Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nowy wizerunek - nowe możliwości!

zmiana nowość ipboard

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#41
Chillin

Chillin

    Hold Strong!

  • Użytkownik
  • 54 postów

Jak zmienić swój tytuł? Jakoś nie potrafię teraz znaleźć tej opcji. :D


  • 0
' Gadają, że mam talent - ależ istotnie, Ja, zamieniam w złoto wszystko czego się dotknę. '
 
ت

 

 


#42
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Profil > ustawienia > informacje ogólne.


  • 0

#43
-Marcin-

-Marcin-

    No brain, no gain.

  • Użytkownik
  • 66 postów

Profil > ustawienia > informacje ogólne.

Może czegoś nie zauważam ale u mnie nie ma w informacjach ogólnych tytułu do zmiany?

 

W Profile Information jest tylko

  • Płeć
  • Lokalizacja
  • Zainteresowania

     


  • 0


#44
Chillin

Chillin

    Hold Strong!

  • Użytkownik
  • 54 postów

Dokładnie jak u kolegi wyżej. Jako potwierdzenie mogę dać sshot. :)

 

http://i.imagebanana...mh/Beztytuu.png


  • 0
' Gadają, że mam talent - ależ istotnie, Ja, zamieniam w złoto wszystko czego się dotknę. '
 
ت

 

 


#45
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Możliwe że teraz zwykli użytkownicy nie mają uprawnień do zmiany tytułu, jednak nie jestem pewien i dobrze by było gdyby w tej sprawie wypowiedział się któryś z adminów :)


  • 0

#46
Lucas

Lucas

    Student

  • Użytkownik
  • 8 postów

Przypomniały mi się stare dobre czasy nadawania uprawnień w Liferay-u. Wszyscy współpracownicy z firmy byli tacy mili jak trzeba było zmienić pass :) albo zrobić dostęp do repozytoriów.

 

Nowy wygląd portalu - super.


  • 0

#47
MyKrzysiu

MyKrzysiu

    Zasłużony

  • Zasłużony
  • 59 postów

Wprowadzimy możliwość zmiany tytułu. Jak coś Wam się nie podoba, piszcie bezpośrednio na pw. 


  • 0

#48
Chillin

Chillin

    Hold Strong!

  • Użytkownik
  • 54 postów

Co do tytułów po prostu pamiętałem, że była możliwość zmiany dlatego zapytałem. A ogólnie nowy wygląd - duży plus! :)


  • 0
' Gadają, że mam talent - ależ istotnie, Ja, zamieniam w złoto wszystko czego się dotknę. '
 
ت

 

 


#49
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów

Na nowym forum po kliknięciu środkowym przyciskiem myszy na wybrany temat otwiera mi go w nowej karcie ale niestety również otwiera mi cała kategorie w aktualnej karcie, w której znajduję się wyżej wymieniony temat, wcześniej tego nie było. Reszta moim zdaniem jest w porządku :)

 

Jeśli to coś pomoże to w firefoxie problem nie występuje. Na innym kompie mam chrome i tam jest tak jak pisze Vange.


  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#50
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów

Wydaje mi się że w nowej odsłonie stronki wysypał się favicon?

 

 

<MOD>

Połączyłem tematy.

<MOD>


  • 0

#51
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów

Moim zdaniem zmiany to generalnie dobra rzecz, na forum zdecydowanie na plus oceniam Basic View postów i nieco bardziej spersonalizowany widok, reszta to kwestia przyzwyczajenia i poprawek które zostały już zgłoszone z tego co czytam i będą musiały być wdrożone aby przynajmniej nie ograniczać poprzedniej funkcjonalności. 

 

Inna kwestią natomiast jest strona główna portalu i sklep. Ujednolicenie głównej i sklepu z layoutem forum to strzał w stopę.

Strona główna to wizytówka, w sytuacji gdy potencjalny użytkownik musi "szukać artykułów" czy informacji w obecnym layoucie dłużej niż 30 sekund ( co na pewno trwa zdecydowanie dłużej ) traci zainteresowanie i zamyka stronę. Poprzednia odsłona głównej strony była moim zdaniem naprawdę dobra . Dosyć oryginalna a w dodatku zawierała słowa klucze które zdecydowanie przyciągają ludzi. Najprościej będzie sprawdzić statystyki odwiedzin i sprawdzić czy może jednak coś w tym jest? No chyba że zakładacie że obecna ilość użytkowników wystarczy i nie chcecie poszerzać już w takim tempie społeczności. 

Jeszcze odnośnie sklepu, pomijając że bynajmniej u mnie nie działa, to nowy wygląd sprawia że jest zdecydowanie mało wiarygodny pomimo że nawet poprzednia odsłona nie stawiała wysoko poprzeczki. Sklep można dopracować aby umożliwić przykładowo celową dodatkową wpłatę przy zakupach w postaci darowizny aby jednocześnie przy zakupie jednym przelewem płacić za ciuchy czy sprzęt a dodatkowym polem tekstowym określić dodatkowe parę złotych na wsparcie portalu.


  • 0

#52
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów

Powiem szczerze, że stary wygląd był dla mnie lepszy.

Ten jest wybajerzony, ma sporo funkcji itp. To może jest i na plus, chociaż ja i tak z nich nie korzystam.

Podoba mi się to, że jest bardziej dynamicznie (ajax w akcjach), ale mimo wszystko trochę to odstrasza. Wolę jednak większy tradycjonalizm.

 

Ze zmianami jest tak, że trzeba się do nich przyzwyczaić. Może te moje odczucia wynikają z tego, że najczęściej wędruję po forach starego typu, a nie takich "wybajerzonych"?


  • 0

#53
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Potwierdzam, że forum chodzi wolniej (sprawdzone w 2 lokalizacjach, na 2 kompach).


Mam wrażenie, że jest za dużo naćkane na tej stronie - oprócz forum, te panele boczne + 4 reklamy. Mam wrażenie, że u mnie nawet przewijanie nie jest do końca płynne i tak lekko skacze, a kompa mam w miarę dobrego... :)

Użytkownik Michal edytował ten post 19 kwietnia 2013 - 10:33
Są 4 reklamy, a nie 3

  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#54
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów

Jeśli chodzi o wydajność polecam YSlow, i PageSpeed dostępne do pobrania jako rozszerzenia do przeglądarek, pomogą znaleźć ewentualne problemy. Z tym że ja osobiście nie zauważyłem różnicy jeśli chodzi o płynność działania, u mnie i stary i nowy layout działał/działa równie dobrze. 


  • 0

#55
WhySoSad

WhySoSad

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski

A więc po prawie tygodniu moje zdanie brzmi:

 

Sklep - tak jak już ktoś napisał, wygląda nieprofesjonalnie niestety. Forumowicze mają zaufanie i wiedzą, że nikt ich w konia nie zrobi. Gdyby jednak ktoś dostał się do niego z "zewnątrz", to może się zrazić moim zdaniem.

​Portal - Szkoda, że nie wygląda bardziej jak ten wcześniejszy. Szczerze mówiąc to kiedy po raz pierwszy trafiłem na tę stronę, to właśnie jego wygląd, przejrzystość i intuicyjność poruszania się po nim, sprawiły, że chciało mi się to wszystko czytać (nie powiem bo byłem dość sceptycznie nastawiony na początku) ; )

Forum - dobrze by było je dopracować w taki sposób, żeby działało tak samo na każdej przeglądarce. Sporo uwag było już tutaj na ten temat. No i jeśli o mnie chodzi, to zmieniłbym skórkę na jakąś bardziej.... bojową ; p Jakkolwiek to nie brzmi. Ale to już tylko kwestia gustu, a o nim się nie dyskutuje ; )

A może da się dobrać skórkę pod siebie, tak jak ma to miejsce na gmailu chociażby?
 


  • 0

"First we form habits. Then they form us. "

~ Jim Rohn

 

Fitness is not about being better than someone else... It's about being better than you used to be!


#56
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Portal w porównaniu z poprzednikiem jest krótko mówiąc do bani. Wiem że to wasza ciężka praca i pieniądze, ale lubię być szczery i nie przyjmujcie tego jako atak. Wcześniejsza wersja portalu była designersko wymiatająca - prosta, przejrzysta, bez bajerów. Układ był przystępny, sympatyczny i miły dla oka, bardzo ładne połączenie w pionowych komórkach(mniemam że to była zwykła tabela html-owska) zdjęcia i tekstu. Prosty, przejrzysty pasek nawigacji - to co powinno się rzucać w oczy, bez baru z danymi konta, i całym tym logowaniem z wyszukiwarką, a po za tym obecny jest po prostu brzydki. Układ artykułów i kategorii jest całkowicie pomylony. Brak tu przejrzystości i polotu. 

 

Proponuję powrót do starej wersji portalu która byłaby osobną częścią a nie integralną z forum.

 

Pozdrawiam.

 

 

p.s. do samego forum nie mam najmniejszych zastrzeżeń. 


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#57
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Panowie Sklep nawet jeszcze nie działa więc na razie nie oceniał bym go zbyt pochopnie :) 


  • 0

#58
MyKrzysiu

MyKrzysiu

    Zasłużony

  • Zasłużony
  • 59 postów

Dokładnie, jak sklep ruszy to porozmawiamy. :).

 

Portal również poddamy zmianom, lecz to trochę potrwa. 


  • 0

#59
MyKrzysiu

MyKrzysiu

    Zasłużony

  • Zasłużony
  • 59 postów

Na nowym forum po kliknięciu środkowym przyciskiem myszy na wybrany temat otwiera mi go w nowej karcie ale niestety również otwiera mi cała kategorie w aktualnej karcie, w której znajduję się wyżej wymieniony temat, wcześniej tego nie było. Reszta moim zdaniem jest w porządku :)

 

Już powinno być okej.


  • 1

#60
Chillin

Chillin

    Hold Strong!

  • Użytkownik
  • 54 postów

Już powinno być okej.

 

I największa męczarnia właśnie się skończyła!  :)


  • 1
' Gadają, że mam talent - ależ istotnie, Ja, zamieniam w złoto wszystko czego się dotknę. '
 
ت

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmiana, nowość, ipboard

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych