Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Co pić?

woda dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
WaRninnG

WaRninnG

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Wiem za najlepiej byłoby pic wodę i ja ją pije.Bardzo lobie wodę ale nie wiem jak wy ale ja mam coś takiego ze jak pije tylko wodę to paradoksalnie jest ona dla mnie "sucha" wtedy potrzebuje czegoś w stylu słodki napój ale wiem ze to gówno. Jakiś czas np w szkole ratowałem się syropami do rozcieńczania z woda ale w sumie to podobne gówno. I tu mam problem herbata nie słodzona tez jest dla mnie sucha dlatego słodzę miodem jedna łyżeczkę na półlitrowy kubek i jest ok tylko ze nie zawsze mogę lub chce mi się robić herbatę.

Ogólnie z wyrzuceniem słodyczy z diety nie było problemu ale ja chyba po prostu potrzebuje płynnych cukrów żeby się orzeźwić. Ma ktoś jakieś pomysły co pic?


  • 0

#2
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Woda, cytryna, miód, szczypta soli ( himalajska ponoć najlepsza ) i masz super napój i jednocześnie dobry izotonik.


  • 1

#3
WaRninnG

WaRninnG

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

w sumie dobra sprawa dzieki za szybka odpowiedz a czy ciebie tez dopada to uczucie "suchosci" o ktorym pisałem czy tylko ja jestem jakis inny :P?


  • 0

#4
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Jedynie jak piję ciepłą/letnią wodę. Piję zimną kranówkę u siebie - ponoć zdatna do picia ;)


  • 0

#5
WaRninnG

WaRninnG

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

U mnie kranówki lepiej nie pic smakuje ohydnie i pare razy źle sie czułem po niej wiec pije mineralke


  • 0

#6
NHB

NHB

    Advanced Member

  • Oczekujący
  • 68 postów

Jak czasem wypijesz puszkę pepsi to nic ci się nie stanie wręcz przeciwnie poprawi ci to nastrój. Wyniki siłowe od tego nie spadną.


  • 1

#7
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

kupujesz reczna wyciskarke do cytrusow za 5 zł, potem bierzesz np 1 pomarancz + 1 grejfrut, wyciskacz i do tego ze masz mega dobry oraz zdrowy soczek to jeszcze trenujesz przedramiona przy okazji ;)


  • 2

#8
jjjackobbb

jjjackobbb

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Hahaha ja kiedyś zanim zacząłem ćwiczyć byłem uzależniony od coli i piłem puszkę dziennie. Teraz na diecie gdy pije tylko wodę i świeżo wyciskane soki, problemem jest dla mnie wypicie POŁOWY puszki coli :D 

 

A co do tematu, polecam tak jak kolega powyżej robić/wyciskać soki. Można robić na wyciskarce, można robić w sokowirówce, ja akurat robie w thermomixie, wrzucam cytryne, jabłka, grejpfruta i np imbir, mięta, miód, troche wody, i z lodem smakuje zajebiście a jest odskocznia od wody czy zielonej herbaty. 


  • 0

#9
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

kupujesz reczna wyciskarke do cytrusow za 5 zł, potem bierzesz np 1 pomarancz + 1 grejfrut, wyciskacz i do tego ze masz mega dobry oraz zdrowy soczek to jeszcze trenujesz przedramiona przy okazji ;)

Tak jakby wyciskany sok owocowy był zdrowy :D


  • 0

#10
Wesli

Wesli

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 postów

możesz także rozcieńczyć sok pomarańczowy (najlepiej 100% owoców ;)) z wodą 1:1 ​


  • 0

#11
lkowal90

lkowal90

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 97 postów

Oczywiście że soki warzywne oraz owocowe. Najlepiej te wyciskane za pomocą wyciskarek jedno lub dwu ślimakowych. Sokowirówki utleniają sok a więc gubimy enzymy zawarte w tych sokach więc się nie nadają za bardzo. Oczywiście jak kogoś nie stać na wyciskarkę to dobry będzie też sok z sokowirówki dużo lepszy niż napoje ze sklepu...Polecam jednak wyciskarkę i do tego jeszcze ekologiczne warzywa i owoce najlepiej jeśli mamy swoje prostu z pola lub ogródka wtedy wiemy że nie są to warzywa i owoce pryskane. Soki posiadają bardzo dużą dawkę witamin, oczyszczają organizm, chronią przed rakiem dodają siły itd. A najzdrowszy sok to podobno z trawy pszenicznej i jęczmiennej :)


  • 0

#12
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów
Fruktoza niszczy gen, soki owocowe w wiekszych ilosciach nie sa zalecane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#13
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Bo są niezdrowe przez brak hamulców dla wyciśniętej fruktozy. Zdecydowanie zdrowiej i lepiej zjeść sobie owoc :)


  • 0

#14
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Pij wodę z cytryną i słodkim dodatkiem np. stewi lub ksylitolu.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: woda, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych