Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania 1-2K13 "Nowy rok - nowe wyzwania!"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
205 odpowiedzi w tym temacie

#161
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

L-sit na poręczach 43s. na szybciutko

http://www.youtube.com/watch?v=Ej_jRflkOBU&feature=youtu.be
Burns idzie Ci coraz lepiej :) Masz repa.


Haha Cassi jaki spryciarz zrobił sobie rozkrok żeby dłużej wytrzymać lol
  • 0

#162
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Chlerka. Jakoś mnie ten wątek ominął. Może dlatego że kalistenika i rywalizacja mi się nie łączą. Po prostu bicie rekordów jest sprzeczne z planowym treningiem. Ale planuję wskoczyć do tego wspólnego pociągu :D
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#163
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Chlerka. Jakoś mnie ten wątek ominął. Może dlatego że kalistenika i rywalizacja mi się nie łączą. Po prostu bicie rekordów jest sprzeczne z planowym treningiem. Ale planuję wskoczyć do tego wspólnego pociągu :D


Też miałem takie podejście na początku do wyzwań, że kurde jak je robić jak mam napięty plan treningowy, ale przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić ; ) A rywalizacja tutaj jest bardzo pozytywna moim zdaniem.
  • 0

#164
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość


Poziomka wytrzymałościowa egzeqvo Rafiki 40 sek i Cin 40 sek ale trudniejszy wariant.


Sasetsu wytrzymal 55s, takze odpadamy :)


Satetsu wygrywa kategorię techniczną:) Oczywiście ja nie prowadzę w tym miesiącu "Wyzwań", podaję tylko swoje typy:)
 


Chlerka. Jakoś mnie ten wątek ominął. Może dlatego że kalistenika i rywalizacja mi się nie łączą. Po prostu bicie rekordów jest sprzeczne z planowym treningiem. Ale planuję wskoczyć do tego wspólnego pociągu :D


Też miałem takie podejście na początku do wyzwań, że kurde jak je robić jak mam napięty plan treningowy, ale przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić ; ) A rywalizacja tutaj jest bardzo pozytywna moim zdaniem.


Zgadzam się:) Poza tym "Wyzwania" mocno motywują do treningu i jak już raz się wsiądzie do tego pociągu, to nie chce się wysiadać:( W tym miesiącu brałem udział będąc przetrenowany. Ale mimo to dawałem z siebie co się dało. Bardzo pozytywna akcja, dająca poczucie pokonywania własnych słabości:)
  • 0

#165
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Dzięki za nową naukę w Styczniu. Wiele się nauczyłem i czekam na Luty.
Gratuluję wszystkim uczestnikom - pozdrawiam wszystkich.
  • 0

#166
Silverox

Silverox

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Również gratuluję wszystkim, którzy brali udział.
Ręce się trochę wzmocniły od tych pompek... :P
  • 0

#167
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
ładnie, walczyliście do końca jak lwy :P
repy po wędrowały

tak oglądam Soni pompki, i byłem na 101% pewny że powędruje ładny uśmiech na koniec :P
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#168
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Kiedy wylonienie zwyciezcow? :P
  • 0

#169
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Przepraszam, że na szybko, ale tak wyszło. Zostalem wybrany. :D W lutym będzie lepiej. ;)

W styczniowych wyzwaniach wzięło udział 14 zawodników.

Pompki (krok 9) - konkurencja techniczna:
1. Cassi - mistrz wyzwań w konkurencji technicznej. - 10 powtórzeń.
2. Mrsayso - v-ce mistrz - 8 powtórzeń.
3. Hannibal - trzecie miejsce - 5 powtórzeń.

Pompki konkurencja wytrzymałościowa:
1. Cassi - mistrz wyzwań w konkurencji wytrzymałościowej. - 24 powtórzeń.
2. Satetsu - v-ce mistrz wyzwań. - 15 powtórzeń.
2. Mrsayso - v-ce mistrz wyzwań. - 15 powtorzeń.
3. Zahir11 - trzecie miejsce. - 10 powtórzeń.

Podpór w siadzie przodem - poziomka - (L- sit). Czas wykonania i trudność:
1. Satetsu - mistrz wyzwań w L-sit. - 40 sekund na podłodze. (Najtrudniejszy wariant)
2. Satetsu - v-ce mistrz wyzwań. - 55 sekund na poręczach.
3. Konik506 - trzecie miejsce. - 48 sekund na poręczach.

Brawa dla wszystkich uczestników podejmujących wyzwania. Jak zwykle spisaliście się super. Sonia również zasługuje na kilka słów pochwały, robiąc postępy. To miłe dla oka. Wiewióreq - ćwicz dalej. ;) Bylo kilku nowych wyzwaniowców. Mrsayso - umiesz, a się nie pokazujesz?! Co jest kolego?:P Mam nadzieję, że w lutowych wyzwaniach również weźmiesz udział.! ;) To tyle. Trzymajcie się.
  • 0

#170
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno
Oj coś się tu nie zgadza. Ja bynajmniej wytrzymałem 40 sekund w poziomce, na poziomym drążku :D

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom wyzwań. Jesteście super :)
  • 0

#171
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No fakt... Coś mi się musiało pomylić... Bylem pewien, że to Ty.
  • 0

#172
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Mrsayso razem z Statetsu`em w pompkach wytrzymałościowych powinni być razem na podium v-ce mistrzowskim :) również zrobił 15 powtórzeń :)

Gratuluję wszystkim!:) każdy jest wygranym, bo walczymy sami z sobą :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#173
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Oki. Poprawione.
  • 0

#174
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

http://www.youtube.com/watch?v=khdEVZSZULc
Pompki
Konkurencja wytrzymałościowa i techniczna (?)
Krok 9
15 powtórzeń

Robiłem te pompki pierwszy raz więc nie jest to 100% perfect form i to lekkie zgięcie w łokciu nie było celowe, wydawało mi się że mam prostą rękę ; p Także zadecydujcie czy to może być techniczna też czy nie.


Mam pytanie czemu moje pompki nie były brane pod uwagę w kategorii technicznej? Klata do ziemi i pełny wyprost ręki + piłka bardziej jeździła niż u niektórych. Na początku nie byłem pewny czy ten filmik może być do technicznej ale jak zobaczyłem jak inni robią potem to stwierdziłem że jest ok.
  • 0

#175
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Zaliczyłem je do wytrzymałościówki. Pierwszy raz robię podsumowanie i jak widać same błędy. No cóż. Na drugi raz dokładnie proszę określić do jakiej kategorii należy film.
  • 0

#176
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Zaliczyłem je do wytrzymałościówki. Pierwszy raz robię podsumowanie i jak widać same błędy. No cóż. Na drugi raz dokładnie proszę określić do jakiej kategorii należy film.


W sensie jakbym usunął "(?)" to by było dokładnie? ; P Czy chodzi o to, że nie można na raz do dwóch kategorii?
  • 0

#177
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Jestem troche zawiedziony, ze nie robione dobrze technicznie powtorzenia kroku 9-tego wygraly.
Jak dla mnie wspaniala robote wykonal Emil z Diamond Pushup's oraz Satetsu ktory pokazal prawdziwa sile w swoich pompkach, niestety reszta jak napisalem wczesniej robiona byla zle, bo reka na pilce nie powinna byc uzywana aczkolwiek kazdy uzywal jej do wypychania sie w gore.
  • 0

#178
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Niestety nikomu nie dogodzimy, a z drugiej strony nie chcemy by zbyt trudne były wyzwania.
  • 0

#179
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
No niestety, wazne, ze bylo duzo dobrej zabawy i sporo ludzi zmotywowalo sie do zaprezentowania swoich umiejetnosci :)
  • 0

#180
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Zgadzam się z Satetsu, że jego pompki powinny być zaliczone do kategorii technicznej. Robił je tak dobrze, że nie było do czego się doczepić. Choć sam startowałem w tej konkurencji, to przyznaje, że poprawnie wykonał je tylko on:)

Cin jak dla mnie jest zwycięzcą w poziomce wytrzymałościowej wspólnie z Rafikiem:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych