Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Anita Bean "Żywienie w Sporcie"

żywienie sport odżywnie dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
BialyMadball

BialyMadball

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 122 postów

352x500.jpg

 

Pożyczyłem tą książkę od kumpla dwa dni temu i dzisiaj zdążyłem przeczytać pierwszy rozdział i powiem szczerze, że jestem zadowolony z tego jak autor podchodzi do tego zagadnienia. Myślę, że w ciągu 3-4 dni "zjem" ją z zrozumieniem i będę do niej wracał korzystając z wskazówek. Pierwszy rozdział, który zdążyłem przeczytać jest naszpikowany naukowymi pojęciami, które rozjaśniły mi co nieco kilka kwestii. Resztę szybko przekartkowałem i widać, że nie jest to żadne lanie wody. 

 

Jest o tyle dobra, że jest w niej opisana zależność między odżywianiem na różnymi sportami oraz intensywnością wysiłku fizycznego. 
 

Sama książka zbiera dobre recenzję i sam dziwie, że nikt nie wspomniał o niej na tym forum, a ja sam natrafiłem na nią przypadkiem.

Uprzedzając wasze pytania...
TAK... można ją znaleźć na chomiku lub innych stronach.


  • 0

" My name's Travis Pastrana and I calculate risk for a living ”


#2
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Pisałem gdzieś o niej i o Celejowej... :)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#3
Kello

Kello

    Member

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Kontynuacja, i jak twoja opinia? Wartę przeczytania ? Chciałbym to wiedzieć o tyle, że jestem dalej w wieku dojrzewania i nie chcę stosować specjalistycznych diet itp. ale na pewno są wskazówki/porady itp. itd. , które mógłbym włączyć do mojego sposobu odżywiania.


  • 0

#4
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Ode mnie??

Jedz zdrowo i z umiarem.

Staraj się nie wpieprzać śmieci! Czasem można sobie pozwolić :)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#5
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Kontynuacja, i jak twoja opinia? Wartę przeczytania ? Chciałbym to wiedzieć o tyle, że jestem dalej w wieku dojrzewania i nie chcę stosować specjalistycznych diet itp. ale na pewno są wskazówki/porady itp. itd. , które mógłbym włączyć do mojego sposobu odżywiania.

Moim zdaniem nie warto. Ksiazka roi sie od powszechnie powtarzanych i przestarzalych pogladow, przesadow i zwyczajnych bzdur nie majacych np zadnego uzasadnienia biochemicznego. Wyglada jak jakas sklejka durnowatych artykulow z Pani Domu, Tiny, Przyjaciolki, Onetu, Wp i tego typu kolorowych szmatlawcow poprzetykanych naukowymi objasnieniami co prostszych terminow fachowych i naukowych.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żywienie, sport, odżywnie, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych