Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dziennik- czarny kot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
182 odpowiedzi w tym temacie

#21
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
10-04
Pompki na ścianie 3x50
Scyzorykowe 3x40

ostatni taki trening. przechodzę do k.3

kostką wyszło 8. Zrobiłam 4 swing na obie rąsie i teraz będzie walka :( Zrobione ale chyba muszę przerobić kostki żeby mi tak nie szalały np do max 3 oczek Dołączona grafika


się nie robi...:D się zbiera by dojść pod prysznic :rolleyes:
37'/AVG 132/MAX 170/ KCAL 360
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#22
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Miałam siedzieć na pupie :D

45min zbierania kup na trawnikach. Poszłam pobiegać. Biegło się lekko i przyjemnie. Najss

Parametry nieznane, bieg dla biegania :)
Swoją drogą na co idą pieniądze, które płacę jako podatek za posiadanie psa? Chyba na notesiki dla straży miejskiej....
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#23
InDeadBody

InDeadBody

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
Kobieta robi ode mnie więcej Pompek :P Przeczytałem cały dziennik i widać progres. Miło, że masz wsparcie syna :)
  • 0

idbbannerlynk.pngidbbanner.png


#24
Radzimił

Radzimił

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 182 postów
Oj Czarny Kocie.. Idziesz ostro z tematem :D. InDeadBody spokojnie, ja także na razie koleżance do pięt nie dorastam :P
Będę śledził postępy, aż miło się czyta i daje motywacje! Oby tak dalej! :)
  • 0

#25
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

To po regeneracji. 

Zalało mnie,.. rozpływam się jak te kurna masło ze sreberka  :blink:

 

Plan jest taki. 

IF. 15/18/21 i tyle. Muszę wyniuchać jakie węgle nie powodują u mnie perturbacji. Na pierwszy ogień jaglana. Owsianki jakoś podejrzane są  :rolleyes:

Trening po staremu. 

kali+kettle/basen/bieganie/rower...jakoś się to poukłada zgodnie z fanaberiami  :lol:

 

I podtrzymuję cel. Rejestracja na Vitalii nadal czeka  :lol:

 

Trening 22-04

 

pompki k.3 3x3

scyzorykowe 3x40

Ze scyzorykowymi dałam ciałka. Brak smarowania kolan i rozciągania przez tydzień zauważyłam zaraz po tym jak spróbowałam się puścić framugi. Upadek na "stonkę"  :lol:

 

Kettle na jutro. Ogrom papierów i jeszcze więcej klepania do kompa  :angry:

 

23-04

 

pompki k2 3x50

waznosy k2 3x30

 

 

Around 2x20

8 :) - x20

swing oburącz 3x30 na chwilę obecną


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#26
arturwaw

arturwaw

    Łysoglowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Chyba coś przegapiłem - co to to całe Vitalii?


  • 0

Raz stracona szansa nigdy już nie powróci!


#27
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

No weź  :lol:   http://vitalia.pl/   :lol:

 

45min truchtu ku niezadowoleniu psa  :lol:


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#28
Radzimił

Radzimił

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 182 postów

O nieeeee vitaliaaaa :D Jestem ciekaw jak to działa, ale pewnie wyciągają kaskę co? Parę stron o dietkach, kaloriach, wagach, dobrych ćwiczeń z tego forum i dużo wiedzy o poziomie glikogenu kiedy co jeść żeby go kontrolować i sukces gwarantowany :D Przynajmniej tak myślę na razie, zobaczymy jak się to ma do rzeczywistości, ale zrobie wszystko aby to potwoerdzić :D


  • 0

#29
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

Glikogen na vitalii? Nie za wysoko mierzysz? :lol:  Tam za wszystko odpowiada łapanie wody przed okresem :lol:  :lol: :lol:  Rany, jaka złośliwa jestem :lol:  

 

Dzień na raty.

 

45min truchtu ku dużemu niezadowoleniu psa  :lol: Warta śmierdzi znacząco :angry:  Pies również :angry:


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#30
Radzimił

Radzimił

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 182 postów

:D Łe jedy to ja nie tykam tematu wazopresyny i tym podobnych lepiej :D


  • 0

#31
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

Trudne słowo, nie próbuj :)

 

11min swing :wub: 

 

26-04 

5-10-15 Overhead Kettlebell Swing

 

 

27-04

Pętla truchtu ku dużemu niezadowoleniu psa   :lol: Warta śmierdzi znacząco  :angry:  pies nie śmierdzi  :lol:  pancia wykiwała psa  :lol: 

scyzorykowe 3x30

wznosy k3 3x30

pompki w podporze tyłem 3x15

 

around 2x10

8 z zarzutem kettlem na dłoń...jak to się fachowo nazywa? 5-10-15

aureola  2x10

clean 5-10....Prawa ok ale z L to już nawet nie ma co mówić o zbliżeniu się do techniki. Odpuszczam -15

 

po clean zerwałam skórę. Dłonie płyną potem 

do d* to jakoś wygląda  :rolleyes: 

 

ps mam treningi cross fit pod domem  :lol:  :lol: 


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#32
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

A to jakaś zmiana nicka?


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#33
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

ta. Nie wiem skąd mi się wziął ten kot. A tak mam stary nick, używany odkąd mam internet 

 

kano mocno sobie obijam przedramię przy clean. Niby na filmie pokazane jest by w szczycie kettel opierał się na nasadzie kciuka przy otwartej dłoni a mi nijak to nie wychodzi i do tego uderza zaraz za dłonią. Robię zarzut. Pozycja wyjściowa też wydaje się ok. Ręka wolna odwiedziona. 

 

28-04

kije 35min, 3,5km 

 

 

IF po prawie tygodniu. Jutro się pomierzę.. Jem od 15 do 20

Kcal nie liczę. Nie martwi mnie waga 3 skorupek po jajach w bilansie  :lol:  Balansuję gdzieś koło 1200. Jedyne co to staram się poważyć ilości białka. Celuję w 2g/kg

 

Kupiłam białko pro long ale pomimo zarąbistego smaku ( jak lody milky way :D ) jakoś nie mam potrzeby uzupełniania diety. Brak innych supli. 

Waga z 76-77 na 74.5 więc woda wesoło schodzi. Zeszło z ud co czuć po ubraniach. Reszta, nie mam pojęcia. 

 

Regeneracja w ubiegłym tygodniu była mi bardzo potrzebna  :)  


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#34
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

IF po prawie tygodniu. Jutro się pomierzę.. Jem od 15 do 20

Kcal nie liczę. Nie martwi mnie waga 3 skorupek po jajach w bilansie  :lol:  Balansuję gdzieś koło 1200.

 

Wynika z tego, że Twoje IF, to niemal Warrior's Diet (taka książka, a system polega na jedzeniu w 4-godzinnym oknie)

 

Skoro nie liczysz kcal, to skąd wiesz, że balansujesz koło 1200 ?? :)

(tak tylko...)

 

Jak wyniki?


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#35
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

Podstawą jest słowo "balans" :lol:  kano teraz nie liczę. Mam wagę w kuchni i czasami coś tam wrzucę ale bazuję ciągle na kombinacji tych samych produktów. Był okres, że liczyłam ponad rok na potreningu.pl Pewne miary zostają w głowie a kolejna kwestia to podejście by na talerzu było więcej warzyw niż reszty. Owoc dziennie. Ani grama czystego cukru w tym tygodniu. Ogrom mineralnej, herbat i jakoś mnie odrzuciło od ziół. Atkins coś o ziołach moczopędnych pisał...w niezbyt dobrym świetle je postawił. Mogę poszukać...

 

Wynik. Jedynie waga w dół. Jutro zrobię tabelkę ku mej motywacji. Oglądałam swoje stare zdjęcia. No to był kaszalot   :(  

 

Chłopaki kilka lat temu kupili mi rolki. Jakoś tak wychodziło iż z raz w roku szłam się uczyć jeździć. Kończyło się szybko na pozbijanych nadgarstkach itp Dzisiaj mnie wyciągnęli. 2x bum więc nie jest najgorzej. Jakiś km zrobiłam a tak mnie bolą stopy i łydki, że leżę na brzuchu. Oby do jutra przeszło :)

 

29-04

Pompki pochylone 3x10
Scyzorykowe 3x40

 

kolejny próg w przysiadach stanowi problem. Ewidentnie lecę na pupę. Rozciągnąć tył ud, pośladki?

Mój błąd ;)  Robiłam przysiady wspomagane na złączonych stopach. Nie to że jest  rewelacja ze stopami na szerokości bioder bo i tak odchylam się do tyłu. Wstaję ciągnąc głowę i klatkę do sufitu. To też pomaga. Jednak gdzieś jest przykurcz.


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#36
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

30-04
swing oburącz 8min :) mężuś aż poszedł z domu na spacer
3x10 clean and yerk 6' 12' nie dam rady lewą ręką.
3x goblet squat ..w sumie bardziej kiwam się niż go robię :lol:

cdn..niedoczas

30 min bieg..okropne meszki

 

2-05

Dzisiaj dziwacznie

swing oburącz 3x15-10-5

swing L+P 3x16

3x goblet squat...jako rozciąganie

3x20 deadlife 

3x10 clean and yerk 12' :P 

 

Ładu i sensu w tym brak  :rolleyes:


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#37
Radzimił

Radzimił

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 182 postów

Nie wiedziałem, że robisz IF! Dużo się o nim nasłuchałem, ostatnio zrobił się dość modny nawet. Jak odczucia głodu na początku? Bardzo chciało Ci się jeść? Tak myślałem czy samemu nie zmienić mojego trybu żywienia na IF ale boje się że rozreguluje sobie metabolizm i w ogóle Organizmowi się pomiesza wszystko :D


  • 0

#38
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Radzimił ja nie jestem najlepszym przykładem. Mój organizm zniósł już wiele. Białkową przyjął całkiem przyjemnie ale jojo że hoho. Ostatnie miesiące to LC więc już spora zmiana. Potem na próbę tłuszczowa, nie polecę. Głodu, ogromnego ssania nie czułam praktycznie. Mam ten plus, że słodycze i węgle trafiały mi się sporadycznie i nie miałam na nie ciągłego pragnienia. Taki czysty głód, bo burczy, jest nawet fajny. Przyzwyczaiłam się nawet, że pojawia się koło 12. Niektórzy skarżą się na pogorszenie nastroju czy inne dolegliwości z ketozą włącznie. U mnie nic takiego nie było. Nawet jakość snu mi się poprawiła. Byłoby bosko jakbym liczyła dokładnie co jem...no ale nie po to rzuciłam w diabły posiłki co 3h żeby martwić się rozkładem BTW.
IF polecam, mało wymagająca jest :)

Trening dzisiejszy " rodzinka"
Around x20
8"x20
Swing drabina 20-10
C&y 2x5 LP
Plank 2x1min
Boczny 30s

6-05
Zaczęłam plan minimum http://thief.mars.uc...ll Workbook.pdf

Padłam na 2 serii. Może bym dociągnęła gdyby squat thrust mi się z burpees nie pomyliło. Nic to. Zobaczę w środę ;)

Nadwyrezylam sobie jakis mięsień posladkowy, mamusiu jaki ból
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#39
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań

No jak nie prowadzę? Co prawda edytuję ale jednak wpisy są :)

Ogólnie z kali tłukę smarowanie gwintów w pompkach..znudziło mnie te 3xpierdylion powtórzeń w pierwszych krokach. Robię po 3 pompki "damskie"  kilka razy dziennie i negatywne opuszczanie na drążku. Do tego planki kilka razy dziennie. Do tego uruchomiłam rower.

 

Z kettli. Tak jak wyżej. Plan minimum. Kilka sit up z 6' TGU jakoś mi nie podchodzi. Kilka clean. I rozciąganie z goblet squat. Ot uczę się nowości :) 

 

Dzisiaj z przyzwoitości, zagoniona...zrobiłam 5x30 swing. Idę spać. Jutro plan minimum :)

 

ps ale to dobrze, że mnie gonicie :)


  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#40
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard

Planki kilka razy dziennie? Gruuubo. Robię je 2x w tygodniu i mi w zupełności starczy. Tak właściwie to wydaje mi się, że przesadzasz z brzuchem tak go maltretując. Nie bardzo ogarniam reszty ćwiczeń, nie znam ich po prostu ;) Jak oceniasz wrażenia jeśli chodzi o kettle? Warto sobie sprawić czy niekoniecznie?


  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych