Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czy zacząć brać białko?

Białko Czy warto

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fala967

Fala967

    Majkel

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaNowe Miasto koło Płońska

Cześć wszystkim.

Mam 17 lat 185cm wzrostu i waże 66-67kg.

Robię trening skazanego 4 miesiące + dodatkowe ćwiczenia takie od siebie zeby polepszyć efekty.

I teraz przede mną ważny wybór czy zacząć brać białko?(zależy mi bardziej  na rzeźbie niż na jakiejś kosmicznej sile;D

Dodam że ćwicze 6 dni w tygodniu.

Proszę was wszystkich o pomoc!

Z góry dziękuje;D


  • 0

#2
dziwnyadam

dziwnyadam

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Po co brać biało w formie serwatki, skoro możesz więcej zjeść. Jeśli uważasz ze brakuje ci białka zjesz chudego twarogu i to moim zdaniem wystarczy. Ale przede wszytskim zadbaj o diete bo bez tego branie białka nie ma sensu skoro i tak bedziesz miał wielkie braki w jedzeniu
  • 1

„Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły które mogło osiągnąć jego ciało” -Sokrates

 

robię to co robie jest mi z tym dobrze

śmieje się z siłowni xD


#3
Mantirius

Mantirius

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Nikt nie zadecyduje za Ciebie, ale ja zgadzam się z Adamem. Jeżeli chcesz coś zmienić, to nie zastępuj braków w diecie drogami na skróty. Zamiast pakować w siebie paszę, lepiej zjeść coś pożywnego, np. wyżej wspomniany twaróg.


  • 1

#4
Fala967

Fala967

    Majkel

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaNowe Miasto koło Płońska

Dzięki chłopaki;D

Narazie odpuszcze dopóki nie dojde do momentu gdy faktycznie nie bede juz w stanie zjeźć tyle zeby dostarczyć organizmowi odpowiednią porcje białka.;D


  • 0

#5
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

jeżeli będziesz stosował dobrą dietę dobraną indywidualnie dla siebie to nigdy nie dojdziesz do punktu że nie będziesz mógł jeść a białka będzie za mało.

Mój brat stosował białko...wcinał je tonami według zaleceń na etykiecie... pierwsze dodatkowe kilogramy po ok 5 miesiącach a pierwsze zrzucenie tych samych kilogramów po miesiącu nie stosowania białka...więc w zasadzie wydał w ciul kasy na nic :D:D:D


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#6
MoZzi

MoZzi

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 207 postów

Białko to tylko uzupełnienie diety nic więcej, Jeśli ma się lipną diete to nie zjedzie się zbędnych kg bądź nie przybieże na masie;p

Dużo osób chce przybrać na masie nie znając swoje zapotrzebowanie bo co z tego jeśli ktoś bieże białko skoro nie jest na bilansie dodatnim ;>

W tym sporcie najważniejsza jest dieta!! Co z tego że zrobisz ciężki trening jeśli będąc na masówce jesz za mało albo na redukcji za dużo itp

Jeśli bierzesz to na poważnie to polecam białko nawet początkującemu ale jak chcesz tylko być sezonowcem to nie warto wydawać kasy w błoto.

Ja czasami będąc na redukcji nie jestem w stanie zjeść tego wszystkiego i dzięki bogu za takie coś jak białko bądź carbo ;)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Białko, Czy warto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych