Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

trening zwisów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61
Dewy

Dewy

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 109 postów

Kilka dni temu zakończyłem troszkę więcej niż cały miesiąc zwisów. W niektóre nie miałem po prostu możliwości, żeby te 7min wisieć, dlatego troszkę przedłużył mnie się ten challange.

W sumie to chciałem zachęcić ludzi do spróbowania, bo po zwisach czuję na prawdę duży przyrost siły. Jest to widoczne w każdym ćwiczeniu, a głównie w podciąganiu. Bardzo dużą różnicę zauważyłem w ścisku dłoni, a plecy? W plecach na prawdę czuję taką "świeżość", a jako taki zbędny dodatek to uwidocznienie się żył :) 

 


  • 2

#62
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Zaciekawiłeś mnie. Napisz coś więcej o tym :)
  • 0

#63
Jokasx

Jokasx

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
 

 

Kilka dni temu zakończyłem troszkę więcej niż cały miesiąc zwisów. W niektóre nie miałem po prostu możliwości, żeby te 7min wisieć, dlatego troszkę przedłużył mnie się ten challange.

W sumie to chciałem zachęcić ludzi do spróbowania, bo po zwisach czuję na prawdę duży przyrost siły. Jest to widoczne w każdym ćwiczeniu, a głównie w podciąganiu. Bardzo dużą różnicę zauważyłem w ścisku dłoni, a plecy? W plecach na prawdę czuję taką "świeżość", a jako taki zbędny dodatek to uwidocznienie się żył :) 

 

Robiłeś pasywne i aktywne? Czy tylko jeden z nich?


Użytkownik Jokasx edytował ten post 18 października 2015 - 09:39

  • 0

#64
Dewy

Dewy

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 109 postów

W sumie to nie mam pojęcia co mógłbym jeszcze opisać. Spróbuj, a sam się przekonasz, ale na prawdę warto :) a jeśli nie masz np.chęci, możliwości to rób to jak masz po prostu

możliwość nie zważając na te 7 minut dziennie.

 

Oczywiście, że wykonywałem zwis aktywny i pasywny :) zwis aktywny wzmocni mięśnie rąk na całej długości, natomiast zwis pasywny wzmocni wszelakie tkanki.
 


  • 0

#65
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

W sumie to nie mam pojęcia co mógłbym jeszcze opisać. Spróbuj, a sam się przekonasz, ale na prawdę warto :) a jeśli nie masz np.chęci, możliwości to rób to jak masz po prostu
możliwość nie zważając na te 7 minut dziennie.

Oczywiście, że wykonywałem zwis aktywny i pasywny :) zwis aktywny wzmocni mięśnie rąk na całej długości, natomiast zwis pasywny wzmocni wszelakie tkanki.


W sensie napisz jak się to robi o co chodzi itd. Nie mam pojęcia po prostu co to jest za trening :) jak dla laika :)
  • 0

#66
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Wszystko jest opisane w II części Skazanego. :) Naprawdę warto zaopatrzyć się w tę pozycję jeśli posiada się już 1 część. 


  • 0

#67
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

W sumie to nie mam pojęcia co mógłbym jeszcze opisać. Spróbuj, a sam się przekonasz, ale na prawdę warto :) a jeśli nie masz np.chęci, możliwości to rób to jak masz po prostu

możliwość nie zważając na te 7 minut dziennie.


Oczywiście, że wykonywałem zwis aktywny i pasywny :) zwis aktywny wzmocni mięśnie rąk na całej długości, natomiast zwis pasywny wzmocni wszelakie tkanki.



W sensie napisz jak się to robi o co chodzi itd. Nie mam pojęcia po prostu co to jest za trening :) jak dla laika :)


Albo przejrzyj kanal na yt IdoPortala'a.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych