Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania 1-2K13 "Nowy rok - nowe wyzwania!"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
205 odpowiedzi w tym temacie

#181
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Także się zgodzę z tym, ze satetsu zasługuję na mistrza.
Tylko dobrze by było gdyby ręka była wyprostowana nie zgięta jeśli to jest techniczna wersja. To decyzja twórcy wyzwania?
  • 0

#182
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Także się zgodzę z tym, ze satetsu zasługuję na mistrza.
Tylko dobrze by było gdyby ręka była wyprostowana nie zgięta jeśli to jest techniczna wersja. To decyzja twórcy wyzwania?


W sumie to teraz sam nie wiem czy ona była lekko zgięta czy nie ; D Jak oglądam to na początku wydaje mi się że się lekko zgięła a potem że jest prosta. Ten "rowek" między przedramieniem a bicepsem robi mi mindfuck lol Także niech się jakiś specjalista z sokolim okiem przyjrzy i zadecyduje. W każdym razie tak jak już pisałem nie był to celowy zabieg.
  • 0

#183
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A jeszcze jedno. Czy jeden użytkownik może wygrać 3 wyzwania lub zająć pierwsze i drugie miejsce w tej samej kategorii? Co zrobić jeśli są do wyboru dwie, w której wygrał?
  • 0

#184
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Wydaje mi się, że nie może jeden zawodnik zająć dwa lub trzy miejsca w tym samym wyzwaniu :) Liczy się jego najlepsze podejście i ono decyduje o miejscu. A co do kategorii - od początku trzeba się określić do jakiej się dany film kwalifikuje. Tak będzie najsprawiedliwiej. :)

W grudniu mistrzem i 3 miejsce zajął Satetsu 50 i 33 wynosy nóg... a drugie Cassi. Moim zdaniem Satetsu powinien zająć I a Cassi II. III by przypadło kolejnej osobie :) a tak to Satetsu by zrobił jeszcze z 2 podejścia 49 i 48 i zajął by całe podium :) a nie o to chodzi.
  • 0

#185
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Wydaje mi się, że nie może jeden zawodnik zająć dwa lub trzy miejsca w tym samym wyzwaniu :) Liczy się jego najlepsze podejście i ono decyduje o miejscu. A co do kategorii - od początku trzeba się określić do jakiej się dany film kwalifikuje. Tak będzie najsprawiedliwiej. :)

W grudniu mistrzem i 3 miejsce zajął Satetsu 50 i 33 wynosy nóg... a drugie Cassi. Moim zdaniem Satetsu powinien zająć I a Cassi II. III by przypadło kolejnej osobie :) a tak to Satetsu by zrobił jeszcze z 2 podejścia 49 i 48 i zajął by całe podium :) a nie o to chodzi.


No zgodzę się, że powinienem być tylko na pierwszym miejscu we wznosach bo to jest śmieszne ; P
  • 0

#186
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Trochę pomieszało się z tym wszystkim. Gdyby to były tylko same wznosy nóg na drążku w wersji wytrzymałościowej i technicznej. Nie było by dylematu.
  • 0

#187
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dokladnie cassi.
  • 0

#188
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Jak wyzej panowie, nie wazne ile uzytkownik wrzuci filmikow, musicie brac najlepszy pod uwage :)
  • 0

#189
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ja też się z tym zgadzam. Dlatego według mnie Satetsu powinien zgarnąć w tym miesiącu I miejsce za pompki techniczne, Cassi za wytrzymałościowe, II miejsce Mrsayso.

Poziomka - I miejsce technicznie Satetsu a wytrzymałościowo Cin i Rafiki (różnica między ich czasami to z tego co pamiętam 3 sek. ale za to Cin robił wersję ciut trudniejszą).
  • 0

#190
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Więc poprawcie. Musimy dogadywać się :)
  • 0

#191
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno

...wytrzymałościowo Cin i Rafiki (różnica między ich czasami to z tego co pamiętam 3 sek. ale za to Cin robił wersję ciut trudniejszą).


Wiesz to zależy kto zrobił trudniejszą. Dla mnie na drążku jest trudniej niż na ziemi nawet. Ale to nieistotne :)
  • 0

#192
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów


...wytrzymałościowo Cin i Rafiki (różnica między ich czasami to z tego co pamiętam 3 sek. ale za to Cin robił wersję ciut trudniejszą).


Wiesz to zależy kto zrobił trudniejszą. Dla mnie na drążku jest trudniej niż na ziemi nawet. Ale to nieistotne :)


Rafiki ma racje, na drazku dodatkowo musisz dodac maksimum sily do utrzymania balansu
  • 0

#193
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Rafiki, być może masz rację, przyznaję się bez bicia, że nigdy nie robiłem na drążku. Sugerowałem się tym, że na ziemi niewielki ruch nóg wystarczy by utracić pozycję. Dzięki za tę uwagę, bo dzięki temu wciąż się czegoś uczę:)
  • 0

#194
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Uważam, że aby uniknąć takich problemów można by uściślić technikę wykonywania ćwiczeń. Myślę również, że np. gdy są zawody w pompkach powinien być brany pod uwagę jeden z kroków ze skazanego, a nie wszystkie dziesięć, ponieważ jeden z uczestników może zrobić 100 pompek klasycznych, a drugi 20 na jednej ręce i jak ich teraz ocenić?
To tylko moja mała sugestia do organizatorów, ale wiele osób może się ze mną nie zgodzić.
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#195
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Zależy nam, by dać szansę każdemu i w związku z tym dopuszczamy wszystkie kroki. Ocena zawsze może być podważona ale cóż, nie wszystko jest wymierne:(
  • 0

#196
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Myślę, że każdy z użytkowników zarejestrowanych na forum jest w stanie zrobić co najmniej jedną np. klasyczną pompkę. Jeżeli nie, równie i dobrze można wrzucić coś poza konkurencją.
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#197
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Wyzwania to zapewne dla niektórych walka z samym sobą. Ja np. dzięki wyzwaniom wydłużyłem swojego planka z 1:30 do 4:30. Nie gramy tu o "Złote Kalesony" - to przede wszystkim zabawa :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#198
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Otóż to :)
  • 0

#199
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Wiadomo, że to zabawa;) każdy to traktuje trochę jako zabawę i trochę jako rywalizację, i jeżeli nie są określone dokładnie zasady wyzwań to później sporo błędów wychodzi, i trzeba po kilka razy poprawiać ostateczne wyniki, można zrobić dokładne zasady, wcale nie tracąc na dobrej zabawie, ponieważ czemu mielibyśmy tracić dobrą zabawę i rywalizację ? :) Będzie tylko łatwiej oceniać wszystkich na sam koniec. :)
Hm i ja nadal nie wiem ja uzupełnić zwycięzców w pompkach technicznych i wytrzymałościowych w wyzwaniach Styczniowych.

Tak uzupełniłem:
wytrzymalościowa - pompki http://forum.kaliste...ytrzymałościowa
techniczna - pompki http://forum.kaliste...ok-9-Techniczna

Są jakieś błędy?
  • 0

#200
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Orel nie dziwie się, że są problemy. Ja też zasugerowałem zmiany, ale organizatorzy raczej mają zamiar zostać przy swoim.
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych