobil ogromne wrazenie 


  • 0

#53
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Widać było. Ja na siłce u kuzyna zawsze mocowałem łokcie i nigdy ich nie odrywałem. Jedynie biceps pracował

Biceps aby pracował i bylo mniej kontuzjogenne to w górnej części ruchu podciagasz go aby ramie bylo równolegle do podlogi.
Ta technika ma zwiazek barkiem, biceps jest jakosc powiązany z ta częścią ciala.
Nie wielu tak robi. Ciezko to napisac aby zrozumiec i nie szkodzić sobie.

Lepiej wyrobisz biceps jak będziesz ćwiczył kompleksowo i nie skupiał sie na jednym miesniu.

To tak samo jakbys skupiał sie na duzym palcu lewej nogi.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#54
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Ale ten na mnie zrobil ogromne wrazenie

W końcówce po co mu kolaniki na kolana przy przysiadach oraz pas przy martwym ciągu.?
Aby wiecej podniesc? Na sali i do filmu fajnie wygląda.
A jak przyjdzie co do czego w zyciu i nie będzie wstanie dźwignąć bez tych gadżetów, co bedzie wielki wstyd.
Na sali taki silny, a po za sala slaby.

I sila silowniana sie nie rowna sile funkcjonalnej.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#55
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Ja zawsze jak najmnocniej dociskam, żeby jak najmocniej było widać biceps. 



No 300 kg na mc to nie jest tak łatwo unieść. I tak musi być silny, jak te 300 kg uniósł.

 

17.06.2017r.


Witam. Dziś postanowiłem jeść jak najmniej węgli jak to możliwe. Wyszło w sumie 120g ok. Jutro postaram się zjeść 70g i do 17 sierpnia raczej tak pozostanie. Z tym, że od 14 do 17 sierpnia planuje byc w stanie ketozy. Treningu nie było, trochę aerobów 45 min grania w nogę. 


Jedzenie : 


Śnaidanie - 3 jajka smażone, cebula, pomidor, kiełbasa bez chleba. 200 g truskawek, jogurt naturalny 5 łych

Obiad - 300 g młodych ziemniaków, 200 g nóżki z kurczaka, 50 g cebuli smażonej w ziemniakach

Posiłek poobiadowy - Jogurt naturalny 4 łychy, 200 g truskawek 

Kolacja - Kaszanka, ketchup


  • 0

#56
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
A w zyciu na codzien na ulicy co wazy 300kg? Furgonetka z mala świnka domowa w środku?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#57
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Powaznie na ketoze przechodzisz?
A wiesz co to ketoza i o co tam chodzi.?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#58
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Aż się zdziwiłem tym 300 kg i obejrzałem filmik. Zakładając, że te duże talerze to 45 funtów to ta sztanga ważyła jakieś 245 kg, do 300 kg jeszcze daaleka droga :D

Hannibal, zauważ że kolega ma zamiar być 4 dni na ketozie  :lol:  W jakim celu to ja ni mom pojęcia xD


  • 0

#59
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Z tym, że od 14 do 17 sierpnia planuje byc w stanie ketozy.

--------------------

Ja się wypisuje z obserwowania tego dziennika bo ten dzieciak sobie zrobi prędzej czy później krzywdę, a nie chcę być tego świadkiem. Od siebie dodam tyle, że Ty masz młody 13!!! lat więc graj dużo w piłkę, biegaj po podwórku, rób funkcjonalne ćwiczenia wielostawowe i jedz zdrowe produkty spożywcze, a liczenie kalorii, ketozy i uginanie bicepsa zostaw dzieciaku starym pakierom albo przynajmniej na czas kiedy już skończysz rosnąć i dojrzewać. Zobaczysz.. zrobisz sobie krzywdę jak będziesz latał po forach i napalał się głupimi filmikami z youtube. Narazie i powodzenia.
  • 0

#60
Soquł

Soquł

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Ketoze chciałem tylko przetestować jak mój organizm na to zareaguje. Ale i tak znając życie po 1 dniu bez ziemniorów/ryżu powiem " A JE*AĆ TO" i znowu będę jadł po 100g węglowodanów







poczytałem trochę o ketozie w moim wieku i wiecie co ? Wywalam ten pomysł z głowy, bo się aż przestraszyłem czytając historie ludzi, którzy w moim wieku próbowali ketoze no i po 3 dniach nie wyszło im to na dobre. min. Drgawki, napady strachu,poczucie bólu i słabe samopoczucie. 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych