Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pokonać słabe punkty, czyli dziennik sogeftw. (10x5)

drabiny 10x5

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Pokaźna liczba dipów, generalnie fajnie że zamieściłeś tego typu podsumowanie. Faktycznie podczas testowania danego schematu istotny jest etap samych treningów a nie tylko efekt końcowy, toteż dobrze że patrzysz na to również z tej strony. Zamieszczaj dalej wpisy do dziennika gdy już zaczniesz trenować innym układem. 

Gratuluję progresu ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#42
sogeftw

sogeftw

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

16-05-2016 poniedziałek

PULL:

podciąganie taktyczne 7x5 1x4

 

PUSH:

pike push ups 8x5

 

LEG:

sprint 8x~40m

 

GRIP:

zwis pasywny prawa ręka 30s,29s,21s

zwis pasywny lewa ręka 30s,30s,29s


  • 0

#43
sogeftw

sogeftw

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

18-05-2016 środa (dzień lżejszy)

Dzisiaj z racji tego, że nie chciałem robić sam treningu, a koledzy, z którymi trenuję nie mogli się zjawić, postanowiłem potowarzyszyć innym kolegom na siłowni.

Trening:

przysiad tylni (tyłek do ziemi) 6x5+40kg (troche słaby wynik w tym ciężarze, ale robiłem pierwszy raz tak naprawdę)

podciąganie w hollow 5x5, 1x4

pompki na poręczach 5(+2,5kg),5(+5kg,3(+10kg), 3x5(+7,5kg)

 

Pytanie do bardziej doświadczonych:

Czy coś zrobiłem źle, skoro bardziej czułem prostowniki i dwugłowe przy przysiadach?

 

//Ps. zastanawiam się nad wykupieniem karnetu na miesiąc, mógłbym wtedy trenować również boks na siłowni, więc mój plan uległby zmianie, nastawiałbym się wtedy na wyciskanie odważników jednorącz, martwe ciągi, przysiady z obciążeniem, podciąganie w hollow itd, ogólnie na trening hybrydowy. 

 

// Kolejny aspekt to to, że przybyło mi ponad 7kg, ważę aktualnie 65kg. W tym trochę mnie podlało (ale nie mam jakiegoś basiora!) przybyło kilka kg mięśni i wody. Wszystko jest do zredukowania.

 


  • 0

#44
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

18-05-2016 środa (dzień lżejszy)
Dzisiaj z racji tego, że nie chciałem robić sam treningu, a koledzy, z którymi trenuję nie mogli się zjawić, postanowiłem potowarzyszyć innym kolegom na siłowni.
Trening:
przysiad tylni (tyłek do ziemi) 6x5+40kg (troche słaby wynik w tym ciężarze, ale robiłem pierwszy raz tak naprawdę)
podciąganie w hollow 5x5, 1x4
pompki na poręczach 5(+2,5kg),5(+5kg,3(+10kg), 3x5(+7,5kg)

Pytanie do bardziej doświadczonych:
Czy coś zrobiłem źle, skoro bardziej czułem prostowniki i dwugłowe przy przysiadach?

//Ps. zastanawiam się nad wykupieniem karnetu na miesiąc, mógłbym wtedy trenować również boks na siłowni, więc mój plan uległby zmianie, nastawiałbym się wtedy na wyciskanie odważników jednorącz, martwe ciągi, przysiady z obciążeniem, podciąganie w hollow itd, ogólnie na trening hybrydowy.

// Kolejny aspekt to to, że przybyło mi ponad 7kg, ważę aktualnie 65kg. W tym trochę mnie podlało (ale nie mam jakiegoś basiora!) przybyło kilka kg mięśni i wody. Wszystko jest do zredukowania.


Możliwe że przy przysiadach mocno się pochylasz i dlatego mocniejsze zaangażowanie prostowników i dwugłowych.
Zobacz sobie jeszcze przysiady low bar i high bar to zrozumiesz o co chodzi.
  • 1

#45
sogeftw

sogeftw

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

20-05-2016 piątek,

podciąganie w hollow - 8x5

pike push ups - 5x5*

sprinty - jedno podejście

 

*Podczas robienia pike push ups, wychyliłem głowę w stronę swoich ud, przeciążyłem przez to obszar przy czwrobocznym pleców, nie robiłem dalej serii. Sprint sprawdziłem, ale ból jeszcze bardziej się nasilał. Postanowiłem przerwać trening.

 

W poniedziałek wyjeżdzam, wracam dopiero w środę, więc nie będę miał jak robić treningów według planu, przewiduję w te trzy dni porobić jakieś spontaniczne "zabawy ruchem", gdyż jest to wycieczka szkolna.


  • 0

#46
sogeftw

sogeftw

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

23/25-05-2016 ,

w poniedziałek zrobiłem podciąganie taktyczne 9x5, podciągałem się na wejściu do boiska do gry w kosza, porobiłem w pon i wtorek kilka serii pompek jednoręcznych (jako smarowanie gwintów), dodatkowo mnóstwo chodzenia po górach, grania w gry, skakania na trampolinie :D, czuję się troche zmęczony po wycieczce, w piątek trenuję już według planu.


  • 0

#47
sogeftw

sogeftw

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

27-05-2016 piątek,

Dzisiaj nieco lżej z paru powodów.

 

podciaganie taktyczne 5x5

pike push ups 5x5

pod wieczór czeka mnie 10km spacer.


  • 0

#48
sogeftw

sogeftw

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

Garść informacji.

W ostatnim czasie ćwiczyłem dosyć nieregularnie, jeden, góra dwa treningi tygodniowo. Bardzo mało spałem i miałem mnóstwo roboty w szkole. Aktualny plan wyrzucam - odstawiam go na okres, gdy będę miał trochę więcej czasu. W tym tygodniu postaram się zrobić jeszcze treningi tym schematem. Za około 1,5 tygodnia wyjeżdzam do pracy za granicę. Nie będę miał dostępu do drążka. Plan, który chcę wtedy przeprowadzić zamieszczę niedługo w dziale Plany treningowe.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drabiny, 10x5

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych